Sugestie graczy - Zmiany w The Sims 4

2456726

Komentarz

  • Opcje
    KameliaxxxKameliaxxx Posty: 5,410 Member
    Ksenagos swięta racja- hobby sprowadzili do poziomu obowiązku
  • Opcje
    Rozali789Rozali789 Posty: 1 Member
    Dodajcie simsy multiplayer
  • Opcje
    Anna_vel_annAAnna_vel_annA Posty: 3,173 Member
    Dzień dobry, ja bardzo proszę o rozważenie opcji:

    1. Narzędzia do podstawowego rekoloru RGB podczas budowania / kupowania.
    2. Brakuje mi bardzo wolnego tańca dwojga simów :)
    3. Muzyka: gdy podczas gry otworzę giełdę wymiany, po jej wyłączeniu dwie ścieżki dzwiękowe płyną na raz. Piękna kakofonia. Może da się coś z tym zrobić?

    Dziękuję, pozdrawiam.
    h6shak8bpgow.jpg

  • Opcje
    SimDelsSimDels Posty: 3,201 Member
    Kiedy reklamowano nowa grę jako online to myslałem,że właśnie na tym to będzie polegać jak pisze Yukiz i Rozali...
    To by było świetne.Napisałem to w innym temacie ale ten jest chyba jaodpowiedniejszy więc i tu zostawię moje ciche życzenie na edytor świata w przyszłości,coś jak world tools dla The Sims 3 bo to zupełnie wzbogaciłoby grę dając praktycznie nieograniczone możliwości
  • Opcje
    kacperjołkacperjoł Posty: 9 Member
    Brakuje mi trybu multiplayer,ale nie tylko jakieś serwery takie,że uruchamiam jakiś plik albo muszę być zalogowany inaczej serwer przestaje działać i mój kolega nie gra tylko coś w stylu,że można wejść na save kolegi za pozwoleniem itp. i aby to było dodane w ts4 a nie ea zrobi ts4 multiplayer kup teraz za 199zł
  • Opcje
    Ja bym dodała:
    1.Opcje przeprowadzki jednego sima z np. 5 osobowej rodziny
    2.Opcje Multiplayer, ale tak jak np. w SimCiti że można grać kiedy chce się i jest jeden operator który stworzył grę i w każdej chwili można coś z galerii wziąć.
  • Opcje
    okip12okip12 Posty: 523 Member
    Zgadzam się z kacperjoł mogło by ea zrobić The Sims 4 Multiplayer w The Sims 2 na ps2 zrobili to dlaczego w ts4 nie
  • Opcje
    Anna_vel_annAAnna_vel_annA Posty: 3,173 Member
    edytowano stycznia 2015
    @anika772 napisałaś:

    1.Opcje przeprowadzki jednego sima z np. 5 osobowej rodziny.

    Taka opcja jest dostępna :)

    tutaj pokrótce o tym mowa, gdyby się nie udało, to wyjaśnię bardziej obrazowo ;)

    http://zapytaj.onet.pl/Category/029,014/2,27898344,Jak_wyprowadzic_sima_w_the_sims_4.html
    Post edited by Alicja on
    h6shak8bpgow.jpg

  • Opcje
    Mufineczka323Mufineczka323 Posty: 14 Member
    Mi jak pewnie wielu graczom brakuje drzewa genealogicznego. Po 5-tym pokoleniu człowiek już gubi. Nie pamiętam kto był z kim. Po za tym szukanie kandydatek/kandydatów na drugą połówkę z dużym drzewem genealogicznym to niezła frajda. Tęskinie za tym i mam szczęrą nadzieje że EA prędzej czy później będzie miało sposobność dodać :#
  • Opcje
    pitekolinekpitekolinek Posty: 55 Member
    Simowie powinni szybciej jeść, bo zajmuje im to trochę ponad godzinę i dzień upływa na długotrwałym jedzeniu posiłków. W Sims 3 trwało to ok. pół godziny.
  • Opcje
    bczwarnobczwarno Posty: 3 Member
    Brakuje postępu historii. U niegranych simów nic się nie dzieje. Zawsze lubiłam grać kilkoma rodzinami spokrewnionymi ze sobą. Teraz jeśli gram jedną rodziną, druga "zastyga" - nie chodzą do pracy, nie zawierają małżeństw, nie podnoszą umiejętności itd, tylko starzeją się.
    I jeszcze - sim dziecko zdobywa pewne umiejętności a przechodząc do następnej grupy wiekowej traci je i musi zaczynać od zera.
  • Opcje
    Fajnie by bylo gdyby dodali male zwierzeta typu wiewiorka,jez itd zeby mozna bylo je zlapac i sie nimi zajmowac
  • Opcje
    fajnie by było jak by było między niemowlakiem a dzieckiem był jeszcze jeden stopień wiekowy przedszkolak albo jakiś inaczej jak było w the sims 3
  • Opcje
    Hejka. Mam duży problem z uruchomieniem Sims 4. Gdy chcę włączyć grę, to pojawia się komunikat, że trzeba zaktualizować grę, ale wcześniej zaktualizowałem. Co mam zrobić ? A wy też mieliście ?
Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.
Return to top