Bliźnięta chłopiec i dziewczynka O_o ?!

«1
Hejka ! Więc ... nie wiem czy to normalne ale ..... Mojej wampirzej rodzince urodziły się bliźnięta. No niby normalne ... ale to chłopiec i dziewczynka :shock: . Olivia i Oliver ich nazwałam :D . Co ciekawe moja koleżanka też miała bliźniaki chłopa i dziewczynkę (nie wampiry).Czy wam kiedykolwiek też to się zdarzyło ????

Komentarz

  • Opcje
    AtawiAtawi Posty: 10 Member
    edytowano listopada 2011
    ale co w tym jest dziwnego?
  • Opcje
    weronika12345weronika12345 Posty: 272 Member
    edytowano listopada 2011
    W realnym świecie się też tak dzieje :wink: więc nie w tym nic dziwnego :wink:
  • Opcje
    obaretkaobaretka Posty: 14,662 Member
    edytowano listopada 2011
    Zazwyczaj rodzą się dwóch chłopców albo dwie dziewczynki - ja jeszcze w grze nie miałam takiego przypadku xdd

    Moja przyjaciółka i jej brat są bliźniakami, więc dla mnie to nie fenomen xdd
  • Opcje
    Monika94Monika94 Posty: 503 Member
    edytowano listopada 2011
    Ja zawsze chciałam, żeby w simsach urodziły mi się bliźniaki jednojajowe: dwóch chłopców lub dwie dziewczynki ale nigdy w życiu mi się to nie przydarzyło. Wychodzi na to, że twórcy jedynie wiedzą o bliźniakach dwujajowych. :lol: Pamiętam, że w the sims 2 czas wolny bodajże można było mieć bliźniaki oraz trojaczki. Czy może ktoś z was miał trojaczki w trójce? :-)
  • Opcje
    Zuza99Zuza99 Posty: 237 Member
    edytowano listopada 2011
    Ja miałam trojaczki w trójce!!! brrr...
    Najpierw dwóch chłopców,(bliźniaki)a potem trzy dziewczynki.(trojaczki właśnie)Wszystkie takie małe i weź zajmij się wszystkimi :x
  • Opcje
    ciaciek12ciaciek12 Posty: 1,002 Member
    edytowano grudnia 2011
    Monika94 napisał użytkownik:
    Ja zawsze chciałam, żeby w simsach urodziły mi się bliźniaki jednojajowe: dwóch chłopców lub dwie dziewczynki ale nigdy w życiu mi się to nie przydarzyło. Wychodzi na to, że twórcy jedynie wiedzą o bliźniakach dwujajowych. :lol: Pamiętam, że w the sims 2 czas wolny bodajże można było mieć bliźniaki oraz trojaczki. Czy może ktoś z was miał trojaczki w trójce? :-)
    1.ja w TheSims2 używałem kodu ... zapomniałem :XD: :XD: :XD:
    2.Miałem trojaczki tragedia
  • Opcje
    goka1999goka1999 Posty: 374 Member
    edytowano stycznia 2012
    Miałam trojaczki i to nie raz (za pomocą nagrody "Wzmożona płodność"), faktycznie koszmar, a co do bliźniaków to miałam tak tylko raz... Ale też baardzo się zdziwiłam
  • Opcje
    krzyhu12krzyhu12 Posty: 664 Member
    edytowano stycznia 2012
    Ja też miałam trojaczki. Mimo że moja ciężarna Simka poszła do lekarza i on jej powieział ż eurodzi jedną dziewczynkę, a nie trzy.
    Po kilku dniach (a gram na tej rodzinie bez kodów) Agata rodzi. "Gratulacje! To dziewczynka! [...]" Ale fajnie, sobie myślę noi wpisałam imię "Felicja" nadaje cechy, a tu "Gratulacje To dziewczynka! [...]" Dobra... no jeszcze może być....oby nie było trzeciego. Wpisałam imię Lena, nadaje cechy a tu "Gratulacje! To dziewczynka! [...]" Nie, nie! Jak ja utrzymam w domu trójke dzieciaków?! Nie miałam już pomysłu na trzecie imię więc wpisałam "Sindy" i tak oto z jednego dziecka mamy troje dzieci! Najwięcej problemów było kiedy dzieciaki byli berbeciami. Jak ja byłam szczęśliwa że moja Simka jest "od prac w domu"
  • Opcje
    PanBiszkoptPanBiszkopt Posty: 3,463 Member
    edytowano stycznia 2012
    Moja biedna simka miała dwa razy bliżniaki i 2 adoptowane dzieci. Potem biedna sie nimi opiekowała... W ts2
  • Opcje
    krzyhu12krzyhu12 Posty: 664 Member
    edytowano stycznia 2012
    Ja od zawsze chce żeby urodził mi się bliźniaki - chłopiec i dziewczynka :D

    Będe musiała dać Simce wzmożoną płodność i dawać na przemian - jabłko, arbuz,jabłko arbuz :D
  • Opcje
    CertainCertain Posty: 12
    edytowano lutego 2012
    A to jest jakiś wpływ na to co je wtedy simka.? Nic mi na ten temat nie wiadomo.
  • Opcje
    Pandusia2002Pandusia2002 Posty: 82 Member
    edytowano stycznia 2014
    Ja miałam tak,że miałam bliźniaki chłopca i dziewczynkę i mnie to nie zdziwiło.
    Nie dawno urodziły mi się trojaczki dwie dziewczynki i jeden chłopiec.
    Nie wiem co w tym dziwnego.
  • Opcje
    tosia888tosia888 Posty: 22
    edytowano maja 2014
    To jest możliwe, ale ja nigdy tak nie mialam xd
  • Opcje
    Kasiuniaa890Kasiuniaa890 Posty: 6 Member
    edytowano czerwca 2014
    Monika94 napisał użytkownik:
    Ja zawsze chciałam, żeby w simsach urodziły mi się bliźniaki jednojajowe: dwóch chłopców lub dwie dziewczynki ale nigdy w życiu mi się to nie przydarzyło. Wychodzi na to, że twórcy jedynie wiedzą o bliźniakach dwujajowych. :lol: Pamiętam, że w the sims 2 czas wolny bodajże można było mieć bliźniaki oraz trojaczki. Czy może ktoś z was miał trojaczki w trójce? :-)
    Miałam trojaczki. Trzy dziewczyny. Tak ogólnie to spoko, ale weź się tym wszystkim zajmij...
  • Opcje
    AdwokatcikAdwokatcik Posty: 19
    edytowano czerwca 2014
    Mi również urodziły się bliźniaki - chłopiec i dziewczynka. :-) Niestety nie pamiętam ich imion, bo z dwa lata nie grałam tą rodzinką. Ostatnio cały czas rodzą mi się bliźniaki (chłopczyk i dziewczynka). :lol:
  • Opcje
    AlicjaAlicja Posty: 7,018 Member
    edytowano lipca 2014
    Na początku istnienia tego forum był przypadek (był to jednak bug w grze), że w jednej rodzinie przyszło na świat kilkadziesiąt dzieci za jednym zamachem! To dopiero był ambaras! Słynna Oktomama przy tej Simce to pikuś :) Gdzieś na forum było zdjęcie tej rodziny, a i sama rodzina była do pobrania na Giełdzie Wymiany (z tym błędem) - ale nie wiem, czy ktoś się odważył :P

    Natomiast mi samej raz się zdarzyło - ale tylko raz - że urodziły się czworaczki!
    Sądzę, że też to był jakiś błąd w grze. Byłam tak zaskoczona, że myśląc, iż nie nacisnęłam enter po nadaniu imienia, skasowałam okno nadania imienia, i jedno z dzieci było bezimienne :( Musiałam nadać imię korzystając z kodów...
  • Opcje
    Sim_FionaSim_Fiona Posty: 135 Member
    edytowano sierpnia 2014
    Ja miałam jedynie szczęście do bliźniaków. W jednej rodzinie urodziły się dwa razy pod rząd, więc razem było czworo dzieci. Sami chłopcy :)

    Wczoraj urodziły mi się bliźniaki dwujajowe. Ale zupełnie się ich nie spodziewałam. Bo żadne z rodziców nie miało nagrody wzmożona płodność. Tylko ojciec miał cechę rodzinny.
    Post edited by Sim_Fiona on
  • Opcje
    Ja kiedyś tak miałam że urodziły mi się czworaczki koszmar :# .
  • Opcje
    Nie widzę nic dziwnego w bliźniętach :P Miałam chłopca i dziewczynkę, miałam 2 chłopców, miałam 2 dziewczynki - w zależności od trafu. Trojaczki mniej razy, ale też się trafiły.
    58ux0glrwiqi.gif



  • Opcje
    kreatorakreatora Posty: 7,255 Member
    Od trafu to akurat nie zawsze zalezy. Majac mod Master Controler, a nawet zwykla saune ze Slonecznych Wybrzezy i zero modu mozna ustawic plec jednego dziecka. Z MC mozna i drugiego, a takze czy bedzie to ciaza pojedyncza czy mnoga. Ale mozna sie na tym niezle przejechac - bardzo chcialam miec blizniaki w grze wiec ustawilam na blizniaki dwoch chlopcow i co? Mialam czworaczki - czterech chlopcow. Piecioraczkow gra nie przewiduje bo tylko dwoje dzieci moze sim w rece wziasc wychodzac ze szpitala. Wychowalam cala czworke - i byly to swietne simy. Ci co czytaja moje opowiesci na Create moze zakojarza jeszcze Lewisa i jego synow. Mamusia byla spoza mojej rodziny tak, ze dzieci wychowywal sam. I on i ja mielismy na dlugo dosyc maluszkow :D
    Moj EA id w Galerii kreatora
    Champion on EA AHQ
Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.
Return to top