Problem z ślubem.W Sims Mobile

VIPVIP Posty: 18 Member
Potrzebuję pomocy mam Sima lvl11 narzeczona 10 skończony a nie mam nigdzie opcji ślubu, odblokowały mi się noworodki a nie mam możliwości opcji wyboru tylko "barabara". A nie ma "staraj się o dziecko"

Komentarz

  • Opcje
    Kasiulciaa92Kasiulciaa92 Posty: 5 Member
    Musisz wejść w opcję budowania. I tam masz kolekcję obiektów do domu. I masz tam wesele i musisz kupić wszystkie przedmioty z tego folderu,żeby odblokować opcję brania ślubu.
  • Opcje
    VIPVIP Posty: 18 Member
    Dzięki
  • Opcje
    hizuhirahizuhira Posty: 2 Member
    Hej mam problem ze ślubem moich simów kupiłam wszystko potrzebne nie mogę wykonać jednej misji z zaproszeniami na ślub może ktoś pomóc nwm gdzie znajduje się telefon gdzie go szukać jak to wykonać z góry dziękuję 😁
  • Opcje
    Nastypenguin909Nastypenguin909 Posty: 6 Member
    Musisz nacisnąć na kanapę
  • Opcje
    Nastypenguin909Nastypenguin909 Posty: 6 Member
    A tam będzie w zadaniach wybór zaproszeń
  • Opcje
    DzamilaDzamila Posty: 3 Member
    Hej. Mam 2 problemy. 1.Mam sima, ktory ukonczyl 100% zwiazku z simka i chcialabym, by mieli dziecko. Nacisnelam na przewijak i rozpoczela sie misja, ale jak naciskamna simke, to pojawia sie tylko opcja spotkan a nie dziecka.
    2. Moj sim chcialby tez wziac slub ale nie wiem jak to zrobic? Mialam wczesniej simke, ktora przeszla na emeryture i po niej zostaly mi ozdoby weselne. Co robic?
  • Opcje
    Elwyrka1Elwyrka1 Posty: 1 Member
    Hej. Mam problem. A mianowicie, zrobiłam misje aby simowie wzięli ślub, ale misja z oświadczynami w domu nadal pozostała. I teraz pytanie jak to wykonać aby dostać nagrodę za to lub ewentualnie usunąć tą misje?
  • Opcje
    MikaPl122MikaPl122 Posty: 1 Member
    Mam pytanie zrobiłam już kolekcje wesele i wysłałam zaproszenia i dalej nie mogę wziąść ślubu co jeszcze trzeba zrobić?
  • Opcje
    Luna_333Luna_333 Posty: 6 Member
    Nie mogę nic zrobic. Zrobiłam kolekcję wesele (zakupiłam wszystko z kolekcji wesele, czyli kolumnakwaitowa, krata ogrodowa różą porośnięta i łuk weselny), oświadczyłam się w sims mobile a pora na wesele jest zablokowana bo pisze że jakaś misja weselna a po naciśnięciu na kanapę nie ma wyboru zaproszeń a kiedy idę w opcje imprezy to w ślubie mam napisane że sim nie wziął ślubu w tym tygodniu a mam lvl 21 a poziom związku to narzeczona lvl 10. Kto pomoże? pod łukiem weselnym nie ma opcji ślubu tylko jest opcja wyobrażania sobie go. Czy kanapa i otomana w tej grze mają razem tą samą funjcjonalność czyli różnią sie jedynie wyglądem?
Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.
Return to top