Miejskie życie- tym razem bez kodów! Opisuję nową rodzinę

Do tej pory w The Sims 4 grałam z kodami. Postanowiłam jednak, że tym razem stworzę nową rodzinę, i nie będę używać kodów. Stworzyłam ją czteroosobową: mama (Maja, młoda dorosła), tata (Adam, młody dorosły), oraz dwójka dzieci: Artur i Pocio (Pocio to dziewczynka).
Jednak, skoro mam grać bez kodów, to zabrakło by mi pieniędzy na dom. Więc zdecydowałam się na zakup mieszkania (z dodatku "miejskie życie").
Szczerze, to ciężko było mi się zmieścić z wszystkimi pokojami w tak małym mieszkaniu. Jakoś się udało. Okolice bardzo mi się podobają- jest nawet plac zabaw z boiskiem do koszykówki, oraz ta zabawka z tymi jakby "drążkami" (mam nadzieję, że wiecie co mam na myśli). Są też mini sklepiki (bazarki), więc będzie można kupić jedzenie. Jest też takie miejsce, w którym ludzie grają na gitarze lub na skrzypcach. Co do drążków to świetnie, że są, bo wybrałam Arturowi, że jest łobuziak, więc umiejętności motoryczne bardzo mu się przydadzą- ma taką aspiracje.
Chciałabym, żebyście poznali simów z tej rodziny:

Adam- tata Artura i Pocia, mąż Mai- z cech jest infatylny, znawca komputeerowy i chyba rodzinny. Z zawodu jest guru techniki. Jeśli chodzi o wygląd, to włosy ma czarne, a oczy zielone. Tu jest jego zdjęcie:
6cvx1gculrdn.png

Maja mama Artura i Pocia, żona Adama- z cech jest molem książkowym, aspiracje ma "autorka bestsellerów". Z zawodu jest pisarką. Jeśli chodzi o wygląd to włosy ma brązowe (średniej długości, ale raczej długie) a oczy trochę mieszane- takie szaro żółtawe. Jej zdjęcia niestety, nie udało mi się znaleźć ;(. Ale jeśli je zrobię, to prześlę je w komentarzu.

Artur syn Mai i Adama, brat Pocia- z cech jest łobuziakiem i głupkiem. Jeśli chodzi o szkołę, to... jest trójkowym uczniem podstawówki, bo często wagaruję. Założył też klub "Osiedlowe łobuziaki". Większość czasu spędza na dworze bawiąc się z kumplami. Z wyglądu ma czarne włosy i zielone włosy. Tu jest jego zdjęcie, na którym jest z Pociem:
mtlrcgpqdgdk.png

Pocio córka Mai i Adama, siostra Artura- z cech jest kreatywna i głupkiem. Jeśli chodzi o szkołę, to jest piątkową uczennicą podstawówki. Członek klubu "Osiedlowe łobuziaki". Z wyglądu ma brązowe włosy (po mamie) i oczy a oczy trochę mieszane- takie szaro żółtawe (również po mamie). A to jej zdjęcie:
Wyszła może trochę dziwnie, ale to przez sąsiadów :smiley:. Byli głośno, no i się wkurzyła.
i2med9rvjh7x.png
Dzięki za przeczytanie! ;)

Komentarz

Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.
Return to top