SIMS MOBILE - Proszę o poradę!

misiax3misiax3 Posty: 6 Member
edytowano września 2022 w Dyskusja ogólna
Czy da się coś zrobić żeby wyburzyć parcelę? Opcja jest zaznaczona na ciemno szaro i pojawia się wtedy napis...sami zobaczcie

bhypw190hx0h.jpg
ms0o9p8akcex.jpg

Post edited by dzidziak86 on

Komentarz

  • Opcje
    dzidziak86dzidziak86 Posty: 4,262 Moderator
    Hej @misiax3! Da się, ale najprawdopodobniej gdzieś na parceli jest obiekt "Kanapki Monte Cristo". Musiałabyś poszukać talerza z tą kanapką, sprzątnąć ją i dopiero wtedy wyburzyć parcelę. Miałam podobny problem, trochę mi zajęło zanim namierzyłam talerz z sałatką ;) Daj znać, czy się udało.

    Przeniosłam Twoje pytanie do działu The Sims Mobile :)
  • Opcje
    misiax3misiax3 Posty: 6 Member
    @dzidziak86 Tak, zanim tu weszłam na forum, schowałam wszystkie meble w grze i wtedy pojawiła się opcja wyburzania dostępna. 😅
  • Opcje
    misiax3misiax3 Posty: 6 Member
    @dzidziak86 Cześć, mam jeszcze pytania dwa, to dlatego że gram od niedawna w sumie. Mam znajomych którzy grają w tą grę i czy nie da się ich łatwiej znaleźć żeby zacząć z nimi związki? Z tego co wiem że tylko przez organizacje imprez się da źle na mieście się ich wcale nie widzi.
  • Opcje
    juliijulii Posty: 2 Member
    Hejkanhk15i9u3lx7.png
    mam problem konkretnie z weselem mam sima i simke na poziomie 9 mam wszystkie dekoracje do wesela byłam tam gdzie suknie i garnitur wybierali zaproszenia napisałam ale dalej nie moga wziasc ślubu
  • Opcje
    juliijulii Posty: 2 Member
    y4o7vqfnr438.png
    he7pf10f8lcq.png
  • Opcje
    Luna_333Luna_333 Posty: 6 Member
    @julii trzeba mieć lvl 10 sima ale u mnie to samo a mam 10 lvl związku
  • Opcje
    Luna_333Luna_333 Posty: 6 Member
    @misiax3 trzeba wprowadzić kod znajomego i jest tam gdzie jest zakładka doładowań ale jest wyżej i jest to zakładka znajomi
Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.
Return to top