Marcin tworzy w The Sims 4 :) ~aktualizacja 13.04.'16

«1
MatekMatek Posty: 34 Member
edytowano kwietnia 2016 w Kąciki twórców
Witam wszystkich bardzo serdecznie :smile:

Jak pisałem na początku, w dziale Powitanie, zakładam swój kącik twórczości. Będę tutaj ukazywał zdjęcia moich domów, simów, parcel wszelkiego typu i itp. rzeczy. Mam nadzieję, że będą Wam się podobały moje dzieła :)
Na początku pokażę swój dom w stylu nowoczesnym, oraz dwóch simów (jednego, którego pewnie widzieliście na filmikach konkursowych u @Pablo , które tworzyłem). To zaczynam :smiley:

[DOM] Nowy Wszechświat 21
1ozn3lqqgt3k.png

u9fh5rohev03.png

v2qllp0djxn6.png

*dom w środku
tnkbz8s9rhf9.png

[SIMOWIE] A tutaj moja rodzinka :)
Po lewej, Marcin, a po prawej Marek
6fjmn6wnqsij.png
A tutaj Marek w CAS
6xc8gd24x1dy.png

[MAŁY BONUSIK :star: ] Rosnowoce w ułożeniu 4 x 5 sztuk
63vgw5vx2mth.png
Post edited by Matek on

Komentarz

  • Opcje
    dzidziak86dzidziak86 Posty: 4,262 Moderator
    Witam nowego twórcę! Super, ze zdecydowałeś się pokazać swoje prace, a jest co oglądać. Modern prezentuje się świetnie. Tarasik na dachu bardzo mi się podoba. Jest gdzie imprezowac :) Niezłe roslinki sobie w ogródku hodujesz. Kolekcja rosnoowocow też robi wrażenie. Matek wygląda bardzo sympatycznie, tak samo Marcin. Jaki masz nick w Originie? Wystawiasz swoje projekty w galerii? Jeśli tak to możesz zawsze podać linka do swojej pracy w galerii :) Pozdrowienia!
  • Opcje
    MatekMatek Posty: 34 Member

    Dzięki wielkie @dzidziak86 :smiley: Mój nick na Origin to matiowo, możesz tam zobaczyć też moje inne prace, lecz na razie jest ich mało ze względu na to, że przed czyszczeniem komputera zapomniałem o opublikowaniu kilku rodzin i parcel, ale mam nadzieję że jak najszybciej uzupełnię braki :)
  • Opcje
    dzidziak86dzidziak86 Posty: 4,262 Moderator
    Na pewno odwiedzę :) Znam ból związany z czyszczeniem kompa i zapominalstwem, w ten sposób stracilam kilkaset zdjęć z kilku lat :D
  • Opcje
    dzidziak86dzidziak86 Posty: 4,262 Moderator
    Na początek pomarudzę ;) Czy mogłbyś zmieniać zdjęcia na JPEG? Wczytują mi się bardzo dlugo :) Domek super, piękny taras z tyłu. Taki idealne miejsce dla młodej pary z wszelkimi wygodami. Pozdrowienia!
  • Opcje
    MatekMatek Posty: 34 Member

    @dzidziak86 Dzięki za cenną uwagę, na pewno następne zdjęcia będą w formacie JPG/JPEG :smile:
  • Opcje
    bubu53bubu53 Posty: 580 Member
    Hej, Twój pierwszy domek bardzo mi się podoba. Uwielbiam miejsca do imprezowania na dachach :smiley: Ładnie dopasowane, ciekawa bryła (ja talentu do tego nie mam) Simowie sympatyczni. Czekamy na więcej zdjęć pozostałych prac. Pozdrawiam ;)
    MOJA GALERIA - CLAUDIOVA

  • Opcje
    MatekMatek Posty: 34 Member

    @bubu53 dzięki wielkie :smiley: niedługo na pewno nowe screeny się pojawią
  • Opcje
    kreatorakreatora Posty: 7,255 Member
    edytowano kwietnia 2016
    Pierwszy domek swietny - bryla dzieki przeswitom sprawia wrazenie azurowej , Znakomicie skomponowana kolorystycznie fasada. Ladnie rowiazane otoczenie wokol domu. Wnetrza absolutnie me gusta. Eleganckie w tej czerni i maksymalnie grywalne. Jako ze generalnie gra sie na parterze :)
    Drugi ten wczesniejszy domek bryla prosciutka ale za to otoczenie domu sliczne z tymi pergolami z powiekszonej "podstawki pod doniczki".
    Dzieki z gory za zdjecia w jpg ;)
    Uprzejmie sie prosi o opatrzanie nowych prac tagiem #forumpl zeby je mozna bylo latwo znalezc w Galerii :)
    P,.S. Simowie bardzo charakterystyczni - widac ze masz swoj ulubiony typ tak jak nasz Mistrz Dels :)
    Moj EA id w Galerii kreatora
    Champion on EA AHQ
  • Opcje
    MatekMatek Posty: 34 Member

    @kreatora Wszystkim swoim pracom osadzę tag #forumpl :) Cieszę się, że moje prace Ci się podobają :blush:
  • Opcje
    PabloPablo Posty: 1,881 Member
    edytowano kwietnia 2016
    No cóż ja mogę powiedzieć o twoich pracach,chyba tylko to że są ładne i ciekawie zrobione :)
    Pamiętaj aby w kolejnych fotkach dodawanych na forum zmieniać format na JPG i tak jak poprzednicy przede mną napisali do swoich prac dodawaj tag #forumpl aby można je było bez trudu znaleźć w galerii :)
    Nick na orgin: pawel0674
    twitter.com/Pawe60835471
    ax2bcah90lb6.jpg










  • Opcje
    KameliaxxxKameliaxxx Posty: 5,410 Member
    Tak pierwszy domek bardzo mi sie podoba z zewnątrz, , jak i wewnątrz. Lekki , przestrzenny w mocnych i odważnych kolorach. Natomiast mam wrażenie że na górę wchodzi się przez toaletę na parterze? Jeśli tak to koniecznie popracuj na planami bo w domy byś tak chyba nie chciał?

    Drugi domek ma faktycznie cudowny ogród, z chęcią zobaczę więcej zdjęć z bliska tego cacka
  • Opcje
    MatekMatek Posty: 34 Member

    @Kameliaxxx dzięki za opinię :) a na górę wchodzi się przez toaletę, gdyż miał to być taki nietypowy-nowoczesny domek i tak jakoś na to padło :smiley:
  • Opcje
    SimDelsSimDels Posty: 3,201 Member
    Ładne prace, ciekawie prezentuje się modernistyczny domek na wyspie a ludziki no cóż... Ela powiedziała już wszystko ;) Działaj dalej czekamy na nowe dziełka.
  • Opcje
    @Matek masz sporo ciekawych pomysłów i bardzo dobrze,mam nadzieję że będziesz tutaj dawał coraz więcej swoich prac aby je podziwiać :)
  • Opcje
    Anna_vel_annAAnna_vel_annA Posty: 3,173 Member
    Modernistyczna śnieżka ma wspaniałą bryłę, podoba mi się bardzo że tak swobodnie i odważnie jest oszklony, dużo słońca - dużo energii! Wnętrza stylowe, kolory chłodne ale gustowne. Świetny dom.
    Stary domek: jak to stary, trzeba mu zrobić lifting ;) Pozdrawiam i inspiracji życzę!
    h6shak8bpgow.jpg

  • Opcje
    MatekMatek Posty: 34 Member

    @Anna_vel_annA @SimDels @Lenovo2103 Dzięki wielkie :smile: niedługo pojawi się kolejna porcja działek i rodzin ;)
  • Opcje
    AgusiamalAgusiamal Posty: 1,764 Member
    Otworzyłam w nowej karcie coby na czas wczytywania obejrzeć inne kącika i mię się zapomniało :D

    Fajne budowle i fajne simy ale przydałoby się trochę więcej zdjęć (ale w JPG) :)
    Agusiowy Zakątek ♦♦♦ Galeria ♦♦♦ BSR Blog ♦♦♦ BSR Tumblr ♦♦♦ Facebook
    yjwd60z382s8.png
    Kliknij - pomożesz zwierzakom ze schroniska!
    banner1.png
  • Opcje
    kreatorakreatora Posty: 7,255 Member
    Nie tylko by sie przydaly zdjecia w jpg ale i przydaloby sie w Galerii otworzyc profil bo nie mozna komentowac tam niczego XD
    Moj EA id w Galerii kreatora
    Champion on EA AHQ
  • Opcje
    @kreatora ten użytkownik ma chyba swój profil w galerii,szukaj po nicku ID matiowo :)
    Tylko ja nie mogę nic dawać do galerii bo nie mam wymaganego wieku i jest ona dla mnie nie dostępna jeszcze :( Korzystam z galerii wujka Pawła abyście mogli zobaczyć moich simów.
Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.
Return to top