Powitanie

2456720

Komentarz

  • Opcje
    KameliaxxxKameliaxxx Posty: 5,410 Member
    No raczej zostajemy z Wami- takie przynajmniej mamy opisy :) Co do znajomych wszytko się okaże, też nie mamy dostatecznych informacji
  • Opcje
    Hej, witajcie! :smile:
    Simsy dostanę 10.09 od mojego narzeczonego! :)
    9ql1c1.jpg
  • Opcje
    AlicjaAlicja Posty: 7,018 Member
    No to super - też chciałabym mieć takiego narzeczonego :p
  • Opcje
    Julaa5757Julaa5757 Posty: 257 Member
    @kasiunia9220 no to fajnie masz :D. Ja dostaję od siostry :)
    "Półksiężyc. Jasna połowa i ciemna połowa. Tak jak ja."
  • Opcje
    patrykos31patrykos31 Posty: 144 Member
    Siema! Wcześniej miałem problemy z logowaniem, ale teraz wszystko jest dobrze ;) Widzę, iż forum jest jakieś, bardziej przejrzyste i bardziej intuicyjne :D Jednak będzie brak mi tamtego forum :( Bardzo się do tam tego przywiązałem :)
    Intel C2D @ 3, 00 GHz | 2GB RAM | GT 240 1GB | Win 7 32 - bit
    | - Zagraj w Battlefield Heroes! - http://www.battlefieldheroes.com/pl/ref/2558793104 |
  • Opcje
    Red3PitRed3Pit Posty: 198 Member
    Ja tam się zastanawiam czy na pewno kupić TS4. Im dłużej czytam o ,,nowościach" tym bardziej się zastanawiam...
  • Opcje
    patrykos31patrykos31 Posty: 144 Member
    Ja też się zastanawiam. Nie wiem czy, nie będzie to ino wałkowane tak samo jak TS3. Te kilkanaście dodatków, to ino 1000 złotych jest warte. Ciągle te simsy, te gadki - "czwarta generacja simsów to wspaniała generacja" i te ciągłe wałkowanie ciągle, nowych simsów. Jak by tą sztuczną inteligencje i te całe uczucia przenieść do obecnego TS3, to by to była nowoczesna super gierka. I jeszcze optymalizacje, poprawić to by była godna polecenia, super gra.
    Intel C2D @ 3, 00 GHz | 2GB RAM | GT 240 1GB | Win 7 32 - bit
    | - Zagraj w Battlefield Heroes! - http://www.battlefieldheroes.com/pl/ref/2558793104 |
  • Opcje
    Moim zdaniem, TS4 to całkiem nowa generacja, czyli coś nowego. Oczekujemy tego, co jest Nam dobrze znane, i jednocześnie chcemy lepszej grafiki, stabilności itp. Twórcy okroili kilka funkcji, ale za to dali Nam piękną grafikę, 2 piękne miasta, podróżowanie między miastami. Dla mnie jak na razie jest ok. :) Jak dostanę, to wtedy będę mogła bardziej ocenić :).
    9ql1c1.jpg
  • Opcje
    AlicjaAlicja Posty: 7,018 Member
    Ej, simomaniacy! Ogarnijcie się :) Jak może prawdziwy simomaniak jeszcze się zastanawiać. On MUSI mieć każdą odsłonę gry!
  • Opcje
    Julaa5757Julaa5757 Posty: 257 Member
    edytowano sierpnia 2014
    @Alicja1957 Ja mam wszystkie podstawówki, począwszy od the sims 1 (oryginalne) po zamówione już the sims 4, czyli jestem prawowitym simomaniakiem :D
    "Półksiężyc. Jasna połowa i ciemna połowa. Tak jak ja."
  • Opcje
    AlicjaAlicja Posty: 7,018 Member
    Mam WSZYSTKIE części TS3 i 99% store, TS2 bez Mody H&M, i całą jedynkę :)
  • Opcje
    patrykos31patrykos31 Posty: 144 Member
    NO tak, ale jeżeli simsomaniakowi się coś nie podoba to tego kupuje :P
    Intel C2D @ 3, 00 GHz | 2GB RAM | GT 240 1GB | Win 7 32 - bit
    | - Zagraj w Battlefield Heroes! - http://www.battlefieldheroes.com/pl/ref/2558793104 |
  • Opcje
    Witam wszystkich :)
  • Opcje
    witam wszystkich :) simy zamówione, już się nie mogę doczekać premiery <3
  • Opcje
    MartusiaM97MartusiaM97 Posty: 33 Member
    Witam wszystkich ;) Mam wszystkie oficjalne dodatki i akcesoria do TS2 i TS3 oraz 3 dodatki do jedynki. Nie wiem jeszcze czy kupię The Sims 4, jedyne co mnie zachęca to grafika. Pogram najpierw trochę u znajomej, zobaczymy, czy mi się spodoba i wtedy podejmę decyzję, bo nie chcę wydawać 150+ zł na coś, co mi się nie spodoba :P Czekam na premierę i mam nadzieję, że mimo wszystko przekonam się do czwartej odsłony mojej ulubionej gry komputerowej.
    tumblr_lxyjgoudMh1qg22f9o4_250.giftumblr_lxyjgoudMh1qg22f9o10_250.gif
  • Opcje
    kreatorakreatora Posty: 7,255 Member
    Przekonasz sie :) jak ja sie przekonalam nawet przed premiera, a bylam zawzietym wrogiem czworki i opluwalam ja rowno na dwoch forach, to mysle , ze i Ty sie przekonasz.
    Moj EA id w Galerii kreatora
    Champion on EA AHQ
  • Opcje
    SimDelsSimDels Posty: 3,201 Member
    Pewnie się skuszę i.. pewnie będe potem bluzgać ;)
    Beznadzieje nowości typu brak edycji świata a z drugiej strony szalona ciekawość i chec pogrania... dziwny stan emocjonalny producenci nam zafundowali,chyba zgodnie ze swoim założeniem (full emocji za wszelka cenę) ;)
  • Opcje
    KtosikKtosik Posty: 3,546 Member
    Witajcie :) Moja przygoda z simsami zaczęła się od TS1, i mimo wielu problemów, jakie ta gierka nam funduje nadal mam do niej sentyment, i kupię TS4 ;)
  • Opcje
    edakraft2edakraft2 Posty: 1,043 Member
    Co wy z tą edycją świata? W trójce też na początku nie było i nikt nie płakał. Jak znam życie to kiedyś i ta opcja dojdzie, trzeba tylko poczekać...
  • Opcje
    Cześć wszystkim! TS4 edycja kolekcjonerska zamówiona, czekam na grę, ale mam pewne obawy, oby gra jednak była super.
Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.
Return to top