The Sims 4 Śnieżna Eskapada - pierwsze wrażenia

PRESENTED BY EA GAME CHANGERS / MOŻLIWE DZIĘKI PROGRAMOWI EA GAME CHANGERS

0kv3oycwlul9.jpg

Dzięki programowi EA Game Changers mogłam wyruszyć na śnieżną przygodę na Górę Komorebi. W związku z tym, że gra po aktualizacji odmówiła mi posłuszeństwa to moja przygoda nie była taka jak sobie założyłam ;) W każdym razie nie byłam zbyt pozytywnie nastawiona do tego dodatku, nigdy nie interesowały mnie tego typu aktywności, zabierają zbyt dużo czasu i tu pod tym względem naprawdę czasochłonne jest wchodzenie za każdym razem na oślą łączkę, żeby zjechać na sankach ;) Jednak nie samymi sankami Sim żyje i muszę przyznać, że świat jest przepiękny i oferuje mnóstwo innych możliwości od kąpieli w gorących źródłach, przez festiwale aż po wędrówki, gdzie można podziwiać przepiękne widoki. Dawno nie byłam tak pozytywnie zaskoczona nowym rozszerzeniem. Zresztą sami zobaczycie i mam nadzieję, że znajdziecie chwilę, żeby podzielić się fotkami i wrażeniami ;)

Ja skupiłam się tym razem na festiwalach, bo w kilka godzin nie ma możliwości ograć tego dodatku, ale postaram się uzupełniać tę dyskusję. Nowy świat oferuje nam 3 nowe festiwale:
  • Festiwal Światła w okolicy Senbamachi
  • Festiwal Śniegu w okolicy Yukimatsu
  • Festiwal Młodości w okolicy Wakaba

Każdy z nich to nowe aktywności, specjalne potrawy i niezapomniane dla Simów wrażenia. Moim ulubionym jest Festiwal Śniegu, okolica w tym czasie wygląda przepięknie mieniąc się różnymi barwami. Główną atrakcją są ogromne lodowe rzeźby, dodatkowo podświetlone. Warto na pamiątkę kupić sobie śnieżny strój, a na stoisku z jedzeniem spróbować grillowanej kałamarnicy ;)

3lnnxfhg7je1.jpg
csiktsojkcxs.jpg
sgikrjbvrwpk.jpg
8c77ipmmduda.jpg

Festiwal Światła odbywa się w co drugi piątek. Nie dziwi, że na rzece w tym czasie pojawia się duża ilość małych latarenek. Jeśli prędzej udaliście się na wędrówkę, to wiecie, że w okolicy znajduje się cmentarz. W czasie festiwalu możecie się na niego udać i zostawić podarunek na grobie. Nie zapomnijcie również wypowiedzieć swojego życzenia do drzewa tanabata, na pewno zostanie wysłane do gwiazd.

lqd7iksw5ovu.jpg
3n8gtf48gldh.jpg
rd9xdayaxf46.jpg
r5t4qr6hjxc1.jpg
cgawb20gxsna.jpg

Ostatni festiwal to Festiwal Młodości. Nie mogłam skorzystać ze wszystkich możliwości, jakie oferuje, bo nie miałam dziecka w rodzinie. Odbywa się on w niedzielę, więc warto się tam wybrać całą rodziną. Na miejscu koniecznie trzeba spróbować naleśników z lodami oraz porozmawiać z maskotką Yamachanem, żeby rozpocząć przygodę, dzięki której zostaniecie najlepszym łowcą wirtualnych pustkostworków. W wolnej chwili można też udzielić błogosławieństwa młodzieży ;)

bi2tervuyl6l.jpg
snu5b63pa0cq.jpg
kzsy9lzqcqcx.jpg
q8wmv2ojyfr2.jpg

To tylko ułamek tego co znajdziemy w Śnieżnej Eskapadzie. Na bardziej aktywnych simów czekają narty, sanki i snowboard, a Ci odważni pewnie spróbują wspinaczki. Moje simy miały zbyt niski poziom, żeby próbować wspinać się na szczyt ;) Dzięki wędrówkom możecie znaleźć spokój i zwiedzić przepiękne miejsca, uważajcie jednak na czyhające po drodze niebezpieczeństwa i duszki :) Na koniec jak zawsze kilka randomowych fotek. Czekam na Wasze! Pozdrowienia i udanej zabawy! :)

rkcmypcoyegb.jpg
rkr6oroflkzx.jpg
4jvffzcjyuta.jpg
pwtmnx8uj037.jpg
v1fs8dxxzb0h.jpg
ouskg6hcscu4.jpg
5trvib0fohbq.jpg

A tu walka z automatem ;)
l2cfpyycbog4.jpg

Komentarz

Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.
Return to top