Aktualizacja Origina

Wczoraj po włączeniu Origina pojawiła się aktualizacja. Postępujemy jak zwykle - wyjmujemy z gry folder Mods - tak na wszelki wypadek.

Komentarz

  • Opcje
    Alicjo co wniosła ta aktualizacja z 24 października.
  • Opcje
    Dzięki za przypomnienie o wyjęciu z gry folderu Mods bo po każdej aktualizacji muszę z niego wszystko usunąć i naprawić grę bo inaczej nie działa.
  • Opcje
    AlicjaAlicja Posty: 7,018 Member
    Aktualizacja dotyczyła samego origina (EA), m.innymi dodała obsługę DirectX 12 do funkcji Origin w grze,
    poprawiono obsługę OS X EI Capitan 10.11, poprawiono też kilka innych funkcji i wprowadzono kilka ulepszeń.
    Najnowsza wersja Origina ma numer 9.10.1
  • Opcje
    Dagi66Dagi66 Posty: 374
    Dzisiaj jest kolejna aktualizacja Origina.
  • Opcje
    MadziullkaMadziullka Posty: 1
    edytowano grudnia 2015
    Hej mam problem , Włączam origin i wyskakuje mi aktualizacja , znaczy sama sie włączyła , wersja świąteczna , ale po tej aktualizacji moje simsy nie chcą się odpalić co mam robić? uruchamiam je ale pojawia sie czarny ekran i się wyłącza. Mam mody w folderze . I nie wiem jak to naprawic prosze o pomoc. A jak wyjmuje mody wszystkie to wyskakuje mi komunikat ze " uzytkownik nie jest uprawniony do włączenia gry w tym jezyku " co mam robić :/
  • Opcje
    iwettoiwetto Posty: 2
    edytowano grudnia 2015
    Miałam ten sam problem i niestety pomogło tylko przeinstalowanie gry. Poza tym po tej aktualizacji nie działa już większość modów np risky woohoo lub pose player. Jednym słowem pomimo wyjęcia folderu z modami wszystko się wykrzaczyło totalnie. Z tego co widziałam na Tumblr wszyscy mają kłopoty z grą.

    Tutaj w wersji ang czego dotyczyły zmiany: http://simsvip.com/2015/12/04/the-sims-4-new-game-patch-december-4th-2015/
Ta dyskusja została zamknięta.
Return to top