Domy By Berryann - Trzy nowe parcele

2»

Komentarz

  • Opcje
    BXL4BXL4 Posty: 165
    edytowano lutego 2012
    ..Jestem pod ogromnym wrazeniem! Dawno juz nie ogladalam z tak zapartym tchem simowego domu. Przejrzalam kazdy kacik kazdego z domow po kolei, cos nieprawdopodobnego, jaka dbalosc o szczegoly, wszystko zapiete na ostatni guzik - Kocham taka precyzje. Twoje domy sa bardzo zgrabne, ze smakiem urzadzone, pieknie dobrana kolorystyka - cudo. Starterki sa przeslodkie, dom Pani Archeolog powala, a ta ostatnia kamieniczka.. ach brakuje mi juz komplementow, uwielbiam cos takiego. Pokusilam sie tez o zbudowanie kiedys takich kamieniczek, żmudna, ale bardzo wdzieczna to praca :) Zapraszam w wolnej chwili do mojego kacika, badz studia (tam poki co wiecej moich prac).
    http://forum.thesims3.com/jforum/posts/list/500373.page
  • Opcje
    Bozena12Bozena12 Posty: 1,547 Member
    edytowano lutego 2012
    Znam Twoje parce i uważam że potrafisz robić je dobrze.Udane domki
    MojaGALERIA
    Zapraszam TSR-Bozena
  • Opcje
    kakanova2000kakanova2000 Posty: 1,210 Member
    edytowano kwietnia 2012
    Prace niesamowite. Tylko tyle, więcej, nie wyrazi mojego zachwytu.
  • Opcje
    berryannberryann Posty: 34
    edytowano września 2012
    Dawno mnie tu nie było ale postanowiłam to naprawić oto moje dwa ostatnie domki
    Kołysanka to dom utrzymany w wiejskim klimacie. Dom ma dwa pietra mieszkalne i dwukondygnacyjną piwnicę. Umeblowany kosztuje 159859$. Clean w 100% żadnego CC i STORE nawet darmowego.

    Screenshot-127.jpg

    Screenshot-128.jpg

    Screenshot-130.jpg

    rzuty

    Screenshot-112.jpg

    Screenshot-113.jpg

    Screenshot-114.jpg

    salon kuchnia i jadalnia

    Screenshot-138.jpg

    Screenshot-139.jpg

    Screenshot-140.jpg

    Screenshot-141.jpg

    Screenshot-142.jpg

    Screenshot-119.jpg

    drugie piętro

    Screenshot-132.jpg

    Screenshot-134.jpg

    Screenshot-133.jpg

    Screenshot-135.jpg

    Screenshot-137.jpg

    Piwnica

    Screenshot-143.jpg

    Screenshot-144.jpg

    Screenshot-145.jpg

    i ogródek małe co nieco

    Screenshot-147.jpg

    Screenshot-115.jpg

    Druga bajka to wiejski, parterowy, podpiwniczony dom. Znajdziecie w nim piwniczkę na wina, oranżerię, malutką stajnie dla konia, ukryty pokój jak i wszystkie podstawowe pomieszczenia takiej jak kuchnia, salon, jadalnia. W bajce są dwie sypialnie z dwoma łazienkami a całość ulokowana jest na parceli 40x40 pod adresem Zakątek Podkowy 89 w tajemniczym Moonlight Falls. Umeblowany kosztuje 174349$ natomiast wersja podstawowa 81484$


    Screenshot-155.jpg

    Screenshot-158.jpg

    Screenshot-157.jpg

    Screenshot-154.jpg

    Screenshot-159.jpg

    Screenshot-161.jpg

    Screenshot-163.jpg

    Screenshot-164.jpg

    Screenshot-165.jpg

    Screenshot-167.jpg

    Screenshot-169.jpg

    Screenshot-171.jpg

    Screenshot-176.jpg

    Screenshot-181.jpg

    TS3_podst.pngTS3_EP01.pngTS3_SP01.pngTS3_EP02.pngszybka_sp2_icon.pngTS3_LN.pngimpreza%20w%20plenerze.pngGen_logo.pngTown_LS.pngPets_EP05.pngSP_5.pngShowtime.pngthe-sims-3-diesel_icona.pngSN_50.png
  • Opcje
    Anilewe89Anilewe89 Posty: 3,050 Member
    edytowano września 2012
    Twoje domki są naprawdę śliczne i super urządzone! :) Ja co prawda najbardziej lubię grać w parterowych domach bez fundamentów, ale dla "Bajki" bym się przełamała ;) Jedno co mi nie do końca pasuje, z.w.ł.a.s.z.c.z.a w przypadku pierwszego domku, to te krzaczki na dachu :P
    Nie podałaś linku do giełdy, czy to znaczy, że nie znajdę tam tych pięknych domków?
  • Opcje
    berryannberryann Posty: 34
    edytowano września 2012
    w związku z tym ze na giełdzie mam do bardzo dawna problemy z dodaniem prac niestety nie ma ich tam natomiast zapraszam na mojego bloga tam znajdziesz wszystkie http://lilithlotsandhousing.blogspot.com/
  • Opcje
    kakanova2000kakanova2000 Posty: 1,210 Member
    edytowano października 2012
    Piękny dom, ale ja czekam na jakiś grobowiec *-*
  • Opcje
    muszelka21muszelka21 Posty: 966 Member
    edytowano października 2012
    Och! Po raz pierwszy odwiedziłam Twój kącik i aż mi się wierzyć nie chce, że można tworzyć tak piękne prace <33 W dodatku w wiejskim stylu, co lubię najbardziej. Cudowne!
  • Opcje
    bwsunnybwsunny Posty: 1,255 Member
    edytowano października 2012
    Wszystkie twoje domki są piękne, ale ostatnim podbiłaś moje serce :!: Jest absolutnie cudowny, bardzo dopracowany, a zdjęcia oddają jego urok :)

    Poza tym gratuluję wygranej!
  • Opcje
    Wercik22Wercik22 Posty: 4
    edytowano października 2012
    Piękne tworzysz te domki. Masz ogromny talent.
    Powodzenia w tworzeniu następnych :wink:
  • Opcje
    KtosikKtosik Posty: 3,546 Member
    edytowano października 2012
    Tworzysz piękne domki więc ciesze się, że odświeżyłaś swój kącik :D Lubię ogladać prace innych, szczególnie tak świetnie zrobione. Mam nadzieję, że pokażesz nam więcej Twoich ciekawych budynków. :wink:
  • Opcje
    chojrakchojrak Posty: 4,701 Moderator
    edytowano października 2012
    :shock: Są fantastyczne, mówię tu o wszystkich. myślałem że jesteś z innego kraju bo zwykle oni mają najwięcej poleceń. Jesteś perłą w dziale parcel.
  • Opcje
    Anilewe89Anilewe89 Posty: 3,050 Member
    edytowano grudnia 2012
    Wszystkie śliczne, ale najbardziej podoba mi się pierwszy :)
  • Opcje
    Anka230Anka230 Posty: 84 Member
    edytowano grudnia 2012
    Jestem pod wrażeniem! Nigdy nie widziałam tak dokładnie dopracowanych domów! Zachwyca oczy, na prawdę :) Patrzę na twoje prace i tylko pozazdrościć ogromnego talentu.
Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.
Return to top