Wyprowadzka Simów

WerkoczykWerkoczyk Posty: 11 Member
Cześć,
Przychodzę z pytaniem dotyczącym wyprowadzek Simów. Czy jeśli spakuję do kosza parcel zamieszkany przez jakąś rodzinę dom, a następnie wstawię go do dzielnicy handlowej lub na przedmieście, to czy są możliwe jakieś błędy gry i czy ów dom wciąż będzie widniał w skrzyni parcel?

Komentarz

  • Opcje
    Sono0277Sono0277 Posty: 10 Member
    edytowano listopada 2018
    Jeśli chcesz wyprowadzić simy do innej dzielnicy tego samego otoczenia, po prostu wyprowadź ich z domu i przenieś do kosza rodzin, a następnie włóż ich dom do kosza parceli. Wejdź na interesującą cię dzielnicę, postaw tam ich dom i wprowadź ich, wtedy nie będzie żadnych błędów w grze. Natomiast jeśli chcesz simy wraz z domem przenieść do dzielnicy zupełnie innego otoczenia, np. z Jaskini pokrzyku do miasta czy przedmieścia Doliny Niezbędnej, wtedy musiałabyś osobno spakować dom i simy do pliku i tam ich włożyć, ale wtedy możliwe są błędy, bo po pierwsze simy stracą wszystkie kontakty i znajomości jak i przyjaciół z poprzedniego otoczenia i wtedy mogą zacząć pojawiać się błędy w grze.
  • Opcje
    xCollinaxCollina Posty: 62 Member
    Sono0277 napisał użytkownik: »
    Jeśli chcesz wyprowadzić simy do innej dzielnicy tego samego otoczenia, po prostu wyprowadź ich z domu i przenieś do kosza rodzin, a następnie włóż ich dom do kosza parceli. Wejdź na interesującą cię dzielnicę, postaw tam ich dom i wprowadź ich, wtedy nie będzie żadnych błędów w grze. Natomiast jeśli chcesz simy wraz z domem przenieść do dzielnicy zupełnie innego otoczenia, np. z Jaskini pokrzyku do miasta czy przedmieścia Doliny Niezbędnej, wtedy musiałabyś osobno spakować dom i simy do pliku i tam ich włożyć, ale wtedy możliwe są błędy, bo po pierwsze simy stracą wszystkie kontakty i znajomości jak i przyjaciół z poprzedniego otoczenia i wtedy mogą zacząć pojawiać się błędy w grze.

    Ja słyszałam, że takie przeprowadzki zwiększają ryzyko korupcji otoczenia, a maxisowe mieściny i tak są już ,,skorumpowane".
    888infinity
  • Opcje
    Danuta720Danuta720 Posty: 3,547 Member
    edytowano grudnia 2018
    xCollina napisał użytkownik: »
    Sono0277 napisał użytkownik: »
    Jeśli chcesz wyprowadzić simy do innej dzielnicy tego samego otoczenia, po prostu wyprowadź ich z domu i przenieś do kosza rodzin, a następnie włóż ich dom do kosza parceli. Wejdź na interesującą cię dzielnicę, postaw tam ich dom i wprowadź ich, wtedy nie będzie żadnych błędów w grze. Natomiast jeśli chcesz simy wraz z domem przenieść do dzielnicy zupełnie innego otoczenia, np. z Jaskini pokrzyku do miasta czy przedmieścia Doliny Niezbędnej, wtedy musiałabyś osobno spakować dom i simy do pliku i tam ich włożyć, ale wtedy możliwe są błędy, bo po pierwsze simy stracą wszystkie kontakty i znajomości jak i przyjaciół z poprzedniego otoczenia i wtedy mogą zacząć pojawiać się błędy w grze.

    Ja słyszałam, że takie przeprowadzki zwiększają ryzyko korupcji otoczenia, a maxisowe mieściny i tak są już ,,skorumpowane".

    @xCollina , o jakiej korupcji piszesz?


  • Opcje
    xCollinaxCollina Posty: 62 Member
    Danuta720 napisał użytkownik: »
    xCollina napisał użytkownik: »
    Sono0277 napisał użytkownik: »
    Jeśli chcesz wyprowadzić simy do innej dzielnicy tego samego otoczenia, po prostu wyprowadź ich z domu i przenieś do kosza rodzin, a następnie włóż ich dom do kosza parceli. Wejdź na interesującą cię dzielnicę, postaw tam ich dom i wprowadź ich, wtedy nie będzie żadnych błędów w grze. Natomiast jeśli chcesz simy wraz z domem przenieść do dzielnicy zupełnie innego otoczenia, np. z Jaskini pokrzyku do miasta czy przedmieścia Doliny Niezbędnej, wtedy musiałabyś osobno spakować dom i simy do pliku i tam ich włożyć, ale wtedy możliwe są błędy, bo po pierwsze simy stracą wszystkie kontakty i znajomości jak i przyjaciół z poprzedniego otoczenia i wtedy mogą zacząć pojawiać się błędy w grze.

    Ja słyszałam, że takie przeprowadzki zwiększają ryzyko korupcji otoczenia, a maxisowe mieściny i tak są już ,,skorumpowane".

    @xCollina , o jakiej korupcji piszesz?


    Jest sporo filmików czy informacji o tym w internecie, mogę podrzucić taki najbardziej podstawowy filmik na ten temat: https://www.youtube.com/watch?v=2jtjoCSxAPI

    W skrócie chodzi o to, by nie grzebać w plikach i w grze, robiąc te rzeczy których zastosowania nie jesteśmy pewni i tego, czego gra by nie mogła przewidzieć, na przykład klikanie jakichś podejrzanie brzmiących opcji BoolPropa, próba zamiany Zadeckiej w Wampira, itd
    888infinity
  • Opcje
    kosisiikosisii Posty: 14 Member
    edytowano lutego 2019
    Właśnie tez szukam sposobu na eksport rodziny z gry zeby ich przeniesc gdzie indziej unikajac wrzucenia do kosza rodzin bo to jest pewny zabieg na korupcję. Ktoś coś?
  • Opcje
    WerkoczykWerkoczyk Posty: 11 Member
    Dziękuję bardzo za odpowiedzi. Z moim otoczeniem raczej nic specjalnego się nie dzieje, całe szczęście. A przynajmniej tego nie widać.
Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.
Return to top