Nadchodząca aktualizacja - nowinki!!

AlicjaAlicja Posty: 7,018 Member
CrazySimMatt odkrył ciekawostkę, która zostanie prawdopodobnie zrealizowana w nadchodzącej aktualizacji

19333684886_0f6269f3e0_o.jpg

Komentarz

  • Opcje
    KameliaxxxKameliaxxx Posty: 5,410 Member
    O półścianki super
  • Opcje
    Dagi66Dagi66 Posty: 374
    Pamiętam, że ktoś stwierdzał że półścianek nie będzie..
    Ale mniejsza o nie! Blokada drzwi <3
  • Opcje
    AlicjaAlicja Posty: 7,018 Member
    Myślę, że powoli, powoli w czwórce znajdzie się większość możliwości budowlanych trójki. Ja czekam na możliwość kształtowania terenu oraz na łamane schody. Kręcone również :)
  • Opcje
    AlicjaAlicja Posty: 7,018 Member
    Simstruelif opublikowało rozmowę z SimGuruSarah na temat nowego packu. Zastanowiła mnie jedna z tych wypowiedzi -

    Pytanie:
    Hej SimGuru! Wspaniałe wieści o nowym pakiecie rozgrywki! Wiesz co pasowałoby do motywu? Leżaki basenowe!

    Odpowiedź:
    Przez to jak animacje działają w TS4, jest to bardzo drogie by zrobić leżaki, dlatego jeszcze ich nie mamy.

    Na stronie Lunararc można pobrać w pełni funkcjonalne leżaki... Więc jak to jest - nieprofesjonaliści potrafią zrobić bez trudu?

    1.jpg

    3.jpg

    5.jpg

    http://lunararcsimsstuff.blogspot.com/2015/07/luana-lounge-chair.html

    Całą rozmowę możemy przeczytać tutaj:

    http://simstruelife.pl/News:SimGuru_Sarah_odpowiada_na_pytania_graczy_02.07.15
  • Opcje
    tennczowytennczowy Posty: 252 Member
    Sam czytając wcześniej tą "rozmowę" byłem bardzo zaskoczony, a nawet lekko zdenerwowany. Jak to stworzenie ich może być za drogie?! Przecież tam pracuje cały sztab "specjalistów" od tego, nie liczą samego faktu, że już się dorobili wypuszczając jakże dopracowane akcesoria pełne niesamowitych mebli i interakcji.
    Sam wypróbowałem leżaki i działają idealnie (tylko od nastolatków w górę, dzieci "topią" w nim nogi), nie ma żadnych błędów itp. (ciekawe ile kosztowało to ich twórce, że EA nie stać na ich stworzenie)
    1s8fKfm.jpg


    Całe szczęście, że w końcu dodadzą blokadę drzwi. Ciekawi mnie również jak będą wyglądały półścianki. Czy będą one różnych rozmiarów (3 rozmiary dopasowane do wys. ścian) Pozostało czekać.
  • Opcje
    Dagi66Dagi66 Posty: 374
    Może planują zrobić animację bara-bara na leżaku?
    W każdym razie, w najbliższej aktualizacji dojdzie biblioteka parcel. Nie jestem w temacie, więc czym jest taka biblioteka?
  • Opcje
    SimAnnaBellaSimAnnaBella Posty: 747 Member
    Czekam z niecierpliwością na tę aktualizację :)
  • Opcje
    AlicjaAlicja Posty: 7,018 Member
    @Dagi66 biblioteka parcel była w jedynce, dwójce i trójce - wchodząc w edycję okolicy można było wybierać ze skrzyni rodzin - rodzinę a z zakładki parcel - parcelę. Parcele mogły być mieszkalne lub komunalne.
    W czwórce - do tej pory mogliśmy tylko korzystać z gotowych pokoi, a wchodząc do swojej biblioteki - korzystać z tego, co stworzyliśmy i zapisaliśmy lub co pobraliśmy od kogoś. Teraz będziemy mogli korzystać z gotowców, które będą dodane do gry.
  • Opcje
    SimAnnaBellaSimAnnaBella Posty: 747 Member
    Ale super :)
  • Opcje
    AlicjaAlicja Posty: 7,018 Member
    Jak się zorientowałam - gotowe parcele nie będą w jakiejś zakładce w grze - dostępnej bez wchodzenia do Mojej biblioteki. Będą dodawane właśnie do Mojej biblioteki.

    Maxis przygotowało trzy nowe spa, a także nową siłownię. Po pobraniu The Sims 4 Dzień w Spa zauważycie w Mojej bibliotece w Galerii cztery nowe budynki. Są tam trzy spa, gotowe do ustawienia na dowolnej parceli o wymiarach 20x30.
    Studio jogi Aham Ashram skupia się na oferowaniu instruktażu jogi na najwyższym poziomie;
    Ośrodek masażu Środek zapewnia świetnie wykwalifikowanych masażystów i refleksologów, którzy uśmierzą wszelkie simowe dolegliwości;
    Spa Doskonała Harmonia ma wszystko, co potrzebne, by poprawić samopoczucie, Simów, włącznie z sauną i miejscem do medytacji! Jest także siłownia, która zawiera kilka z nowych obiektów, jakie można znaleźć w tym pakiecie rozgrywki.

    Można stworzyć własne spa. Oczywiście, jeśli ktoś chce wykazać się kreatywnością i stworzyć własne spa, to także może to zrobić. Swoje skończone dzieło można opublikować w Galerii i obserwować, jak simomaniacy z całego świata komentują oraz pobierają ten relaksujący przybytek.

    Dzięki umiejętności wewnętrznej harmonii nasz Sim może zajmować się mnóstwem nowych rzeczy. Sim może rozwijać swoją wewnętrzną harmonię, ćwicząc jogę, wykonując masaże i medytując. Im wyższy poziom wewnętrznej harmonii ma Sim, tym lepszy będzie w przybieraniu pozycji jogi oraz wykonywaniu wspaniałych, specjalistycznych masaży. Będzie mógł także przygotowywać nowe przepisy, które zapewniają szczególne korzyści!
  • Opcje
    AlicjaAlicja Posty: 7,018 Member
    Cd...

    Mistrzowie medytacji zdobywają dostęp do nadnaturalnych interakcji. Ludzie, którzy medytują, wydają się jakby nieco... spokojniejsi, prawda? Są niemal nadludzko spokojni. Simowie, którzy rozwijają swoją wewnętrzną harmonię, będą mogli opanować sztukę lewitacji, a w końcu także teleportację. To dopiero jest zen.

    Twoi Simowie mogą figlować (lub umrzeć!) w saunie. Sauna to coś więcej niż miejsce relaksu. Dla dwójki kochliwych Simów, którzy znajdą się w tym pomieszczeniu, dostępne będzie specjalne bara-bara, możliwe tylko w saunie. Ale nie wszystko jest takie wesołe – Twój Sim może marnie skończyć, jeśli przesadzi z czasem spędzonym w saunie.

    Jest nowa kąpiel błotna z kilkoma dodatkami do wyboru. Jeśli Twój Sim szuka bezpieczniejszej formy relaksu, zapewni mu to kąpiel błotna w The Sims 4 Dzień w Spa. Leżąc w błocie, Twój Sim dostaje nastrójnik „Pewność siebie”, podczas gdy pozostałe dodatki do kąpieli dają inne rezultaty: zapach różanego ogrodu skłania do flirtów, a dzięki skórze miękkiej jak u niemowlęcia Sim poczuje się szczęśliwy. Inne dodatki mogą dawać negatywne nastrójniki, wywołując smutek lub gniew.

    Niemal wszystkie te obiekty mogą być używane poza spa. Nie masz ochoty wysyłać swojego Sima do spa? Żaden problem – prawie wszystko, co Twoi Simowie mogą robić w spa, mogą robić także w domu. Możesz zainstalować saunę w piwnicy lub ustawić w salonie ławeczkę do medytacji. Co więcej, kąpiele błotne i z dodatkami dostępne są w praktycznie wszystkich rodzajach wanien!

    The Sims 4 Dzień w Spa ukaże się na całym świecie w dniu 14 lipca!

    19497419712_007c9f3fcf_o.png
  • Opcje
    Dagi66Dagi66 Posty: 374
    Wyszła aktualizacja!
  • Opcje
    HexteerHexteer Posty: 53 Member
    Są przerobione opcje wyszukiwania w galerii. Dodatkowo teraz kiedy wybierzemy parcelę z galerii i postawimy ją na działce to pojawi się animacja z napisem "Budowanie parceli". Po postawieniu parceli nie otwiera się tryb budowania tylko zostajemy w mieście.
  • Opcje
    Masti02Masti02 Posty: 2
    Ciekawe czy pojawi się w The Sims 4 jakiś dodatek ze zwierzętami?
  • Opcje
    AlicjaAlicja Posty: 7,018 Member
    edytowano lipca 2015
    Po drodze (28 lipca) mieliśmy malutką aktualizację, która naprawiła kilka błędów. M innymi naprawiono ładowanie parceli, które wyrzucało graczy na mapę oraz opcję, która nie pozwalała na zdobywanie znajomych. Fajnie, że gra jest systematycznie naprawiana, ale aż się boję myśleć, co zepsuje nadchodząca aktualizacja z 3 sierpnia :)

    http://sims.arhn.eu/2015/07/28/druga-lipcowa-aktualizacja/
Ta dyskusja została zamknięta.
Return to top