Mój kącik z jednej ściany, czyli małe coś theadootkasim - zobacz nową Simkę, sesje i wspomnienia!

2

Komentarz

  • Opcje
    Sandzia123Sandzia123 Posty: 1,180 Member
    edytowano października 2012
    Śliczne simki. Mają takie przyciągające wzrok noski. Są one bardzo zgrabne i malutkie :)
    Sesja również śliczna. Simka w sesji wygląda apetycznie.. i to jedzenie *.* nie ma co, idę po czekoladę xD
  • Opcje
    Anilewe89Anilewe89 Posty: 3,050 Member
    edytowano października 2012
    Ostatnie zdjęcie jest the best! :mrgreen:
  • Opcje
    bwsunnybwsunny Posty: 1,255 Member
    edytowano października 2012
    Sesja jest piękna i bardzo niestandardowa, a simka ze zdjęć mnie zachwyciła, naprawdę, życzę Ci powodzenia w konkursie :)
  • Opcje
    KarkaKoniarkaKarkaKoniarka Posty: 6
    edytowano października 2012
    Wszystkie są prześliczne.
  • Opcje
    KtosikKtosik Posty: 3,546 Member
    edytowano października 2012
    Jest moja trzpiotka, jakże się cieszę, bo wyszła Ci idealnie.:D Jej ubrania też mi się podobają i jestem pewna, że to prawdziwa diablica :twisted:
    Rita i Paislej też są śliczne, ale na korzyść Rity przeważyło jej magnetyczne spojrzenie.:) Wszystkie poleciłam :)
    Sesja jest bardzo ciekawie zrobiona, moim zdaniem świetna.:)
    Powodzenia w dalszych etapach kunkursu :)
  • Opcje
    theadootkasimtheadootkasim Posty: 144
    edytowano października 2012
    Moi drodzy...
    Zbieram pochwały, zbieram je i zbieram. To niezwykle mnie raduje. Dziękuję wszystkim, ale muszę Was zawieść. Zrezygnowałam z konkursu dla Was. Chodzi mi o to, że ostatnio nie mam czasu na kącik. To głupie, ale nie potrafię się cieszyć magią niedzielnego i piątkowego wieczoru, kiedy to gram w Simsy, gdy muszę robić jedynie sesje. Nie mogę tego wytrzymać; chyba już cztery Simki poszły w las na rzecz konkursu. Nie...nie może tak być. I chcę zapowiedzieć Simkę, będzie zestawem "długie warkocze, delikatny makijaż i niebieskie oczy". Acha, muszę oznajmić, że ta pani w owocowym koktailu przebrana z punka zaręczyła się z Kosiem (uduchowionym!)
    Screenshot-890.jpg
    I to na tyle. Do "popisenia"! :-)
  • Opcje
    KameliaxxxKameliaxxx Posty: 5,410 Member
    edytowano października 2012
    Bardzo mi się podoba, nie masz więcej zdjęć? To ujęcie zasługuje na jakąś nagrodę dla fotoreportera
  • Opcje
    KtosikKtosik Posty: 3,546 Member
    edytowano października 2012
    Ona jest tak śliczna, że nawet Kosiarza zauroczyła :) Świetne zdjęcie.
  • Opcje
    theadootkasimtheadootkasim Posty: 144
    edytowano października 2012
    kameliaxxx napisał użytkownik:
    Bardzo mi się podoba, nie masz więcej zdjęć? To ujęcie zasługuje na jakąś nagrodę dla fotoreportera
    Na prawdę? Jej, dziękuję! Postaram się wrzucić ich zdjęcia, ale muszę je zrobić. :wink: Ostatnio jak grałam, zniknęli mi wszyscy Simowie. Więc musiałam się zbuntować, "zabić" grę i trochę pobuszować na stronach z CC...
    Ktosik napisał użytkownik:
    Ona jest tak śliczna, że nawet Kosiarza zauroczyła :) Świetne zdjęcie.
    Należą się Wielkie Wyrazy Podziękowania, tyle powiem. :D
  • Opcje
    MedeluneMedelune Posty: 38
    edytowano października 2012
    Buffy strasznie mi się podoba *.* Zazdroszczę Ci talentu.
  • Opcje
    theadootkasimtheadootkasim Posty: 144
    edytowano listopada 2012
    Panno Sylwio, ty przynajmniej umiesz coś tam-coś tam machnąć w Milkshapie. A ja nie. Zdecydowanie wolałabym zrobić coś sama, niż być laleczką stron z CC. Ale ja to lubię i tyle. Chciałabym tak kiedyś usiąść i zrobić fajny pose pack. Albo jakiś ciuszek w Workshopie. Także ja też ci zazdroszczę. Zazdroszczę POMYSŁU.

    A teraz przechodzimy do ważniejszej części postu.
    oto Delphia Nigel
    Delphia.png
    Delphia1.png
    ...przepraszam Was. Jakiś głos powiedział "Ada, idź się myć. Już!". Jakże przerywam, ale to wszystko. Dziękuję z uwagę.

    Ps: Nawet nie wiecie, jak ja kocham tą s.u.k.i.e.n.k.ę w środku! Trzymałam ją aż do teraz. :-)
  • Opcje
    Anilewe89Anilewe89 Posty: 3,050 Member
    edytowano listopada 2012
    Też uwielbiam tą s.u.k.i.e.n.k.ę :D
  • Opcje
    Sunny_10932Sunny_10932 Posty: 357 Member
    edytowano listopada 2012
    Simka piękna...
    no i oczywiście pobrana :twisted:
  • Opcje
    bwsunnybwsunny Posty: 1,255 Member
    edytowano listopada 2012
    Jak tylko zobaczyłam tę simkę na giełdzie, od razu wiedziałam, że jest Twoja! Masz taki unikalny styl tworzenia, szczególnie chodzi tu o ten owal twarzy :) Piękna, chociaż pomimo koloru skóry, taka mało nigeryjska uroda 8) A co do s.u.k.i.e.n.k.i to podziwiam na odległość, bo strasznie dużo osób ją ma i szkoda, żeby przewijała się przez każdy kącik :lol:

    edit; no więc... s.u.k.i.e.n.k.i -,-
  • Opcje
    KameliaxxxKameliaxxx Posty: 5,410 Member
    edytowano listopada 2012
    Jest taka na czasie. Kojarzy mi sie z którąś z córek nowego- starego prezydenta USA :mrgreen: . O tym myślałaś jak ją robiłaś?
    Su kien ka przepiękna, idealna jak dla mnie na przyjęcie wieczorne w ogrodzie
  • Opcje
    KtosikKtosik Posty: 3,546 Member
    edytowano listopada 2012
    S.u.k.i.e.n.k.a też mi się podoba i dobrze, że ja przytrzymałaś dla tej ciemnoskórej piękności. Wyglada w niej bosko :)
  • Opcje
    theadootkasimtheadootkasim Posty: 144
    edytowano grudnia 2012
    kameliaxxx napisał użytkownik:
    (...)Kojarzy mi sie z którąś z córek nowego- starego prezydenta USA :mrgreen: . O tym myślałaś jak ją robiłaś?
    Mam być szczera? W takim razie - nie. :P Nawet nie przyszło mi to do głowy, ale...chyba coś mi nakazało zrobić taką Simkę. Może podświadomie miałam taki cel? To pytanie pozostaje bez odpowiedzi.
    bwsunny napisał użytkownik:
    Jak tylko zobaczyłam tę simkę na giełdzie, od razu wiedziałam, że jest Twoja! Masz taki unikalny styl tworzenia, szczególnie chodzi tu o ten owal twarzy :-) Piękna, chociaż pomimo koloru skóry, taka mało nigeryjska uroda 8) A co do s.u.k.i.e.n.k.i to podziwiam na odległość, bo strasznie dużo osób ją ma i szkoda, żeby przewijała się przez każdy kącik :lol:
    No fakt, że szkoda. Ale raczej samej s.u.k.i.e.n.k.i, bo jest taka, że ją oszczędzałam przez pół roku. Chyba lepiej nie nadużywać pewnych rzeczy. A co do rysów, ja myślę, że każdy ma swój swoisty styl. Ale jako my nie jesteśmy w stanie go zauważyć. To musi nam powiedzieć ktoś inny.
    _____________________________________
    A teraz należą się podziękowania dla wszystkich komentatorów. :D
    Ps: Proszę o usunięcie poprzedniego postu! Przez pomyłkę wysłałam go dwa razy.
    ________________________________________
    Wczoraj (7.12.12) jechałam jak zawsze ze szkoły trolejbusem. Moją uwagę przekuła pewna "młoda dorosła". Miała głęboko brązowe oczy i lekko lokowane włosy przycięte do ramion. I tak się zrodziła...
    Aila Milburn.
    Aila.png

    Aila1.png
    Mam dla Was coś jeszcze:sesyjki zrobione na potrzeby konkursu:
    Mary0.jpg

    ...w pracy:

    Mary1.jpg

    Mary2.jpg

    Mary3.jpg

    ...śpiewająca w restauracji "Me Party"

    Mary4.jpg

    Mary5.jpg

    Mary6.jpg

    Egipt0.jpg

    Egipt1.jpg

    Egipt2.jpg

    Egipt3.jpg

    Egipt4.jpg

    Egipt5.jpg

    Egipt6.jpg

    No i oczywiście nie może zabraknąć wspomnień moich kochanych Simów:
    Bird Sunlite postanowiła zabrać się do nowego eliksiru. Najpierw uzbierała materiałów, odkrywając w sobie pasję łapania motyli:
    Screenshot-1056.jpg
    Następnie sporządziła ów tajemniczy eliksir:
    Screenshot-1052.jpg
    ...i go przetestowała:
    Screenshot-1057.jpg
    Efekty w następnej relacji. :twisted:
    Tymczasem państwo Kosiarzowie mają synka, Liama.
    Dumna Gemma po porodzie jeszcze w ciążowych ciuchach:
    Screenshot-1059_kopia.jpg
    Liam sam na sam z kojcem:
    Screenshot-1066.jpg
    Liam szybko skończył wiek niemowlęcy i stał się małym dzieckiem!
    Screenshot-1074.jpg
    ...a pan Ducho-Kosiarz w stroju od Sim-fu odkrył, że umie latać wyżej niż mu się wydawało! :D
    Screenshot-1068.jpg
    To na tyle. I chciałam dodać, że Simka z sesji to Rita Babyloon, która, jak pamiętacie, bierze udział w konkursie.
    Post edited by Nieznany użytkownik on
  • Opcje
    simeczka1212simeczka1212 Posty: 372 Member
    edytowano grudnia 2012
    Jak tylko ujrzałam Aile na GW,normalnie się w niej zakochałam!Jest piękna i ma śliczne,kręcone włosy oraz niesamowite oczęta!Bomba,jak dla mnie!Simka została przeze mnie polecona&pobrana!Nie mieć takiego majsterszyku w grze to grzech!Co do sesji,to są Ok :D Chociaż sama modelka nie podoba mi się ze względu na zielonkawo-niebieski odcień skóry ;/ Ale w końcu to wampirzyca,więc można wybaczyć xD Sesja nr 1 jest zdecydowanie lepsza od tej drugiej!Jakoś nie przemawia do mnie wampirzyca w Egipcie...
  • Opcje
    Anilewe89Anilewe89 Posty: 3,050 Member
    edytowano grudnia 2012
    Wszystkie zdjęcia są super! :) Chciałam Cię trochę podręczyć pytaniami o simkę z sesji, ale część wątpliwości rozwiała już simeczka ;) Ja jednak jeszcze troszkę podrążę :P Robiłaś ją w CASie, czy taki kolor wziął się z mutacji genów z pokolenia na pokolenie? Masz ją gdzieś na komputerze zapisaną w wersji z pierwszej sesji? Z chęcią zobaczyłabym ją u siebie w grze :P Tylko tu pojawia się jeszcze jedno pytanie: czy nie ma na sobie żadnych błędnych cc (takich co się pojawiają u dzieci itp)?
  • Opcje
    KtosikKtosik Posty: 3,546 Member
    edytowano grudnia 2012
    Faktycznie, piękne brazowe oczy Aili mogą zauroczyć każdego, kto na nią spojrzy. :D Ma też bardzo fajne ciuszki. :) Co do sesji z wampirką, to bardziej przemawia do mnie pierwsza. Twoja Mary z bladym obliczem jest lepiej wyeksponowana i ma ładniejsza fryzurkę.:) Masz bardzo ciekawą rodzinkę. :) Tato Kosiarz, jest pewnie szalenie dumny z synka :)
Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.
Return to top