Kącik Zapalniczki

headshot_original.jpg

Lidia Davis. Więcej zdjęć jak tylko uruchomię grę.
Wymagane dodatki: Po zmroku, Cztery Pory Roku, Studenckie życie.
Dowloand + wzór ubrania

Komentarz

  • Opcje
    bubu53bubu53 Posty: 580 Member
    edytowano marca 2014
    witam :D

    ciekawa twarz simki, nic więcej nie widzę także czekam na dalszy rozwój wydarzeń i mogę jedynie zaprosić do swojego kąta :)
    pozdrawiam
    MOJA GALERIA - CLAUDIOVA

  • Opcje
    ZapalniczkaZapalniczka Posty: 31 Member
    edytowano marca 2014
    Niestety coś mi sesja nie wychodzi, dlatego dodam zdjęcia, które pochodzą z giełdy. Mam nadzieję, że nie będziecie źli za to? Już w następnych simkach/simach postaram się coś wymyślić.

    everyday_original.jpg
    formalwear_original.jpg
    sleepwear_original.jpg
    outerwear_original.jpg
    atheletic_original.jpg
    swimwear_original.jpg

    Starałam się nie używałć CC, którego mam sporo, bo nie wiedziałam czy zapiszą się one wraz z simką czy nie. Jeśli ktoś zna na to odpowiedź może mi napisać to już będę wiedziała.

    Pozdrawiam wszystkich serdecznie.
  • Opcje
    kreatorakreatora Posty: 7,255 Member
    edytowano marca 2014
    CC mozesz uzywac przy tworzeniu sima ile tylko GW lyknie. Generalnie im lepsze i ciekawsze CC tym lepiej sim sie "sprzedaje na GW" bo nie ludzmy sie, ze ktokolwiek z pobierajacych Twego sima jest zainteresowany czyms innym oprocz pozyskiwania fajnego CC dla WLASNEGO sima. Zdarzaja sie wyjatki ale to na palcach jednej reki mozna policzyc. by sim bez CC na GW sie przebil. Z domami jest akurat odwrotnie. Im mniej CC i Store tym lepiej.
    U pobierajacego wgrywaja sie wylacznie CC w formie simpackow. Wlosy wiec na przyklad z folderu mods w formie packages wystapia jedynie na zdjeciu, a pobierajacy otrzyma wlosy pierwsze z brzegu EA. Mozna i tak ale wtedy nastepny sim tego samego autora raczej juz bedzie przegrany.
    Czytaj - najciekawsze najnowsze CC takie ktore jeszcze na GW nie lataly zagwarantuja Ci powodzenie. Widzialam to na przykladzie sima o dzwiecznym imieniu Burak - ktory wygladal zgodnie z tym imienie no i foci podmienionych nawet nie mial. No ale wlosy mial najnowszy model wiec natychmiast wystartowal z setka pobran w minut 15. To ze wyladuje finalnie w koszu na smieci jako sim u pobierajacego po oblupieniu skarbow CC znaczenia nie ma. S.u.k.c.e.s byl. :D
    A tu wlasnie oceniamy raczej umiejetnosci w tworzeniu twarzy sima niz jego opakowanie, choc oczywiscie sztuka stylizacji umiejetna tez jest ceniona wysoko - czyli tworzenie ciuchow i ich rekoloring oraz jakosc fotek, wiec fajnie bedzie jak nastepnym razem dasz wiecej foci i zblizen. Czekam na wiecej :)
    Moj EA id w Galerii kreatora
    Champion on EA AHQ
  • Opcje
    [Deleted User][Deleted User] Posty: 0
    edytowano marca 2014
    The user and all related content has been deleted.
  • Opcje
    ZapalniczkaZapalniczka Posty: 31 Member
    edytowano marca 2014
    kreatora dziękuje za rady. Postaram się o nich pamiętać i do nich stosować. Już dziś postaram się wstawić nową Simkę i mam nadzieję, że tą będę potrafiła lepiej zaprezentować.

    Yvonne2772 używam CC i to sporo jeśli chodzi o simki, ale nie byłam pewna czy na GW można wstawiać Simy właśnie z CC, ale to już zostało mi wyjaśnione :) Mam nadzieję, że również się nauczę w końcu tych sesji i będzie szło mi coraz lepiej :) Dziękuje, że mnie odwiedziłaś.

  • Opcje
    KameliaxxxKameliaxxx Posty: 5,410 Member
    edytowano marca 2014
    Fajna jest nawet bez CC. Ma bardzo ciekawe usta, trochę skwaszone , widać pewna siebie dziewczyna .

    Jak dla mnie wazne jst to ze oczy nie zajmują połowy twarzy, sa proporcjonalne. :wink:
  • Opcje
    ZapalniczkaZapalniczka Posty: 31 Member
    edytowano marca 2014
    Kochani nie wiecie dlaczego nie mogę przesłać Simki na Giełdę Wymian? W ciąż pokazuje mi, że jakiś błąd jest, ale ja nie wiem jaki i jak go zwalczyć.
  • Opcje
    Anna_vel_annAAnna_vel_annA Posty: 3,173 Member
    edytowano marca 2014
    Witam Firestarter'kę, może i Kingiem inspirowaną.

    Nie możesz wysłać simki być może ze względu na jej rozmiary, nie nie, na dietę jej nie wysyłaj ;) zwyczajnie giełda tak ma, że kiedy coś przekracza 6 Mega to juz się ksztusi i dławi, albo z powodów jakiś niewyjaśnionych.
    U mnie np. dom wysyła się na giełdę, wszystko ok, potwierdzenie w okienku mam, że wysłasny a i tak go nie ma, więc...

    Może jeszcze ktoś doradzi bardziej rzeczowo z Moderatorów, bo ja niestety kosmosu GW jeszcze nie obejmuję swym rozumem...

    Bardzo mi się Twoja simka podoba, ogromna zgodność z oryginałem.

    Pozdrawiam.
    h6shak8bpgow.jpg

  • Opcje
    kreatorakreatora Posty: 7,255 Member
    edytowano marca 2014
    Absolutnie sie nie zgadzam, jesli chodzi o rozmiary - i 18 mega przejdzie na luzie jak GW w dobrym humorze. Odpowiedz jest prosta i wiele razy tu bylo to podawane. Na GW jednoczesnie probuje wejsc na przyklad 30 sztuk simek - wygra jedna i tyle. Z reguly ta jedna jest anglozezycznego tworcy. Najgorzej sie wysyla simki, simy juz latwiej wchodza bo ich mniej sie wysyla, w dalszej kolejnosci kiepsko maja parcele ale nieporownywalnie latwiej od simow, czy simek. Reszta juz nie ma takich klopotow.
    Najgorzej wysyla sie w piatek i sobote, bo wszyscy chca wyslac przed wekendem by pobrania w sobote i niedziele byly. ESZYSCY tworzacy simy od Chin po Polske maja te same klopoty. GW jest jedna , a tworcow setki. Na dana chwile na GW ilosc istniejacy na dzis wyslanych dziel danego rodzaju nie moze byc wieksza niz 400 - wiec mozesz sobie wyobrazic co sie tam dzieje na wejsciu... Ale jak juz wlazi - to i 35 mega potrafi wejsc jednej sztuki..
    Edit : z ciekawosci sprawdzilam ile ludzi na swiecie gra w TS3 - Odpowiedz mnie lekko szokla. Przeszlo dwa i pol milona graczy jest od Azji przez Australie i Stany do Europy. W Rosji tez jest spore community tak jak i w Chinach. No wiec jak jedna dwudzieszta tego chce wyslac jednoczesnie sima na GW mozna sobie wyobrazic co tam sie dzieje...
    Post edited by Nieznany użytkownik on
    Moj EA id w Galerii kreatora
    Champion on EA AHQ
  • Opcje
    Anna_vel_annAAnna_vel_annA Posty: 3,173 Member
    edytowano marca 2014
    :D no i wszystko jasne :)
    h6shak8bpgow.jpg

  • Opcje
    chojrakchojrak Posty: 4,701 Moderator
    edytowano marca 2014
    Co jest jasne?


    Witaj Zapalniczko. Podziwiam Cię że założyłaś kącik bez przygotowań i tak "z kopyta". Niektórzy długo sie decydują na taką decyzję, ale cieszze się ze są też odważniejsze osoby. Pierwsza simka jest ładna, ale jej włosy nie wszędzie pasują. Chętnie zobaczę następnym razem jak wkleisz na forum jakieś zdjęcia z gry. :-) Pozdrawiam.
  • Opcje
    ZapalniczkaZapalniczka Posty: 31 Member
    edytowano maja 2014
    Wróciłam. Przepraszam za moją nieobecność, ale... 25 marca zostałam mamą! Mam śliczną i wspaniałą córeczkę i na początku trudno było mi znaleźć czas na cokolwiek. Dzisiaj Julcią zajmuje się jej babcia dlatego ja biorę się za tworzenie simki :) Czekajcie niecierpliwie na zdjęcia, bo postaram się dodać z gry :) I może jakaś mała sesja? Zobaczy się :)

    EDIT: Simkę już stworzyłam, ale nie jestem pewna czy się nadaje dlatego sami zdecydujcie. Dodam jak na razie tylko jedno jej zdjęcie i lecę budować jakiś domek. Jest mi tylko przykro bo gra nie chce mi śmigać na full detalach :(

    1172740AGSAykdG.jpg
    Post edited by Nieznany użytkownik on
  • Opcje
    kreatorakreatora Posty: 7,255 Member
    edytowano maja 2014
    Moje gratulacje :) Bycie mama to pracochlonne zajecie wiec jesli znajdziesz jeszcze czas na simy to bedzie, to albo cud albo wlasnie babcia :)
    Moj EA id w Galerii kreatora
    Champion on EA AHQ
  • Opcje
    Anna_vel_annAAnna_vel_annA Posty: 3,173 Member
    edytowano maja 2014
    Wspaniale! Najserdeczniejsze zyczenia dla Mamy, Taty, Córci i całej rodziny co teraz będzie mieć nowe oczko w głowie w postaci takiej małej księżniczki.

    Weny życzę i udanego wypoczynku!
    h6shak8bpgow.jpg

  • Opcje
    ZapalniczkaZapalniczka Posty: 31 Member
    edytowano maja 2014
    Chcę wam się pochwalić moją nową simką. Nie wiem czemu, ale giełda nie pokazuje stroju na dwór. Dałam takie zdjęcia na razie, bo nie grałam nią i jej rodziną więc zdjęć żadnych nie posiadam. W najbliższym czasie postaram się wam wrzucić sesje zdjęciową z Arielką w roli głównej.

    PS - te dziwne "kiełki" w okół oczu to są sztuczne rzęsy. Na zdjęciu wygląda to brzydko, ale na grze fajnie :)

    headshot_original.jpg
    everyday_original.jpg
    formalwear_original.jpg
    sleepwear_original.jpg
    atheletic_original.jpg
    swimwear_original.jpg

  • Opcje
    KameliaxxxKameliaxxx Posty: 5,410 Member
    edytowano maja 2014
    Jest strasznie ekscentryczna. Nie wiem co chciałas pokazać, jaką osobę?

    PS Wielkie Gratulacje
  • Opcje
    SurielPLSurielPL Posty: 219 Member
    edytowano maja 2014
    Ojejku. Simka jest... Bardzo specyficzna. Nie obrażaj się, ale wygląda sztucznie. Głównie przez kolor włosów i sztuczne rzęsy (które moim zdaniem w grze nie wyglądają tak super). No i te fioletowe oczy.
    Bardzo podoba mi się jej strój do spania (jest seksowny) oraz kostium kąpielowy. Co do reszty ubioru... Może nie podkręcaj tak tej "fioletowości" fioletowymi elementami strojów?
    Jeśli możesz już grać to fajnie byłoby zobaczyć jak ta simka wygląda w grze. Takie nudne pozy działają na jej niekorzyść. Czasem warto poczekać z opublikowaniem pracy, żeby później prezentowała się lepiej ;)

    Czekam na bardziej naturalną simkę, bez "oczobijących" kolorków. A jeśli zależy Ci na fiolecie, to może jakiś spokojniejszy odcień, hm? No i mam nadzieję, że kolejną pracę pokażesz żywcem z gry.

    Pozdrawiam, trzymam kciuki za postępy i zapraszam do siebie :)
  • Opcje
    ZapalniczkaZapalniczka Posty: 31 Member
    edytowano maja 2014
    Dziękuje za waszą ocenę :) Tworząc ją w sumie o niczym nie myślałam i nie chciałam niczego szczególnego nią pokazać czy też odzwierciedlić. Dodam zdjęcia z gry jak tylko ją odpalę ponownie, bo wczoraj już zaczęłam przerabiać dom do którego się wprowadziła wraz z mężem i dzieckiem. Więc mam nadzieje, że na dniach dodam jakieś zdjęcia :)
Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.
Return to top