The BiG Wave - duży plażowy domek :)))

15556575860

Komentarz

  • Opcje
    chojrakchojrak Posty: 4,701 Moderator
    edytowano grudnia 2018
    Całkiem spory dom. Wg mnie wygląda bardzo skandynawsko z zewnątrz po odjęciu kamiennej wieży. :wink: Gdyby EA kiedyś zrobiło jakieś skandynawskie miasto do czwórki, to nawet nie trzeba byłoby budować nic nowego. Wystarczyłoby odciąć wieżę od tej chłupy i skandynawski dom gotowy. :tongue:

    Wnętrza bardzo przestronne, choć za dużo bladego światła jak dla mnie. Ja bym się pobawił światłem tak jak tutaj, bo wyszło bardzo ciekawie.

    Kolorystycznie jednak bez zarzutu, tylko biel, czerń i blada zieleń. W czwórce jest mnóstwo pstrokatych rzeczy więc wiem jak trudno skomponować tak kolorystycznie minimalistyczne wnętrze. :smile: Gdzieniegdzie widać tylko przebłyski czerwieni, ale to chyba Twoi simowie do świąt się przygotowują. :wink:
  • Opcje
    CayreesCayrees Posty: 1,547 Member
    hehe dzięki Moniczko! <3@dzidziak86
    co nie zmienia faktu, ze nie przepadam za meblowaniem :p aczkolwiek ostatnio, na urlopie, zabrałam się za base game, muszę przyznać, że im mniejszy mam wybór tym szybciej i sprawniej idzie mi meblowanie :D
    kto wie może będę robić już tylko same bejz gejmy! :D w każdym razie spodobało mi się i budowanie i meblowanie w base :)
    a przecież kiedyś, na początku tylko tak się budowało :D

    dzięki Marcinie <3@chojrak bardzo się cieszę na tyle pochwał od Ciebie :))) trochę się namęczyłam, szczególnie z meblowaniem, doborem tekstur i wzorów, tak żeby były przyswajalne dla oka, przynajmniej mojego :D ale skoro Tobie też się spodobało, to cieszy! A czerwony bardziej dla przełamania tego zimnego wrażenia jakie dało jasne światło plus osadzenie całości w czerni, bieli i zieleni, ale tak zdecydowanie czas na święta :D dzięki raz jeszcze :)
  • Opcje
    Danuta720Danuta720 Posty: 3,547 Member
    Fajnie to wygląda. :) Ale bez tych obrazków w sypialni, zupełnie niepotrzebne i psują grę.
    Dom fantastyczny :)
  • Opcje
    dzidziak86dzidziak86 Posty: 4,262 Moderator
    Kokos wygląda pysznie :) Jak zawsze oryginalny projekt, świetnie wpasowuje się w klimat wyspy. Bardzo podoba mi się połączenie drewna z niebieskimi elementami :) Jak tak patrzę na Twoje wnętrza to aż trudno uwierzyć, że nie przepadasz za meblowaniem ;) Naprawdę piękna praca!
  • Opcje
    nolcanolnolcanol Posty: 667 Member
    Dokładnie o tym samym pomyślałam z tym meblowaniem, bo wychodzi Ci to całkiem fajnie :wink: Fajny domek. Widzę go też w wersji baru :D
    Galeria: nolcanol
    Instagram: nolcanol
    TSR: nolcanol
    eqahdwoysw56.jpg
  • Opcje
    ANIA3ANIA3 Posty: 1,331 Member
    aloha aloha! witamy w raju ;)
    wieje kokosem, wieeeje :D
    świetny domek, idealnie oddaje wyspiarskie klimaty :) do tego wnętrze pięknie urządzone :)
    Keep Calm 
    and 
    patatajaj na tęczowej owcy 

    B)
  • Opcje
    CayreesCayrees Posty: 1,547 Member
    edytowano lipca 2019
    dziękuje za przemiłe komentarze dziewczyny :)<3

    g6qrv2v5mn84.jpg
  • Opcje
    EmeraldXIXEmeraldXIX Posty: 677 Member
    Widzę Wiolu, że kącik posprzątałaś, odkurzyłaś i gości zaprosiłaś, toteż z wizytą do Ciebie wpadłam :D

    Dom od dachów, aż po same fundamenty na palach wygląda fantastycznie. Wyśmienite, przewiewne wnętrza ( w tą niechęć do meblowania to nigdy nie uwierzę :p ) A sam kształt budynku jest rewelacyjny. Podobają mi się te tarasy na około domu, no i dachy dopasować do jego kształtu to już mistrzostwo. Mi zawsze coś wystaje :D Świetna praca <3

    Kokos gorący jak koksik ;)
    ID GALERIA - Nawia9
  • Opcje
    CayreesCayrees Posty: 1,547 Member
    heheh lekkie odkurzanie było, przyznaje się bez bicia ;)

    pięknie dziękuje Em, bardzo mi miło, że się podoba,
    dodatek sprzyja, tylko czasu brak :) buziaki <3
  • Opcje
    DominikaLoDominikaLo Posty: 1,152 Member
    Ulalaa <3 Bryła niesamowita domku <3 Oj czuć wakacje :smiley: Klimatycznie urządzone wnętrze :smile: Piękna praca <3
  • Opcje
    DominikaLoDominikaLo Posty: 1,152 Member
    Powiem Ci że zaszalałaś :lol: Piękne simki <3
  • Opcje
    CayreesCayrees Posty: 1,547 Member
    @DominikaLo heheh no można tak powiedzieć Domi, dzięki <3

  • Opcje
    dzidziak86dzidziak86 Posty: 4,262 Moderator
    Przepiękne pozy i urocze simki! Mam słabość do tej drugiej simki, jest niesamowita, a w tej pozie to już w ogóle wygląda obłędnie. Super <3
  • Opcje
    EmeraldXIXEmeraldXIX Posty: 677 Member
    Wszystkie simki i pozy są cudne <3 Za linka do póz bardzo dziękuję, już pobrane <3<3<3
    ID GALERIA - Nawia9
  • Opcje
    CayreesCayrees Posty: 1,547 Member
    edytowano lipca 2019
    @dzidziak86 dzięki Monia! <3 ja właśnie ostatnio mam słabość do zabawy w CAS, bardziej niż stukania młotkiem, no ale coś tam powoli buduje :)
    @EmeraldXIX cieszę się ogromnie! piękne dzięki Em, mam nadzieję, że się spodobają w CAS :)<3

  • Opcje
    EmeraldXIXEmeraldXIX Posty: 677 Member
    Już widząc samą fotografię wydałam wielkie ŁOŁ a gdy obejrzałam domek w grze to tego ŁoŁŁoŁŁOŁ było dużo więcej :)
    Wiolu, to jest Amazing - bez cukrzenia ;) Z każdej strony bryła jest niesamowicie oryginalna, wnętrza są przytulne, jak zawsze urządzone z wyczuciem i smakiem. I wszystko tak wakacyjnie wygląda, tak słonecznie, tak leniwie, że tylko sobie leżeć na leżaczku i cieszyć się chwilą <3
    Very creative work :star::star::star:

    Buziaki i przyjemnego "znowu poniedziałek " <3<3<3
    ID GALERIA - Nawia9
  • Opcje
    dzidziak86dzidziak86 Posty: 4,262 Moderator
    Jak zawsze bardzo oryginalna i piękna praca! Uwielbiam Twoje projekty, zawsze są wyjątkowe! :) Fantastyczna brała i dachy, do tego cudne otoczenie. Wnętrza gustownie udekorowane i urządzone. Super praca! <3
Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.
Return to top