Z ducha w człowieka na skróty

Hej, zaczęłam grać nową rodzinką i przez przypadek utopiłam jedną simkę. Nie chciałam jej stracić więc szybko dodałam ją do rodziny jako ducha. Problem w tym, że chce mieć ją jako człowieka i nie wiem jak to zrobić bez bawienia się w żadne ambrozje itp (za długo by trwało). Grę zapisałam, bo nie chciałam, żeby wszystkie simki się cofnęły do ostatniego zapisu.

Próbowałam już modyfikować simkę w CAS, ale nic z tego.

Ktoś ma jakiś pomysł? Mam Mc Command, ale też nie widzę żadnej opcji zamiany w człowieka.

Komentarz

  • Opcje
    ArtiniokArtiniok Posty: 47 Member
    Poszukaj w galerii (jeśli ją masz) pokoju z ambrozją tak będzię szybko i na skróty.
  • Opcje
    kreatorakreatora Posty: 7,255 Member
    Studnia zyczen tez odmienia ducha w czlowieka jesli duch zaplaci jej odpowiednio duzo , taka studnia z twarza - nie pamietam tylko z jakich akcesorii jest - zdaje sie ze z Romantycznego Ogrodu
    Moj EA id w Galerii kreatora
    Champion on EA AHQ
  • Opcje
    ArtiniokArtiniok Posty: 47 Member
    Tak, z romantycznego ogrodu.
  • Opcje
    marekzbmarekzb Posty: 151 Member
    Poza Romantycznym Ogrodem tez jest dostępna, tylko strasznie złośliwa jest. Życzenia moich simów spełnia akurat na odwrót. :-) Kreatora ma rację. Do odzyskania ludzkiej postaci droga długa i wyboista. Można w efekcie w ogóle sprawy nie załatwić. Mój sim-duch, który się jakoś udomowił błyskawicznie chodził po jaskiniach, łowił ryby, szukał różnych roślinek, sadził i szczepił. Ze cztery razy zaczynał od początku. W końcu znalazłem informację, że trzeba w galerii społecznościowej poszukać pokoju z ambrozją (może to być zwykły dywanik z ambrozją na talerzyku, bo tam są chyba 4 rodzaje pomieszczeń z tym ciastkiem) i kazać mu zjeść. I w ten sposób (na skróty) wrócił do człowieczeństwa ze wszystkimi tego dobrodziejstwami. Tylko pracy nie miał (bo nie żył długo). Ale tantiemy za napisane do śmieci książki po zmartwychwstaniu zaczęli mu natychmiast wypłacać. Nie wiem jak długo pożyje, bo umarł ze starości ale już wiem jak go szybko wskrzesić A może zrobić z niego wampira, żeby stał się wieczny? Muszę pogłówkować.
  • Opcje
    Julakot2212Julakot2212 Posty: 11 Member
    gdzie po za romantycznym ogrodem? co wpisać? bo ja nie mam

Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.
Return to top