Steam

Cześć ;)

Jestem strasznie zielona w tych sprawach i szukam odpowiedzi na jedno zasadnicze pytanie: czym jest steam?
Otóż ostatnio wzięła mnie ochota na pogranie w The Sims 3 (odkryłam po kilku latach że mam moją grę zapisaną na Originie, szybko co xD) wraz z nią dodatek Kariera oraz akcesoria, której nazwy na tę chwilę nie pamiętam.
Chciałabym urozmaicić sobie grę, lecz jestem spłukana totalnie... na allegro znalazłam ofertę za niecałe 2 zł - wszystkie dodatki do trójki ale na steamie. Nie ogarniam o co chodzi. Co to steam?
+ znalazłam ofertę, gdzie za klucz do dodatku (do wpisania na Origin) płaci się od 20 do 50 zł (gościu ma opinie super sprzedawcy), ale to mi się wydaje podejrzane, bo normalnie dodatki kosztują na Originie dobre 80 zł...

Czy jest tu ktoś to wytłumaczy? o:)

Komentarz

  • Opcje
    edakraft2edakraft2 Posty: 1,043 Member
    edytowano września 2018
    Steam to platforma do gier coś jak origin, tam też można kupić ts3. Często są promocje i wychodzi dużo taniej. Trzeba najpierw pobrać instalator coś jak origin. Z tego co wiem kluczy nie można łączyć. Jak gre masz przypisaną do Origina a dodatki na steamie to może nie zadziałać. Ja na allegro kupiłam brakujące stuffpacki w formie klucza np Słodkie niespodzianki za 20 zł. Jeśli kupujesz klucz to nie powinno być z tym problemów tylko czytaj uważnie na jaką jest platformę.
    To co widziałaś za te 2 zł było pewnie dostępem do czyjegoś konta i tego bym nie polecała bo to nie do końca jest legalne i zawsze właściciel może zablokować takie konto.
    Pozdrawiam
Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.
Return to top