Interakcje nastolatków - błąd modyfikacji

Cześć 👋

Mam problem z modyfikacją Wicked Whims i nie mam się kogo poradzić. Proszę o pomoc. Nie wiem czy to miejsce jest dobre ale próbowałam już szukać pomocy na facebooku i niestety jej tam nie otrzymałam.

Problem polega na tym, że od momentu aktualizacji gry przestał mi dobrze działać mod. Oczywiście na czas aktualizacji wywaliłam wszystkie modyfikacje gry. Pobrałam zaktualizowany mccc i wiskedwhims i tak jak wcześniej normalnie wgrałam do gry. Ustawiłam w mccc tak jak poprzednio miałam, włączone interakcje miłosne nastolatków i możliwość zachodzenia w ciążę nastolatków. Niestety wicked Whims jakby tego nie widzi i dla nastolatków nie działa wcale. U dorosłych simów normalnie pojawia się przy kliknięciu a przy nastolatkach zniknął. Czy ktoś może mi wytłumaczyć dlaczego? Czy nowa aktualizacja coś zmieniła? Próbowałam wyłączyć i włączyć grę oraz wgrywać mody od początku i nic dalej mod wicked whims nie widzi nastolatków.

Proszę o radę co mogę zrobić w takiej sytuacji? Jednocześnie nie mogę naprawić gry przez origin ze względu na to, że strona główna aplikacji na komputerze nie chce się załadować. Jakby się coś ścięło, ciągle jest na szaro a okienka, w których powinny być widoczne gry są po prostu puste, w kolorze tła.

Proszę o pomoc, ratujcie 🙏 :s

Komentarz

  • Opcje
    marekzbmarekzb Posty: 151 Member
    Nie da się naprawić. Wtedy właśnie Maxis usunął wszystkie kontakty seksualne z nastolatkami i między nastolatkami o czym informuje twórca modyfikacji WickedWhims na swojej stronie. Musiał więc również usunąć z ustawień modu wszystkie tego typu relacje. Gra jest do 12 lat. Moderzy opierają się na kodach źródłowych otrzymanych od Maxisa a w kodach tych już seks jest możliwy wyłącznie z dorosłymi.
Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.
Return to top