Kącik u Kasi ;>

Witam, jestem tutaj pierwszy raz, więc nie wiem czy będzie się podobać.
Więc.. Jestem Kasia. Możesz do mnie mówić Kasia, Kaśka, Kati, Katia.. Jak chcesz ;)

Dzisiaj chciałam zaprezentować simkę o imieniu Martha:

Przybliżenie twarzy:

2cr1yxf.jpg

Codzienny:

2chpzkl.jpg

Wizytowy:

2qiokef.jpg

Piżama:

6fbl74.jpg

Sportowy: (Tak wiem, i przepraszam za to oko :oops: )

24wzk2w.jpg

Kąpielowy:

25073mw.jpg


Później dodam ją na GW :D

Zapraszam do komentowania.
Pozdrawiam, Kasia.

Komentarz

  • Opcje
    Julaa5757Julaa5757 Posty: 257 Member
    edytowano stycznia 2014
    Witaj, Kasiu! :)
    Cieszę się, że założyłaś kącik! Im nas więcej, tym lepiej! :P
    Simka jest niezła jak na pierwszy raz, może ciut za duże oczy, pomniejszyłabym je o połowę :wink:. Ze wszystkiego najbardziej nie podoba mi się nos. Popracowałabym nad nim ;). Strój na co dzień - bajka *o*. Popracowałabym jeszcze nad jakością zdjęć, a tak to kącik świetnie się zapowiada! :mrgreen:

    Pozdrawiam!
    "Półksiężyc. Jasna połowa i ciemna połowa. Tak jak ja."
  • Opcje
    KubaBus666KubaBus666 Posty: 606 Member
    edytowano stycznia 2014
    Hej Kasiu :).

    Simka jest bardzo ładna, perfekcyjnie dobrałaś stroje. Jedynie nie podoba mi się jej nos.

    PS: Rób większe zbliżenia twarzy. :wink:

    Pozdrawiam :)
    #transgender
  • Opcje
    psychosocialxoxopsychosocialxoxo Posty: 70
    edytowano stycznia 2014
    Hej Kasia!

    Simka cudowna, ale dziewczyny mają rację co do jej nosa. Idealnie dobrana fryzura, a i ciuchy niczego sobie.
  • Opcje
    antosia126antosia126 Posty: 149 Member
    edytowano stycznia 2014
    Hey! Aż miło patrzeć, Martha to słodziutka dziewczynka. Powinnaś robić zdjęcia bliżej twarzy, można wtedy zobaczyć więcej. Nosek jest fajny, słodki, oryginalny i nie zgadzam się z resztą. Bardzo do niej pasuje, ma ciekawy kształt ;) Simka ma bardzo ładną fryzurkę. Jak na początkującą idzie Ci wspaniale. Potrafisz dobrze dobierać ubrania. Musze się przyczepić do paznokci. Jeżeli już je zakładasz to postaraj się by były w każdym stroju. Wnioskując po tym, że Martha jest bardzo blada została zrobiona na skinie przeznaczonym dla wampirów. Nie pamiętam dokładnie nazwy, ale ten jest bardzo podobny. Zabawa w CAS idzie Ci fajnie, trzymaj tak dalej. Zapraszam też do mnie 8)

    Pozdrawiam!

  • Opcje
    Nikola2003rNikola2003r Posty: 2
    edytowano stycznia 2014
    Hej Kasiu:)

    Simka bardzo ladna,ale ja bym na twojim miejscu popracawolabym nad oczmi i strojem sportowym :lol::lol::lol::lol::lol:

    :wink::wink::wink::wink::wink: A le takto fajnie sie zapowiada :wink::wink::wink::wink:
  • Opcje
    katarzyna10pkatarzyna10p Posty: 14 Member
    edytowano lutego 2014
    Dziękuje bardzo za odwiedzenie mojego kącika! Nie p.r.z.y.p.u.s.z.c.z.a.ł.a.m, że w prawię 3 godziny będzie tyle komentarzy! Myślałam nawet, że dzisiaj wogóle ich nie będzie :shock:
    A teraz odpowiedzi.. :
    @Julaa5757: Pomyślę następnym razem nad oczami i nad jakością zdjęć jeszcze popracuję ;) Dziękuje ;>
    @KubaBus666: Zapamiętam o przybliżeniu twarzy ;> Dzięki ;)
    @psychosocialxoxo: Dziękuje ;>
    @antosia126: Mi też się bardzo podoba ten nosek ;] Postaram się teraz dawać paznokcie do wszystkich strojów ;D A co do twojego kącika to zaraz po oglądam ;)
    @Nikola2003r: Tak jak wcześniej powiedziałam, popracuję nad oczami i nad strojem sportowym ;)

    Dziękuję za wszystkie komentarze oraz rady!

    Moją następną simką będzie Susan ;>

    Jeszcze raz wszystkim dziękuje za odwiedzenie mojego kącika!
    Pozdrawiam, Kasia ;)
    Post edited by Nieznany użytkownik on
  • Opcje
    Anilewe89Anilewe89 Posty: 3,050 Member
    edytowano stycznia 2014
    Witamy, witamy! :D Simka śliczna, ale te pazury przy codziennym to ma okropne xD
  • Opcje
    Anna_vel_annAAnna_vel_annA Posty: 3,173 Member
    edytowano stycznia 2014
    Witam Katia.

    W Twojej prezentacji brakuje mi odrobiny szaleństwa, swobody, rozmachu! Jest ugrzeczniona, wykadrowana, w dodatku kaleka bo jej śliczne nogi obciełaś. Simka jest urocza, ma piękne włosy, dobraną fryzure i makijaż ale chciałabym ją zobaczyć w pełnej okazałości. Może tę czy kolejna swoje modelke porwiesz na przysłowiową trasę na miasto, czy na wakacje i zaserwujesz nam tu zaskakującą plejade zdjęć.

    Pozdrawiam!
    h6shak8bpgow.jpg

  • Opcje
    ziutobol12345678ziutobol12345678 Posty: 456 Member
    edytowano stycznia 2014
    Cześć Kasiu!
    Jak zobaczyłam simkę na Twoim avku to od razu mi się spodoba.
    Co w niej lubię?
    Ma bardzo delikatną twarz i cudny skin- wygląda uroczo i dziewczęco. Jest ładnie pomalowana. pozy dobrze dobrane, a stroje w sumie fajne, ale niektóre to kwestia mojego gustu :wink:
    Co mi przeszkadza?
    Jak Ania powiedziała- brak nóg, ujęcia całej simki, no i nie widać bucików. Strój sportowy jest taki troszkę nieciekawy i mi nie pasuje na strój sportowy...Nie umiem stwierdzić, czy to cały strój, czy nie, bo kolory się ze sobą zlewają...Reszta strojów jest w porządku, niektóre mi się nie podobają- ale jak mówię to kwestia gustu.No, i paznokcie, te wielkie szpony nie bardzo mi pasują do takiej uroczej simki.
    A TERAZ MOJE RADY KTÓRE WYMUSZAM WSZYSTKIM POCZĄTKUJĄCYM:
    To jest taki początkowy poradnik, który od mądrych ludzi wyciągnęłam.
    Anna_vel_annA napisała:
    1. wybierasz sima, wybierasz dom, wprowadzasz sima, kreujesz tło w jakim będzie pozować
    2. ubierasz go w garderobę w jakim chcesz by pozował/a
    3. wpisujesz kod do gry (żeby je wpisać musisz użyć kombinacji klawiszy Shift / Ctrl razem trzymasz i klawisz C, na gorze ekranu pojawi sie niebieski pasek w którym wpisujesz kody): testigcheatsenabled true / następnie kod buydebug (oryginalne z gry)
    4. kiedy już zrobi Twoja ulubiona mnie, pozę dajesz PAUZĘ (WAŻNE)
    5. wchodzisz w tryb kupowania, nad głównym menu elementów do kupowania masz nowa ikonkę z pytajnikiem czyli ukryte obiekty z gry, interesuje nas NIEWIDOCZNE PANELE ŚWIATŁA, czyli kiedy ten dział pytajnika otworzysz, wchodzisz na ostatnia ikonkę (różne, trójkąt trzech kół) i mniej więcej w połowie listy są światła (niewidoczne prawie jako obrazki) opisane, światło sufitowe, światło boczne i ich rozmiary
    6. wybierasz swiatla sufitowe jakie chcesz i umieszczasz nad swoim simem i przesuwasz do przodu, do tylu (kursorem, jak meble, krzesla itp), obserwuj sima jak rozjasnia sie jego twarz i sylwetka
    7. i / lub wybierasz boczne swiatla i robisz to samo, przyblizasz i oddalasz od sima i tam je ustawiasz, one sa NIEWIDZOCZNE I NIE WCHODZA W INTERAKCJE Z SIMEM, wiec po wlaczeniu gry Twoj sim traktuje je jak powietrze
    8. kiedy juz ustawilas swiatla, wlaczasz tryb gry, masz pauze wiec sim sie nie poruszyl, na klawiaturze po lewej klawisz TAB i masz cale pole widzenia do dyspozycji, kiedy poruszasz myszka to kamera bedzie sie poruszac wraz z nia, gdy chcesz by ruchy kamery byly subtelniejsze uzyj klawiszy strzalek na klawiaturze, jesli cos jest nie tak jak chcesz, dajesz klawisz ESC, zmienasz pole widzenia i znow TAB i znow zabawa od nowa ustawiasz tryb kamery jak Ci wygodnie
    9. Kiedy juz masz takie ujecie jak chcesz, dajesz klawisz C i pstryk! i Voila! Gotowe
    10. Jezeli masz chec zmienic połozenie sima, mozesz uzyc kodu moveobjects on (a po zakonczeniu sesji zeby nie nabruzdzic w grze: moveobjects off) wtedy gra traktuje sima jak zwykly przedmiot, mozesz go przenosic, obracac i ustawiac tam, gdzie chcesz jesli jest niesforny.


    A teraz pomocny guziczek, daję komentarz od banalnie, która gdy zaczynałam prowadzić kącik zmieniła moje zdjęcia o 180 °, a oto i on:
    banalnie napisała:
    Do robienia dobrych zdjęć wystarczy najzwyklejszy przycisk Tab, który uruchamia tryb kamery w simsach. Wtedy dzięki myszce, możesz ustawić taki kąt zdjęcia jaki chcesz. Do tego są przyciski Z i X które pozwalają na przybliżenie i oddaleni obrazu. I jeśli mnie pamięć nie myli, to przy pomocy klawiszy Q i E możesz przesuwać "obiektyw" w górę i w dół. Przy użyciu strzałek też można trochę poprzesuwać obraz.


    Właśnie, chyba wszyscy twórcy korzystają z guziczka, gdzie można używać S, W , X , Y Z, a C to oczywiście pstryk. Zapewne, czasem Ci się zdarza przypadkowo pstrykać zdjęcia w grze, bo mi tak. To może simka teraz:
    Ogólnie- szczerze mówiąc simka nie wyróżnia się, niestety. Nie przepadam za piegami, a ten kok widuję tak często, że zupełnie mi się znudził...Za to stroje są świetne! Jak na poczatek byłoby dobrze, ale musisz popracować nad zdjęciami.

    Jeżeli pragniesz udoskonalić swoje kreacje, to po prostu tu: FAQ na końcu tony stron. To tyle. Papa! Mam nadzieję, że uda Ci się udoskonalić Twoje kreacje, by sięgnęły nieba! I wybacz za późny komentarz i że wcześniej nie dałam Ci rad na maila :( POWODZENIA W PROWADZENIU KACIKA!
    P.S. Aha, jeszcze jedno zbliżenia twarzy rób duże najlepiej żeby ujęły całą głowę nie więcej. Raczej nie ucinaj głowy, bo kiedyś sama tak robiłam, ale uswiadomiłam sobie, że nie zawsze super to wygląda.
    POWODZENIA!
  • Opcje
    chojrakchojrak Posty: 4,701 Moderator
    edytowano stycznia 2014
    Witaj Kasiu. :)
    Na początek zaprezentowałaś bardzo ładną simkę.
    Wygląda naturalnie i dziewczęco.
    Niewiem co mógłbym jeszcze napisać,
    bo wszyscy już sypneli radami,
    a ja na tworzeniu simów zupełnie się nie znam.
    Miłej zabawy z kącikowaniem. Pozdrawiam. :mrgreen:
  • Opcje
    katarzyna10pkatarzyna10p Posty: 14 Member
    edytowano kwietnia 2014
    Cześć! Witam w moim kąciku po bardzo, bardzo długiej przerwie. ;/
    Przepraszam, że mnie tyle nie było, ale simsy nie chciały mnie słuchać, i wyskakiwały błędy. Dobra, tyle gadania.. Co do komentarzy, to wiem, wiem.. "Szpony" okropne..
    - Przy losowej simce były, i ich nie zauważyłam ;/ I dziękuje wszystkim za rady. ;*
    Więc tak.. PP mi niestety nie działało, więc musiałam radzić sobie bez ;/
    Dzisiaj pokarze wam simke Judy Grigsby.

    Twarz;

    2cz2aki.jpg

    Codzienny;

    ehjfuq.jpg

    Wizytowy;

    2iwaxhl.jpg

    Piżama;

    2jz3pd.jpg

    Sportowy;

    n5fo6o.jpg

    Kąpielowy;

    es5j87.jpg

    Myślę, że się podobało. Czekam na rady/krytyke.
    Pozdrawiam, Kasia. ;)
  • Opcje
    kristofer100kristofer100 Posty: 840 Member
    edytowano kwietnia 2014
    Kasiu, stworzyłaś bardzo ładną Simkę :) trzymaj tak dalej :wink:
  • Opcje
    ziutobol12345678ziutobol12345678 Posty: 456 Member
    edytowano kwietnia 2014
    Bardzo ładna ta simka, ma takie realistyczne rysy. Stroje ma fajne i widzę, że fryzurka ode mnie się przydała. Co do robienia zdjęć bez PP użyj kodu wpisz: testingcheatsenabled true i enter, a następnie wciśnij na sima/simkę z shiftem i wybierz animacja, a reszta zależy już od Ciebie. Np. w animacja bezczynności> Cechy masz animacje z tworzenia sima przy dodawaniu cech. Może się pobawisz kodem, bo ja np. mam wielką frajdę :D
    Judy ma fajne stroje- takie lekkie i wiosenne. Najbardziej podoba mi się dziewczęcy codzienny i słodziutka pidżamka ze słonikiem.
    Pozdrówki, cieszę się, że udało mi się Ciebie namówić na dalsze prowadzenie kącika i dziękuję za wizytę u mnie,
    Jowiś :*
    EDIT: Tak, Elu, po wbiciu testngcheatsenabled true i wciśnięciu enter, wbijasz kod moviemakercheatsenabled true i enter. Zapomniałam dopisać i brzmiało trochę bez sensu. Myślałam o czym innym, kiedy to pisałam :D
    Post edited by Nieznany użytkownik on
  • Opcje
    kreatorakreatora Posty: 7,255 Member
    edytowano kwietnia 2014
    Moze ja sie myle ale jesli dobrze pamietam ( nie pamietam bo nie uzywam tego wiecej) to aby dostac animacje z CASu zwiazana z cechami to musisz wbic ten kod : moviemakercheatsenabled true
    A simka fajna :)
    Moj EA id w Galerii kreatora
    Champion on EA AHQ
Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.
Return to top