Aktualizacja: 2-06-2016

KameliaxxxKameliaxxx Posty: 5,410 Member
Zmiany oświetlenia:

Ci z Was, którzy ustawili oświetlenie na bardzo wysokie (w menu opcji, w zakładce grafiki), dostrzegą poprawę, kiedy światło słońca (i księżyca) będzie wpadało do pomieszczeń przez okna.

Problemy ogólne
Możecie teraz spiąć… sparować… powiązać… połączyć, tak, połączyć! Możecie teraz połączyć stół z krzesłem – wcześniej możliwe było tylko łączenie krzesła ze stołem.


Rachunki, które dotąd pojawiały się w wyposażeniu Waszych Simów jako tajemnicze koperty, będą odpowiednio oznaczane, kiedy przesuniecie nad nie kursor.

Akcje zdalne „Posprzątaj” będą dotyczyć także kałuż.
.
Simowie, którzy nie są członkami rodziny, będą mogli otrzymywać premię „Dziecko odeszło”, kiedy dziecko lub niemowlę zostanie zabrane z powodu zaniedbania – w zależności od ich wzajemnych relacji i odległości od miejsca zdarzenia.

Jeśli Sim otrzyma premię „Dziecko odeszło”, zostanie wyświetlona jej przyczyna.
Nie będzie ona przy tym brzmiała jak słowa typowej wrednej teściowej: „Pozwoliliście opiece odebrać Wam dziecko? Zapomnieliście go nakarmić? Nie pamiętacie nawet jego imienia? Nie mówcie mi, że nie macie wystarczająco dużo miejsca w domu… I Wy śmiecie się nazywać rodziną?”.

Simowie będą musieli czekać, aż solenizant zdmuchnie świeczki, zanim wezmą kawałek sernika z SimCity.

Kwiaty śmierci będą teraz obiektem interakcji „Zbierz cały plon”.

Nie będą już poddawane ostracyzmowi z powodu ich bliskiego związku ze śmiercią!

Domyślnym tytułem Księgi Życia nie będzie już „To jest pierwsza książka s-f”, tylko „Księga Życia”.

Simowie smakosze nie będą już otrzymywać premii „Rozczarowujący napój” po wypiciu eliksirów.

Naprawiliśmy problem, który sprawiał, że światło pojawiało się na niewłaściwych piętrach. Światło z lamp umieszczonych na niższych poziomach mogło się przenosić na wyższe poziomy przez szklane drzwi.

Naprawiliśmy błąd, który sprawiał, że Simowie w ciąży byli zmuszani do robienia pompek (za pośrednictwem kaprysów), a następnie karceni za ćwiczenia fizyczne w ciąży.Simowie nie będą już otrzymywać premii „Wygodnie” ani „Niewygodnie”, siedząc na brzegu basenu.

Simowie z cechą „Nie cierpi dzieci” będą teraz otrzymywać premię do szczęścia, kiedy wynik testu ciążowego okaże się negatywny…

Naprawiliśmy błąd, którzy sprawiał, że światło przenikało przez sufit. Nie powinno się więc już sączyć przy górnych krawędziach wewnętrznych segmentów.

Naprawiliśmy błąd, który uniemożliwiał Simom kontynuowanie montowania ulepszenia „Kojące strumienie” w wannie księżniczki Kordelii.
Simowie nie będą się już resetować przy próbie przywołania tosta z serem, trzymając coś w obu rękach.

Obrazy na sztalugach nie będą już przenoszone do wyposażenia rodziny po obróceniu parceli lub przesunięciu bądź obróceniu pomieszczenia, w którym znajduje się obraz.

Simowie będą mogli kupować obiekty z „Letniej” lodówki sklepowej, odwiedzając parcele ze sklepami postaci niezależnych.




Witaj w Pracy

Kod na zmianę rozmiaru obiektu będzie teraz poprawnie działał na zdjęcia.


Spotkajmy się

Kaprys „Rozpal ognisko” będzie się teraz pojawiał tylko wtedy, kiedy w pobliżu będzie jakieś ognisko.
„Ławka z Parku Zachodzącego Słońca – edycja kwietna” będzie się wliczać do wymagania związanego z ławkami w przypadku budowania parków.


Ucieczka w Plener

Wygląda na to, że pustelnik miał nosić strój pustelnika, wiodąc swój pustelniczy żywot. Od teraz będzie więc nosił swój specjalny strój.


Simowie nie będą się już resetować po anulowaniu pieczenia pianek nad ogniskiem w trakcie interakcji z innymi Simami.

Simowie siedzący przy ognisku nie będą już wstawać, żeby posłuchać opowiadanej grupie historii.



Dzień w Spa

Simowie, którzy są w ciąży, nie mogą brać kąpieli błotnej. W tym temacie nic się nie zmieniło. Kiedy podejmą taką próbę, zostaniecie o tym jednak poinformowani w opisie niedostępnej interakcji

Medytujący Simowie będą mogli poznawać takie umiejętności jak zielarstwo, pieczenie i fotografowanie.
Podejmowanie interakcji społecznych w łaźni parowej będzie skutkowało zaliczeniem celu „Usiądź i porozmawiaj ze swoją sympatią” podczas randki.
…pary w łaźniach parowych powinny uważać, żeby się nie poparzyć.

Ale to całe gadanie o parze przypomniało mi, jak bardzo jestem głodny. Przegryzłbym pierożki z wieprzowiną. Gotowane na parze.
Naprawiliśmy błąd, który sprawiał, że Simowie w ciąży byli zmuszani do uprawiania jogi (za pośrednictwem kaprysów), a następnie karceni za... Mam dziwne wrażenie, że to nie pierwszy taki przypadek.


Kuchnia na Wypasie Akcesoria

Od teraz lody w rożku i pudełka lodów będą zaznaczane na żółto, jeśli będą musiały zostać usunięte z parceli w wyniku czynności związanej z budowaniem (np. stworzenia pokoju w miejscu, w którym się znajdują).


Kino Domowe Akcesoria

Naprawiliśmy błąd, który sprawiał, że Sim, który wracał wcześniej do domu z wakacji, wagarował lub brał dzień wolnego od pracy, nie mógł oglądać filmów z innymi Simami do chwili, w której powinien normalnie wrócić.


Romantyczny ogród Akcesoria

Simowie, którzy stają się duchami, korzystając ze studni życzeń, będą się teraz zachowywać i poruszać jak duchy.
Ta dyskusja została zamknięta.
Return to top