Maxis Monthly - ostatni odcinek w tym roku

«134567
dzidziak86dzidziak86 Posty: 4,262 Moderator
edytowano grudnia 2019 w Dyskusja ogólna
Po obejrzeniu pierwszego odcinka pomyślałam sobie, że jednak temu streamowi należy się osobny wątek na forum :) Jeżeli macie ochotę obejrzeć, a polecam, to wystarczy, że klikniecie tutaj.
Dla mnie najważniejsza informacja to wprowadzenie nowego narzędzia - edycji terenu! W trójce nie byłam tego fanką, jakoś nigdy nie mogłam sobie z tym poradzić, ale z tego co widziałam teraz wygląda to dość prosto. Dla mnie siedzącej ciągle w grze z młotkiem w ręce to coś na co zdecydowanie od dziś czekam niecierpliwie. Co sądzicie o wprowadzeniu takiego narzędzia do gry?
Tak jak pisałam w aktywności trochę ta wiadomość przyćmiła nową karierę modową, która ma być wprowadzona w darmowej aktualizacji. Choć przyznam, że również brzmi ciekawie. Podoba mi się przede wszystkim możliwość zmiany wyglądu simów z poziomu rozgrywki. Nowe urządzenie do malowania i fakt, że będzie można go nosić ze sobą wszędzie to też fajny pomysł. Choć w pierwszej chwili myślałam, że to może w końcu laptop ;)
Zwrócę jeszcze uwagę na to, że aktualizacja z nową karierą została przełożona na listopad.
A jakie są Wasze pierwsze wrażenia? :)
Post edited by dzidziak86 on

Komentarz

  • Opcje
    dzidziak86dzidziak86 Posty: 4,262 Moderator
    11 października o 20:00 będzie stream, z którego dowiemy się więcej o tym jak ma wyglądać kształtowanie terenu.


    Zastanawia mnie to zdjęcie i ten basen pod budynkiem, wygląda trochę jak staw ;) Ale może sama już daję się ponieść wyobraźni :)
  • Opcje
    KarminiaSimsKarminiaSims Posty: 115 Member
    edytowano października 2018
    Ja jestem zdecydowanie #TeamPłaskiTeren, a ze względu na minimalistyczny design gry, kompletnie nie spodziewałam się, że jednak ten modyfikator terenu wprowadzą... WOW. Byłam też sceptyczna, bo *przeciekowe* materiały, które pojawiały się w Internecie, pokazywały dość brzydkie zachowanie się tych pochyłości oraz samych animacji. Jak będzie to wyglądało w praniu - zobaczymy. No i tak, jak @olivkasims zdecydowanie bardziej zapatruję się na te różne poziomy domu... z pokazu na żywo nie jestem w stanie wywnioskować, jak to ma faktycznie działać. W każdym razie - dla każdego coś miłego, ja się mocno cieszę na nową karierę! <3

    Na tym livestreamie w przyszłym tygodniu będę na pewno:) Wciąż mam kurczę nadzieję, że płatne rozszerzenie do końca roku ukaże się również. Nowy świat sprawiłby, że totalnie poczułabym się spełniona :D

    @dzidziak86 Mi się wydaje, że to nie jest staw lub zbiornik wodny, a po prostu fontanna... ten płaski basenik w sensie :P Bo też się przyglądałam, ale widzę tam charakterystyczne, kanciaste kształty i brzeżki.

    Zoom:
    orx7c11pjzem.png
    Post edited by KarminiaSims on
    SimsMantra ☆ Blog polskiej Społeczności The Sims | The Sims 4, The Sims Mobile → simsmantra.pl
  • Opcje
    olivkasimsolivkasims Posty: 1,502 Member
    Fajnie to wygląda , mam nadzieję że górkę będzie można kolorować , a woda może się robi jak będziemy kopać dół hahahah no chyba też mnie ponosi :D
    ID Origin olivkasims
  • Opcje
    dzidziak86dzidziak86 Posty: 4,262 Moderator
    @KarminiaSims tak myślałam, że mnie ponosi ;) A w związku z tym tweetem też mi się wydaje, że to po prostu jakieś narzędzie do kopiowania pokoju :) W każdym razie więcej na pewno dowiemy się tego 11stego.
    @olivkasims na Twitterze ktoś zapytał, czy będzie można dół wykopać i zakopać tam sima, więc wydaje mi się, że naszą wyobraźnię trzymamy jeszcze w ryzach ;)
  • Opcje
    KarminiaSimsKarminiaSims Posty: 115 Member

    A propos jeszcze tych screenów, zostawiam ten, który ukazał się po rozwiązaniu zagadki:

    ejulz6iq631f.png


    Zoom:

    qbsmwv3sbeto.png


    Źródełko:






    SimsMantra ☆ Blog polskiej Społeczności The Sims | The Sims 4, The Sims Mobile → simsmantra.pl
  • Opcje
    olivkasimsolivkasims Posty: 1,502 Member
    Mam nadzieję że boki górek będzie można malować , bo niby na fotce są jakieś kamienie z pokrycia terenu , ale może to standardowo się robi :p
    ID Origin olivkasims
  • Opcje
    KarminiaSimsKarminiaSims Posty: 115 Member
    edytowano października 2018
    @olivkasims Chyba na razie będzie to niemożliwe + z tweeta wynika, że teren, który został pokazany live się zbugował - "nie będą te zbocza aż tak ciemne".

    SimsMantra ☆ Blog polskiej Społeczności The Sims | The Sims 4, The Sims Mobile → simsmantra.pl
  • Opcje
    olivkasimsolivkasims Posty: 1,502 Member
    No to kicha :/ Ale obaczymy jak to w praktyce będzie działało , dzięki za info Karminia :D
    ID Origin olivkasims
  • Opcje
    dzidziak86dzidziak86 Posty: 4,262 Moderator
    @KarminiaSims dzięki :) Szkoda, też na to liczyłam.
    Tu jeszcze screen, który pokazał się po rozwiązaniu zagadki :)
    qp62szkzwqwl.png
  • Opcje
    KarminiaSimsKarminiaSims Posty: 115 Member
    Buka XD
    SimsMantra ☆ Blog polskiej Społeczności The Sims | The Sims 4, The Sims Mobile → simsmantra.pl
  • Opcje
    dzidziak86dzidziak86 Posty: 4,262 Moderator
    Jak Wam się podobał Maxis Monthly i nowa funkcja widoku z pierwszej osoby? :) Nie spodziewałam się tego i myślę, że to fajna niespodzianka dla graczy. Może teraz zamiast robienia zdjęć do kącika łatwiej będzie nagrać house tour :) Pewnie ta funkcja spodoba się osobom, które nagrywają filmy z rozgrywki. W sumie ja raczej pobawię się tym na samym początku, a potem używać nie będę, ale fajnie, że to będzie, coś jak z upiornościami albo chomikiem ;) Naprawdę nie mogę się już doczekać 13 i tej aktualizacji. Rzeczywiście warto było czekać troszkę dłużej, nowa kariera, przedmioty, edycja terenu. Następny tydzień będzie wyjątkowo ekscytujący. Specjalnie sobie pozmieniałam trochę w grafiku, żeby mieć czas na to wszystko :) Gdyby nie to, że w następnym tygodniu w pracy przygotowujemy się na święta to bym urlop wzięła :)
  • Opcje
    CrazySimMattCrazySimMatt Posty: 312 Member

    To wszystko zapowiada się naprawdę super!!! Kamera pierwszoosobowa to coś co zachęci mnie do dłuższego pogrywania w trybie życia :) i rzeczywiście będzie można nagrywać jakiś house tour - świetna idea Moniu :*
    EA ID: Mattoowy
  • Opcje
    olivkasimsolivkasims Posty: 1,502 Member
    Wow! To fajna opcja , też nie wiem czy na długo dla mnie , bo lubię patrzeć na sima , na jego miny i reakcje , ale zawsze to coś nowego i za darmo . Zapowiada się naprawdę ciekawa aktualizacja i już się nie mogę doczekać :p Dzięki za info Moniu :*
    ID Origin olivkasims
  • Opcje
    KarminiaSimsKarminiaSims Posty: 115 Member
    @dzidziak86 O, o house tour nie pomyślałam, a to świetny pomysł :D
    SimsMantra ☆ Blog polskiej Społeczności The Sims | The Sims 4, The Sims Mobile → simsmantra.pl
  • Opcje
    dzidziak86dzidziak86 Posty: 4,262 Moderator
    Dzięki, czasem mi się zdarzają takie pomysły :) Ciekawa jestem jak by to mogło wyglądać, na pewno spróbuję, bo jakoś fotografowanie pomieszczeń mi nie wychodzi ;)
  • Opcje
    dzidziak86dzidziak86 Posty: 4,262 Moderator
    Jeśli przeoczyliście wczorajszy Maxis Monthly to możecie to nadrobić klikając tutaj.

    Jeszcze w tym roku czeka nas aktualizacja, a wraz z nią pakiet świąteczny, czyli nowe przedmioty i ubrania, a nawet dwie dodatkowe potrawy. Otrzymamy między innymi atrapę kominka, na którym będzie można poustawiać sobie nowe dekoracje oraz girlandy, których kształt można zmienić w zależności od pory roku :) Oczywiście będą też nowe swetry i spodnie, a nawet kostium yeti :) Na koniec SimGuruKate krótko podsumowała ostatni rok oraz zapowiedziała, że 2019 będzie naprawdę dobry dla społeczności ;)

    Wrzucę kilka zdjęć, niestety jakość pozostawia wiele do życzenia ;)

    c30clf83hont.jpg
    m7hfm1go6iu6.jpg
    9p9hwoyqnnls.jpg
    5l3u62mpe68h.jpg
    sbj0vbobb2tv.jpg
  • Opcje
    KarminiaSimsKarminiaSims Posty: 115 Member
    edytowano grudnia 2018
    @dzidziak86 Wystarczy zmienić ustawienia w jakości filmu i chwilę odczekać, aż się przestawi, no chyba, że masz słabe WiFi. Z resztą nie są wcale takie złe :P Z bliska dokładnie każdy sam po aktualizacji zobaczy :D

    /edit

    Użytkownik Twitter'a @crazycat_135 zauważył, że podczas Maxis Monthly "zdradzono" nam nową zakładkę dla fryzur Simów. Zwróćcie uwagę na ikonkę z koczkiem :)

    Źródełko: https://twitter.com/crazycat_135/status/1070544347664310273

    356nctn1b1ac.png
    Post edited by KarminiaSims on
    SimsMantra ☆ Blog polskiej Społeczności The Sims | The Sims 4, The Sims Mobile → simsmantra.pl
  • Opcje
    dzidziak86dzidziak86 Posty: 4,262 Moderator
    @KarminiaSims nie zauważyłam tego prędzej! Dzięki wielkie :)
  • Opcje
    dzidziak86dzidziak86 Posty: 4,262 Moderator
    edytowano lutego 2019
    Jeśli przeoczyliście najnowszy odcinek Maxis Monthly to wrzucam link:

    Jutro, tj. 05.02 o godzinie 19:00 czeka nas aktualizacja, a wraz z nią kolejna darmowa zawartość :) Nowe ubrania i przedmioty będą utrzymane w klimacie chińskiego nowego roku. Zostanie też naprawiony dość irytujący bug związany z cuchnącą stertą liści ;)


    Wrzucam kilka zdjęć przedmiotów, którymi będziemy mogli się od jutra cieszyć ;) Mi bardzo podoba się okrągły stół. Zawsze miałam ochotę użyć takiego w moich domach z podstawki i w końcu się doczekałam :)
    al5n4jbbzjaw.jpg
    csa0b34g0mwl.jpg
    n3zfuknb1d70.jpg
    jyfbacpm3189.jpg
    4svxy932c17e.jpg
    yq6a567mb83d.jpg

    Pamiętajcie, aby przed aktualizacją gry wyjąć folder Mods :)
Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.
Return to top