Kłopot z rejestracją gry

Mam grę The Sims: Średniowiecze na płycie, ale płyta przestała działać. Mam jednak kod rejestracyjny. Założyłem konto na Origin i chciałem tam zarejestrować grę, ale wyskakuje mi, że muszę zrobić to na stronie The Sims 3. Więc zakładam tam konto (nie mogłem połączyć konta z kontem Origin, bo gdy chciałem skorzystać z adresu e-mail (tego samego, z którego skorzystałem podczas rejestracji na Origin). Chciałem wpisać kod w The Sims Store, ale tam są 4 miejsca na kod, a kod potrzebuje pięciu miejsc. Próbowałem wpisać w drugiej opcji, a wyskakuje, że zarejestrowałem grę The Sims 3. Co zrobić, by zarejestrować The Sims Średniowiecze?

Komentarz

  • Opcje
    EA_KubaEA_Kuba Posty: 610 EA Community Manager
    Hej @Omlairwt,

    Dziwi mnie czemu nie mogłeś zalogować się na stronie www.thesims3.com swoimi danymi, którymi logujesz się do programu Origin. Jestem pewny natomiast, że jeśli skontaktujesz się z nami poprzez help.ea.com to moi koledzy i koleżanki bęa w stanie ustalić co się stało. Przygotuj sobie również zdjęcia przedstawiające pudełko, klucz płyty jako że, mogą się przydać podczas rozmowy :)
    Kąciki Twórców Problemy techniczne? - AHQ
Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.
Return to top