Które akcesoria najlepiej kupić?

Mam budżet 198 zł, czyli prawie 200 zł do wydania.
Myślałam nad dokupieniem wszystkich, żeby mieć już całą kolekcję simsów. Brakuje mi tylko tych:
1.The Sims™ 4 Fitness Akcesoria
2.The Sims™ 4 Wieczór na kręgielni Akcesoria
3.The Sims™ 4 Styl dawnych lat Akcesoria
4.The Sims™ 4 Romantyczny ogród Akcesoria
5.The Sims™ 4 Pokój dzieciaków Akcesoria

Po dodaniu wszystkiego wychodzi mi 195 zł.
Czyli zostanie mi po kupieniu wszystkich akcesorii 3zł.
Opłaca się kupować wszystkie? Czy kupić tylko poszczególne? Jeśli tak, to które? (:

Komentarz

  • Opcje
    edakraft2edakraft2 Posty: 1,043 Member
    Z czystym sumieniem polecam Romantyczny ogród, nie wyobrażam sobie gry bez nich.
  • Opcje
    kreatorakreatora Posty: 7,255 Member
    Romantyxzny ogrod zdecydowanie :)
    Moze jeszcze pokoj dzieciaków jeśli lubisz hodowac dzieci w grze. Bez calej reszty mozna sie spokojnie obejsc . Mam je ale prawie z tego nie korzystam.
    Moj EA id w Galerii kreatora
    Champion on EA AHQ
  • Opcje
    SimDelsSimDels Posty: 3,201 Member
    Nie mam fitness ale raczej to bym wybrał i ogrody oraz kręgle bo chyba te 3 daja w miare dużo nowych interakcji plus ciekawe obiekty.
    A jeśli faktycznie masz na wsio to wybierz wsio zawsze coś ci sie przyda z każdego zestawu
  • Opcje
    kreatorakreatora Posty: 7,255 Member
    Fitness daje z ciekawych obiektow sztuk JEDNA - czyli scianę wspinaczkową i jedyna "ciekawa" interakcja z ta sciana jest ogladanie jak sim z niej ewentualnie zlatuje.
    Moj EA id w Galerii kreatora
    Champion on EA AHQ
  • Opcje
    KITKA7000KITKA7000 Posty: 36 Member
    @kreatora @SimDels @edakraft2 Dziękuję wszystkim za podpowiedzi.
    Finalnie kupuję wszystkie :smiley:
  • Opcje
    KITKA7000KITKA7000 Posty: 36 Member
    edytowano sierpnia 2019
    Macie jakieś pomysły? Pieniądze pobrało (Kupiłam na razie jedne) a akcesorii nie ma. Założyłam osobny wątek co do tego, jeśli wiecie co robić, zapraszam na najnowszy temat
    Post edited by KITKA7000 on
  • Opcje
    Monika88Monika88 Posty: 7 Member
    edytowano stycznia 2018
    Hej zwracam się do Was z takim zapytaniem, ponieważ mam odłożonych trochę pieniędzy przeznaczonych na cel zakupu trzech gier lub jak kto woli dodatków do The Sims. Problem w tym, że nie wiem które z nich wybrać. Od razu pisze, że Psy i Koty mnie nie interesują, bo zwykle skupiam się na grze simami niż zwierzakami. Natomiast dodatek być rodzicem dostanę na Wielkanoc.

    Kuszą mnie te akcesoria:
    1. Fitness
    2. Kino Domowe
    3. Wytworne przyjęcie
    4.Perfekcyjne Patio

    Lub z Pakietów:
    1. Dzień w SPA

    Chcę się zdać na Waszą opinię i radę, które byście Wy wybrali. Które z tych wymienionych polecacie a które na starcie odrzucacie. Będę wdzięczna za pomoc i poradę .
  • Opcje
    kreatorakreatora Posty: 7,255 Member
    Z akcesorii zdecydowanie Perfekcyjne patio sliczne blaty kuchenne i wanna z hydromasażem. Bez reszty nogłabym sie dmialo obejść choć je mam .
    Wszystko przebija jednak Dzien w SPA u mnie ze wgledu na nauke jogi i swspaniale mieksce na spotkania klubowe. Jednak takie SPA najlepiej sobie zbudować samemu po zakupieniu dodatku . Ja mam zbudowane własne i funkcjonuje u mnie w kazdej rozgrywce, jako uniwersalne miejsce na wszelkie rozrywki jakich sim potrzebuje lacznie z siłownią, kacikiem szachowym, karaoke i stawem do wedkowania. SPA jest mejscem chetnie odwiedzanym przez simy EA wiecej tam gosci niz w parku czy barze , wiec i towarzystwa simowi nie zabraknie.
    Praktycznie sim moze z tego nie wychodzić przez caly dzien. :)
    PS Nie dubluj tematow . Ten jest założony w dobrym dziale. Tenz działu poradnikow zgłaszam do usunięcia
    Moj EA id w Galerii kreatora
    Champion on EA AHQ
  • Opcje
    edakraft2edakraft2 Posty: 1,043 Member
    Zdecydowanie Dzień w spa, w pakietach zawsze sporo dochodzi i zabawa trwa dłużej.
  • Opcje
    PocioMajaPocioMaja Posty: 39 Member
    Najbardziej polecam dodatek pokój dzieciaków akcesoria
  • Opcje
    ToshikiKageToshikiKage Posty: 152 Member
    Fitness jest najmniej lubianymi przeze mnie akcesoriami, mało wnoszą do rozgrywki tak naprawdę i gdyby nie były w zestawie 6 to za pewne bym ich w ogóle nie posiadała.
    Jeśli lubisz rozgrywkę rodzinną to polecam akcesoria z taka zawartością jak "Upiorności", "Pokój dzieciaków", "Małe dzieci", "Zabawa na podwórku" zaś jeśli lubisz budowę to 'Perfekcyjne patio", "Kuchnia na wypasie", "Romantyczny ogród", zaś fajnie urozmaicają rozgrywkę towarzyską akcesoria "Wieczór na kręgielni", "Kino domowe" czy "Wytworne przyjęcia"
    Wszystko zależy od tego, czego naprawdę w samej rozgrywce szukasz.
    A jeśli miała bym wybierać między akcesoriami a pakietem, to zawsze wygra pakiet ^^
Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.
Return to top