Na deserek coś od Julki, czyli kącik bez obwijania w bawełnę

124

Komentarz

  • Opcje
    ziutobol12345678ziutobol12345678 Posty: 456 Member
    edytowano grudnia 2013
    Sesja w sumie fajna. Zdjęcia troszkę ciemne, ale pozy bardzo ciekawe. Jak pisałam moje ulubione zdjęcie to to . Wiesz czego mi brakuje? Komentarza. Bo nie wiadomo co one robią i dlaczego. Poza tym jest bardzo dobrze :D
  • Opcje
    Sweetka15Sweetka15 Posty: 17
    edytowano grudnia 2013
    Bardzo fajna i ciekawa sesja ♥ Naj podoba mi się to drugie ♥
  • Opcje
    antosia126antosia126 Posty: 149 Member
    edytowano stycznia 2014
    Trochę nie rozumiem sesji... Dlaczego te simki się tak ,,wyginają''? Nie rozumiem co jedna chce zrobić drugiej. Jedna simka na pierwszym zdjęciu klęczy i trzyma pistolet, na kolejnym wygląda jak ninja, kolejna zaś jej grozi, zatrzymuje, więzi? Gdzie ład, gdzie sens? :?: :!: Jeśli robisz sesję to na jeden konkretny temat. Zdjęcia są bardzo ciemne, powinnaś robić je w grze ze światłem dopiero potem przyciemnić. W dobrym programie graficznym można wszystko zrobić ;)Powinnaś też je trochę przyciąć bo tu 0lat.jpg
    stoi krzesło które psuje efekt. To jest najlepsze zdjęcie wgaw.jpg
    Simka wygląda tu tak zwiewnie i lekko jak prawdziwa baletnica ♥.♥

    Kochana, poćwicz jeszcze i będzie lepiej. Polecam Ci ściągnąć jakiś dobry graficzny program.
    Post edited by Nieznany użytkownik on
  • Opcje
    97wojtas9797wojtas97 Posty: 633 Member
    edytowano grudnia 2013
    Może nie jestem jakimś ekspertem od sesji ale znam się troszkę na uczuciach co pozwala mi w ogóle kiedykolwiek napisać komentarz przy sesjach. Nie rozumiem przekazu tej historii, więc niewiele napisze na ten temat. Jednakże podpowiem Ci coś o obróbce zdjęć. Nie wiem czy posiadasz jakiś program do przycinania zdjęć a przede wszystkim do ich obróbki? Jeśli chcesz zajmować się sesjami i w ogóle kiedykolwiek robić je w grze to musisz sobie pobrać Picase lub inne programy. Ja osobiście polecam Photoscape. Używałem też poprzedniego ale po jakimś czasie mi się znudził. A PS jest więcej funkcji, którymi możesz wzbogacać swoje zdjęcia. Przechodząc dalej- oświetlenie. To kolejna rzecz, która jest niezbędna w sesjach. Na prawdę fajnie by było abyś na następny raz rozjaśniła pomieszczenie w którym focisz. tutaj już na samym początku zle zaczęłaś robiąc pokój cały w ciemnych kolorach. Fajnie jakbyś następną sesje zrobiła na powietrzu. Podsuwam Ci tutaj tylko pomysł, nie wiem czy z niego skorzystasz czy nie. Pamiętaj tylko, ze przy sesjach na zewnątrz nie wystarczy tylko światło słoneczne w grze, tylko jeszcze dodatkowe oświetlenie- lampy lub te rzeczy z buydebug. A jeśli wolisz sesje w pomieszczeniach, to także musisz użyć tych rad które tam do góry napisałem. Początki z moimi sesjami też były trudne, więc nie martw się. Pomysłów i weny na pewno nie brakuje więc na co czekasz? Do gry, stworzyć postacie i możesz strzelać zdjęcia. Życzę powodzenia a_calus2.gif.gif
  • Opcje
    Anna_vel_annAAnna_vel_annA Posty: 3,173 Member
    edytowano grudnia 2013
    Witam,

    Wg mnie to troszke do sesji szumnie nazwanej tym zdjęciom brakuje, zwyczajnie poswieciłabym troszke wiecej pracy temu projektowi bo ma potencjał.
    Na ten czas wyglada mi na rozmatyczne oświadczyny (potem dopiero dojrzałam ze to broń a nie diament w dłoni?), a potem wyskakuje przyczajony tygrys i zmęczony łabędź.
    Brakuje mi sentymantalnej mysli przewodniej, albo tragicznej, albo romantycznej... zwyczajnie kilka ciekawych zdjęć z ćwiczeń baletu.

    Pozdrawiam!

    p.s. a tło jak najbardziej ciekawe, może być mrocznie, tylko niech będzie zajmująco i porywająco. Pobaw sie troche w artystke :)

    Do siego roku!
    h6shak8bpgow.jpg

  • Opcje
    Julaa5757Julaa5757 Posty: 257 Member
    edytowano stycznia 2014
    Witajcie!

    Wzięłam sobie do serca Wasze opinie i... zaczęłam się bawić GIMPEM! :D

    No to może dla uczczenia mojej rocznicy (rok na simpage! :)), dodam jakąś swwet focię?
    Taka mała zapowiedź Charlotte i Charliego :XD: :
    xj39.png

    WKRÓTCE W KĄCIKU!
    "Półksiężyc. Jasna połowa i ciemna połowa. Tak jak ja."
  • Opcje
    Anna_vel_annAAnna_vel_annA Posty: 3,173 Member
    edytowano stycznia 2014
    Gratuluje takiego długiego stazu! Ja walcze od gudnia 2009 ale dopiero niedawno zahaczyłam o forum, wiec dopiero sie rozkrecam ;)
    Bardzo fajna fotka, jest o wiele bardziej naturalna nizeli cała wczesniejsza prezentacja. Moze ciutke bym rozjasnila obraz zeby oddac urode tej pieknej chwili.

    Wszystkiego dobrego, pozdrawiam!
    h6shak8bpgow.jpg

  • Opcje
    KameliaxxxKameliaxxx Posty: 5,410 Member
    edytowano stycznia 2014
    No ja też gratuluję, świetnie , am nadzieję że 4 też się będziesz bawić.
    To zdjęcie jest ekstra http://img689.imageshack.us/img689/8537/wgaw.jpg
  • Opcje
    Julaa5757Julaa5757 Posty: 257 Member
    edytowano stycznia 2014
    Witajcie! :)

    Oto moja nowa simka, Taylor:

    Zbliżenie twarzy:
    jl9w.jpg

    Strój na co dzień:
    lbrs.jpg

    Wizytowy:
    tj87.jpg

    Pidżama:
    3o6l.jpg

    Strój kąpielowy:
    zzq6.jpg

    Sportowy:
    uwl6.jpg

    Wyjściowy (przepraszam za te czerwone ręce. Wcześniej tego w CAS nie było!):
    iw4g.jpg


    Bonusik :P :

    1ovc.jpg

    Pozdrawiam! :mrgreen:






    "Półksiężyc. Jasna połowa i ciemna połowa. Tak jak ja."
  • Opcje
    psychosocialxoxopsychosocialxoxo Posty: 70
    edytowano stycznia 2014
    Strój na co dzień zdobył moje serce, kocham takie sweterki!
    A jej rękami się nie przejmuj, każdemu może się zdarzyć. ;3
  • Opcje
    weronia2000weronia2000 Posty: 181
    edytowano stycznia 2014
    Hej Jula! :)
    Widzę, że użytkownicy od razu zrzucili twój kącik na drugą kartę, ach ci kącikowcy. :D Bezustannie coś dodają ;)
    Obiecałam, że jeszcze tutaj kiedyś do ciebie przyjdę.
    Twoja Taylor jest o wiele ładniejsza niż twoje poprzednie simki. Widać, że się nad nią bardzo starałaś i poświęciłaś trochę tego czasu, ale są dobre efekty twojej pracy. Simka z twarzy nawet ładna. Bardzo chudziutka :shock:, ale aż za bardzo, wygląda jak taki chodzący patyczak, lub nitka od igły (bez obrazy :)). Stroje również mogą być, aczkolwiek radziłabym częściej używać też ubrań od EA lub store, jeżeli tylko je posiadasz. Simka składająca się wyłącznie z nieoficjalnych dodatków, jak dla mnie, wygląda trochę źle. Kiedyś ci się wszystko skasuje i po ładnej simce. Więc wybierz sobie też czasem choćby jeden strój składający się z EA lub jego dodatków. Naprawdę, będzie to nawet lepiej wyglądało ;).
    Ale simka naprawdę lepsza. Widać starania, jak już mówiłam. Próbuj też nie używać zbyt często makijażu. Stosuj lekki, beżowy, czy delikatnie kredką otocz oko lecz w kolorze brązu, a nie czerni. Ciemny makijaż stosuj, do tak powiem, drapieżności simki :mrgreen:, wtedy muśnij jej policzki jakimś różem, f.u.k.s.j.ą i pomaluj jej usta błyszczykiem. Najlepiej w stroju wizytowym. Kiedy makijaż stosuje się do wszystkich strojów wygląda to sztucznie. W stroju do snu niech simka nawet w ogóle go nie posiada.
    Tutaj masz rzęsy do pobrania, bardzo naturalne. Jak będziesz umieć, to zainstaluj sobie, może ci się spodobają.
    http://sclub.mktm.co.uk/en/cc/beauty/eyelash/
    Trzeba pobrać sobie wtedy chyba 3 rzeczy, ale nie jestem pewna.
    Podsumowując, dobra robota :wink:. Coraz lepiej wychodzą ci twoje prace. Doświetlaj je tylko, bo to ważne. Pozdrowienia! :)
  • Opcje
    chojrakchojrak Posty: 4,701 Moderator
    edytowano stycznia 2014
    Bardzo ładna simka.
    Ma tajlandzki typ urody.
    Chyba tylko mi się tam wydaje.
    Garderoba świeża i kolorowa.
    Pod tym względem raczej pani z Alaski... :mrgreen:
  • Opcje
    ViwiennieqViwiennieq Posty: 34
    edytowano stycznia 2014
    Witam!

    Bardzo ładna simka. Stroje ładne, dobrze dobrane. Pozy są naprawdę ładne i pokazują jedynie atuty simki ;3
    Jednakże dodałabym trochę więcej światła, albo inaczej je ustawiła, bo nie widzę simki dokładnie ;> . Zmieniłabym też fryzurę do poszczególnych strojów ;).
    Czerwone ręce? Też tak miałam :D. Albo reszta ciała szara... No, ale cóż, zdarza się :D. Wyglądają jak.. rękawiczki z paznokciem ^^. Ogółem udana praca.
    Liczę na więcej dzieł i z chęcią będę odwiedzać Twój kącik częściej ;].

  • Opcje
    KtosikKtosik Posty: 3,546 Member
    edytowano stycznia 2014
    Witaj Julka :) Robisz coraz lepsze simki, Taylor jest ładna i patrząc na nią wydaje się taka dziewczęca, może przez tą lekko okrągłoą buzię. Jedyna rzecz, którą bym poprawiła to nosek, bo jest zbyt szeroki. Fryzurke i ubiory ładnie jej dobrałas, najbardziej podoba mi się w stroju wizytowym. :) Te czerwone ręce, to pewnie wina jakiegoś dodatku CC. Czasem tak się zdarza, dlatego też sama staram się ograniczyć te nieoficjalne dodatki. Ostatnią simkę zrobiłam nawet bez skinu, bo jak nawlecze się te skóry, to potem wszystkie simy wyglądają prawie identycznie. Nie jestem wrogiem CC, ale nie lubię tego w dużej ilości, wystarczą włosy i makijaż, bo tu EA nie dało nic ciekawego. Natomiast ubrania po zrekolorowaniu, czasem są ładniejsze niż te nieoficjalne. :0
    Pozdrawiam. Gabi

    PS.W kąciku jest teraz nowy domek, ale tą simkę niedługo wstawię, zapraszam Cię serdecznie. :)
  • Opcje
    antosia126antosia126 Posty: 149 Member
    edytowano stycznia 2014
    Hey ;) Pierwsze co rzuciło mi się w oczy to jej nos. Jest płaski, co skojarzyło mi się z perskim kotem xD Możesz zwiększyć masę nosa i jego kształt ;) Poza tym nosem simka wygląda bardzo ładnie, ma piękne niebieskie oczy i ładny kształt ust. Ubrania to już kwestia gustu. Powinnaś też zwracać uwagę na paznokcie na rękawiczkach. Polecam rzęsy do których link przesłała Ci Weronia. Są naturalne i wyglądają bardzo dobrze, dają taki realistyczny afekt. Ogółem nie jest źle, popracuj jeszcze trochę, a będzie lepiej ;)
  • Opcje
    Julaa5757Julaa5757 Posty: 257 Member
    edytowano stycznia 2014
    Dziękuję, że postanowiliście skomentować Taylor :)
    Powinnaś też zwracać uwagę na paznokcie na rękawiczkach.

    Rękawiczki i paznokcie pojawiły mi się samo po wizycie w CAS xDD. Ach te simsy :P

    Tymczasem bawiłam się w CAS i w końcu postanowiłam zrobić sim-self Rihanny!
    Pracowałam nad ni kilka godzin, ale dodam, że w CAS wyglądał troszkę lepiej niż w grze.
    Oto i sim-self w moim wykonaniu:
    Zdjęcie twarzy:
    04802595532124051848.jpg

    Profil:
    48771939622707707861.jpg

    Mój pomysł na ubranie sceniczne :roll: :
    54322808704865023615.jpg

    Bonusik :wink: :
    42749500626710078435.jpg

    Mam nadzieję, że Wam się podoba!

    Pozdrawiam! 8)

    PS. Przepraszam za TRAGICZNĄ JAKOŚĆ ZDJĘĆ, ale coś mi się poprzestawiało przy hostingu zdjęć no i koniec :?
    Post edited by Nieznany użytkownik on
    "Półksiężyc. Jasna połowa i ciemna połowa. Tak jak ja."
  • Opcje
    KtosikKtosik Posty: 3,546 Member
    edytowano stycznia 2014
    Odwzorować czyjąś postać jest bardzo trudnym zadaniem, bo mimika simów jest o wiele bardziej skąpa, niż u żywych ludzi, dlatego uchwycenie podobieństwa jest małoprawdopodobne. Rihanna też nie jest tu podobna, ale artyści na każdej fotce wyglądają inaczej :)
  • Opcje
    chojrakchojrak Posty: 4,701 Moderator
    edytowano stycznia 2014
    Ja bym akurat poznał że to Rihanna. Oczy są bardzo podobne i dosłownie kilka kroków dzieli je od pierwowzoru. Policzki wydają mi sie zbyt kościste, ale odwzorowanie jest prawie idealne. No pacz *.* stroje też a podobne.
  • Opcje
    bubu53bubu53 Posty: 580 Member
    edytowano stycznia 2014
    Ta Simka może trochę nawet i ma coś z Rihanny, trudno jest kogoś odwzorować ale podziwiam za chęci. :)

    Pozdrawiam.
    MOJA GALERIA - CLAUDIOVA

  • Opcje
    Julaa5757Julaa5757 Posty: 257 Member
    edytowano stycznia 2014
    .
    Post edited by Nieznany użytkownik on
    "Półksiężyc. Jasna połowa i ciemna połowa. Tak jak ja."
Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.
Return to top