Twórczości diabełka <3

124

Komentarz

  • Opcje
    diablica200diablica200 Posty: 166 Member
    edytowano sierpnia 2013
    Hej :) Oto nowa simke syrena Ada Hall ;3 Zapraszam do oglądania:

    tx2s.jpg
    rlmi.jpg
    24sr.jpg
    hflb.jpg
    g7l6.jpg



    Przepraszam za brak wizytowego Ale zdjęcie się nie zrobiło :C
  • Opcje
    KubaBus666KubaBus666 Posty: 606 Member
    edytowano sierpnia 2013
    Ta simka jest lepsza od poprzedniej :O. Coraz lepsze simki!!! Twarz ok. Stroje też. Do niczego się nie mogę przyczepić ;c.
    #transgender
  • Opcje
    Anilewe89Anilewe89 Posty: 3,050 Member
    edytowano sierpnia 2013
    Obie simki są ładne, ale myślę, że mogłaś się bardziej wysilić przy ubieraniu ich. Pobaw się rekolorami, nadasz ubraniom świeżości i nowej jakości.
  • Opcje
    bubu53bubu53 Posty: 580 Member
    edytowano sierpnia 2013
    Witam ;)

    Ada Hall, zwykła simka, przyjemny wyraz twarzy. Tylko rzeczywiście, jej garderoba jest taka smutna trochę, ciemne kolory do jej syrenich nóg niezbyt pasują, wszystko się zlewa jak na moje. Mimo wszystko kąpielowy mi się podoba :) Jakby był inny kolor to już całkiem.

    Pozdrawiam.
    MOJA GALERIA - CLAUDIOVA

  • Opcje
    Anna_vel_annAAnna_vel_annA Posty: 3,173 Member
    edytowano sierpnia 2013
    Widac dalo sie cos z czasu wolnego wygospodarowac dla simow :)

    I bardzo dobrze, masz nowe pomysly na sesje, ostatnia jest barwna i radosna a syrenka jest urocza.

    Pozdrawiam!
    h6shak8bpgow.jpg

  • Opcje
    antosia126antosia126 Posty: 149 Member
    edytowano sierpnia 2013
    Witam ;)

    P.i.s.z.ę ten komentarz juz chyba 5 raz. Za 1 razem nie miałam weny na komentowanie i pisanie czego kolwiek. Za 2 poprostu mi się nie chciało, a za 3 coś mi przeszkodziło, za to za 4 razem był tak bez sensu, że poprostu wstyd by go było publikować.

    P.i.s.z.ę ten komentaż 5 raz i mam nadzieję, że coś z tego wyjdzie. :-o

    BARWY, BARWY i jeszcze raz BARWYYY! Dominują tu czarne, kremowe, szare i białe kolory. Ja gdy robie simki muszę coś pozmieniać. Poprostu inaczej nie dam rady.

    Stroje ujme w punktach:

    Strój na codzień - znośny... :thumbdown:
    Pidżama - nie najlepsza ale to tylko do spania :thumbup:
    Sportowe - Szału nie ma :thumbdown:
    Kąpielowe - Seks bomba :thumbup:
    Wyjściowy - No właśnie, gdzie wyjściowy? :thumbdown:
    8) Twarz:

    Okropnie denerwuje mnie jej nos i oczy. Nw czemu ale tak okropnie!!! [...] Uwierz mi nie chcesz przeczytać mojej dalszej opini... :thumbdown:

    Podsumowując, simka jest fajna, zgrabna i wydaje sie bardzo spontaniczna, nie podoba mi się to, że bazowałaś na kilku kolorach gdy dobierałaś jej garderobę...

    Czekam na lepsze prace bo wiem, że potrafisz stworzyć coś lepszego :?

    Zniesmaczona tą simka, pozdrawiam... :hunf:
    Post edited by Nieznany użytkownik on
  • Opcje
    KtosikKtosik Posty: 3,546 Member
    edytowano sierpnia 2013
    Witaj :) Jestem pierwszy raz w Twoim kąciku i przejrzałam go od początku. Pierwsze prace nie były zbyt udane, ale przecież każdy kiedyś zaczyna i musi sie trochę podszkolić w robieniu simów i zdjęć. :) Cieszy mnie, że przyjmujesz rady innych i Twoje prace są coraz lepsze. Ostatnia simka wyszła już ładnie, popracowałaś też nad scenerią do prezentacji strojów. Spróbuj jeszcze pobawić się rekolorowaniem ubrań, daje to ciekawe efekty. Pozdrawiam i życzę powodzenia w prowadzeniu kącika. :)
  • Opcje
    JMISIACZEK1JMISIACZEK1 Posty: 20
    edytowano sierpnia 2013
    TA SIMKA JEST PRZEPIĘĘĘĘKNA!!!!!!! Wyśmienita! xd 8)
  • Opcje
    Rose0097Rose0097 Posty: 36 Member
    edytowano sierpnia 2013
    Ja mam takie wrażenie że robisz cały czas te same rysy twarzy jakbyś robiła ze wzorów i unikała bawienia się suwakami, po za tym cały czas są to te same wzory, no chyba że mi się tylko zdaje.... Tez nie odpowiada mi trochę, że pozbawiłaś kompletnie simki rzęs, a taka rzecz, jak rzęsy zawsze upiększa każdą simową kobietkę. Co jeszcze? Troche mnie smuci miejsce sesji, taka jakaś ceglana garderoba, ani w jenym cencie to ni pasuje do syreny, może to zdjęcie twarzy, tam tło jest idealne, ale te garderoba..... no cóż razi mnie to. Co do strojów i fryzury, powiem, że nie pojam do tego koka zbytnio miłością, więc można powiedzieć, że go nie nawidzę, więc w moim odczuciu, będzie on obrzydzał każdą simkę, ale wiem że on się wielu osobom bardzo podoba więc dla nich pewnie ta simka będzie w nim ładnie wyglądać. Co do ciuchów, tak jak ci kiedyś mówiłam przy 3 albo 4 simce bodajże, tak teraz wszyscy to już zauważyli, że trochę stronisz od robienia "rekolorów" (nie jestem przyzwyczajona do tego słowa zawsze po prostu mówię, "zmienić wzór"), no cóż jeśli tego po prostu nie lubisz może lepiej do tego cię nie zmuszać, ale przyznam rację innym co do tego, że zbyt smutną wybrałaś jej garderobę, pierwsza ******** mi się bardzo podoba (gdyby tylko nie była szara....) trochę też smutne jest to, że ma tylko jedną *******ę na wyjścia jak i na co dzień.... piżama mi się średnio podoba, jest jak dla mnie tak zbyt sportowa, ale co kto woli. Strój sportowy też mi nie przypadł do gustu przykro mi ale wygląda okropnie! zwł****** ta bluzka-zombie, a ni nie pasuje do syreny ani nic, pozatym skutecznie odstrasza....strój kompielowy, tu to akurat strał w 10 ;)nie ma co idealnie pasuje do jej sylwetki, te wycięcia dają jej tyle uroku a zarazem drapieżności, ża ach... a kolor ja bym nie zmieniała bo też pasuje, podkreśla jej karnacje....
  • Opcje
    diablica200diablica200 Posty: 166 Member
    edytowano września 2013
    Witam po długiej przerwie :) Zamknęłam kącik a teraz znowu go otworzyłam :D Żeby nie przeciągać pokaże wam nową simkę :P

    Wyszła dokładnie tak jak chciałam :p

    Więc oto

    Isabell

    Wszystkie zdjęcia robione w CAS-ie...

    Zbliżenie twarzy
    wcir.jpg
    kmam.jpg






    Codzienny
    t5sr.jpg




    Wizytowy
    5f65.jpg




    Piżamka
    is0z.jpg




    Sportowe
    9dfg.jpg




    Kąpielowe
    fdt9.jpg




    Wierzchny
    Gołe nogi hardcore
    r5xq.jpg




    Pozdrawiam :*
  • Opcje
    antosia126antosia126 Posty: 149 Member
    edytowano września 2013
    Witaj Patrycjo :) Po raz kolejny otworzyłaś kącik (21.09.13r).

    Dużo się zmieniło i widać, że robisz postępy. Nareszcie simki z CC!!!! :mrgreen:

    Postarałaś się, simka bardzo ładna tylko kształt twarzy mi nie odpowiada. Wygląda to dziwnie ponieważ ma mały nosek, usta, oczka, a nagle WIELKĄ TWARZ! Poza tym wszystko fajnie :)

    Co do stroju na co dzień, też mam tą bluzkę :p

    Nie rób proszę zdjęć simek w CAST ponieważ dziwnie to wygląda... Jeśli chcesz mogę przesłać Ci białe tło przez GG :p

    Widać, że pracujesz nad swoimi simkami i udoskonalasz je. Postaraj się robić je bardziej "proporcjonalne". Jeśli zastosujesz się do tego, będzie super i może mi dorównasz x3 :cwaniakuje: Nie no to oczywiście był żart... A może nie? :p

    Post edited by Nieznany użytkownik on
  • Opcje
    memofliememoflie Posty: 103
    edytowano września 2013
    Tak jak Antosia polecam ci popracować nad kształtem głowy bo te domyślne są... Słabe. Simka ładna :)
    Pozdrawiam
  • Opcje
    diablica200diablica200 Posty: 166 Member
    edytowano września 2013
    Witam :3 Dziś przychodzę z nową świeżo robioną simką w moich wspomnieniach dostała wiele pozytywnych ocen więc myślę że w kąciku też tak będzie :)

    Kylee <3


    Zbliżenia twarzy ;D


    Przepraszam za buga ;-;

    original.jpg


    original.jpg

    original.jpg

    original.jpg


    Stroje ;D


    Codzienny =D

    original.jpg


    Wizytowy =D

    original.jpg

    Piżamka =D

    original.jpg


    Kąpielowy =D

    original.jpg

    Sportowy =D

    original.jpg

    Zimowy =D

    original.jpg



    I takie tam które będzie na avatarze ;D

    original.jpg
  • Opcje
    DusSiowataDusSiowata Posty: 29
    edytowano września 2013
    Piękna Simka :) zazdroszczę takiej pięknej Simki <3:****
  • Opcje
    chojrakchojrak Posty: 4,701 Moderator
    edytowano września 2013
    Dużym plusem Twojej twórczości są pełne koloru ubrania. Nowa simka ma ciekawą twarz i stroje, ale makijaż jest za mocny. Sądząc po tym fiolecie i zieleni, miała się dopasować do Midnight Hollows. Jeżeli tak, to reszta simki też powinna byc mroczna. Ogólnie ciekawe ujęcia. Na drugim zdjęciu spodobała mi się najbardziej. Pozdrawiam :-)
  • Opcje
    antosia126antosia126 Posty: 149 Member
    edytowano października 2013
    Witaj Patrycjo :)

    Kolejna simka. Akurat ta mi się podoba! :mrgreen: Nie jest to simka 1 klasa ale wyszła lepiej niż poprzednia.

    Muszę się przyczepić do kształtu twarzy. Jest płaska jak u perskiego kota. Mogłaś nadać jej fajniejszy kształt. Bardzo mi się podobają jej oczy i nie sądzę by makijaż był zbyt mocny. Jest w sam raz.

    Spodobał mi się jej strój wizytowy. Jest taki elegancki jak z lat 40-50. Tamtejsza moda strasznie mi się podoba! Ma śliczni kolor su*kni, ni to czarny, ni to granat.

    Simka mi się podoba ale pracuj dalej. Mówiłaś, że pracowałaś nad nią ponad 2 godziny, a gra zawaliła sprawę i zrobiłaś nową. Szkoda, bo jestem ciekawa jak wyszła Ci 1 simka.

    Pozdrawiam, Julia :)
  • Opcje
    Julaa5757Julaa5757 Posty: 257 Member
    edytowano października 2013
    Cześć Patrycja ;*
    Jestem tu po raz pierwszy i żałuję, że nie przychodziłam tu wcześniej.
    Simki są bardzo ładne. Zazdroszczę talentu :mrgreen:
    Kylle (czy jak się tam pisało) jest równie ładna jak inne simki, ale jak moja przedmówczyni mówiła, ma bardzo płaską głowę, popracowałabym nad tym :D

    dzięki za komentarze w moim kąciku :mrgreen:
    Weny twórczej, oraz innych ślicznych simek życzę

    Pozdrówko, julcia ;p
    "Półksiężyc. Jasna połowa i ciemna połowa. Tak jak ja."
  • Opcje
    diablica200diablica200 Posty: 166 Member
    edytowano października 2013
    Dziękuję za miłe opinie dotyczące Kylee :*

    Teraz czas na nową simkę ;D


    SALLIE

    Sallie mieszka w uroczym miasteczku zwanym Hidden Springs razem ze swoim kotem Gapciem ;)

    A teraz przejdźmy do wyglądu ^^ (Nie udało mi się jej wysłać na GW)

    Zbliżenie na twarz :3

    a78l.jpg



    Stroje ;D




    Codzienny

    kerx.jpg
    a9dr.jpg




    Wizytowy

    mg4j.jpg
    on0m.jpg



    Piżamka

    0wy4.jpg
    2ym6.jpg


    Kąpielowy

    wtnq.jpg


    Sportowy

    xcbx.jpg
    cv8e.jpg


    Zimowy

    4d0k.jpg
    z83e.jpg



    Bonusy ^^

    z chłopakiem Sallie- Kacprem, który niebawem się tu pokaże tylko jeszcze trwają pracę nad nim ;D



    dq5t.jpg
    slmg.jpg


    I zdjęcie w dwóch wersjach, pierwsza nie przerobiona a druga przerobiona :)

    qm1e.jpg


    yv9u.png



    To tyle, papa :*
  • Opcje
    DusSiowataDusSiowata Posty: 29
    edytowano października 2013
    Piękna sima <3 Bunus też mógł być jeszcze bonus z Kotem <3 ale jak tam wolisz <3
  • Opcje
    Anka230Anka230 Posty: 84 Member
    edytowano października 2013
    Sallie jest urocza. Bardzo ci się udała, tylko.. czy nie uważ*** że Sallie ma przy duży biust? (Raz już kiedyś mi się za to oberwało, więc jestem na to uczulona :D) Twarz jest bardzo delikatna. Jedyne co mnie w niej razi to górna warga ust. Jakby miała tam jakiegoś bąbla, czy co. Garderoba za to mi się baaardzo podoba :> Dodatkowe zdjęcia też są fajne. Ogółem, jestem na tak :thumbup:

    EDIT : Ah, i zapomniałam zapytać. Skąd masz tą bluzkę z codziennego? Byłabym ogromnie wdzięczna, gdybyś mi powiedziała ^.^
Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.
Return to top