Twórczość Blakc. Pose Pack no. 18!

1262728293032»

Komentarz

  • Opcje
    AmbasadorAlkaAmbasadorAlka Posty: 380
    edytowano lipca 2013
    Świetny pose pack Blakc. :) Najbardziej podoba mi się druga poza, jest bardzo naturalna, ale nie zwyczajna. W ogóle jak tak patrzę na coraz to nowsze twoje pose packi, to stwierdzam, że jeśli to możliwe, to coraz lepiej ci idzie *ostatnio myślałam, że już lepiej być nie może, ju noł. ta poza co dziewczę wstaje, czaisz? xD* Poza tym wszystkim to z niecierpliwością czekam na pozy dla panów. Jestem ciekawa, jak one ci wyjdą :D
  • Opcje
    Anna_vel_annAAnna_vel_annA Posty: 3,173 Member
    edytowano lipca 2013
    Wspaniale wyszlo! Widac wypoczynek Ci sie przysluzyl! A tak samo jak jestem zachwycona tymi pozami, podobnie ciekawa jestem Twoich propozycji dla Panow :)

    Pozdrawiam!
    h6shak8bpgow.jpg

  • Opcje
    blakcblakc Posty: 529
    edytowano lipca 2013
    Dziękuję, to super, że pozy się podobają xD
    Pozy dla panów już są, ale na innym forum, można wpadać, oglądać i pobierać. Tutaj może się pojawią, jeszcze muszę się zastanowić czy nadają się do szerszej publikacji xD

    Teraz pracuję nad ubraniami (tak!). Nie ą to jakieś wielkie projekty, ale takie retextury, bo niestety nie posiadam pełnej wersji milkshape, żeby spróbować tworzyć własne meshe. Na razie tworzę sobie krótkie spodnie. ****ę o tym tutaj dlatego, że potrzebuję kogoś, kto nie posiada dodatku zwierzaki i byłby chętny przetestować ubranie (tzn. czy pojawia się w grze bez dodatku). Jeżeli ktoś taki jest gdzieś tutaj, to proszę o kontakt xDD
    Na tę chwilę efekty pracy wyglądają tak:
    Screenshot-116-horz_zps435ea56b.png
    Jak na początek, zawsze coś :wink:
  • Opcje
    Anilewe89Anilewe89 Posty: 3,050 Member
    edytowano lipca 2013
    Póz nie oceniam, bo nie używam, ale o spodenkach muszę się wypowiedzieć, bo wyszły bardzo fajnie :) Niestety nie pomogę w testowaniu, bo mam Zwierzaki :P
  • Opcje
    AmbasadorAlkaAmbasadorAlka Posty: 380
    edytowano lipca 2013
    Aż żałuję, że mam ten dodatek. :mrgreen: Ale zgadzam się z Ewelajn, że strasznie fajne te spodenki! Kurczę. Trochę hipstah, nie? Ostatnio często słyszę oskarżenie o bycie hipsterem, więc... xD Ale serio są świetne! I cieszę się, że próbujesz nowych rzeczy. Pose pack dla panów, retexturowanie ubrań. Te szorty kojarzą mi się trochę z szortami, które "robi" dla nas ilikeyourface :D
  • Opcje
    banalniebanalnie Posty: 91
    edytowano lipca 2013
    Pozy jak zwykle fajne i dopracowane, ale muszę powiedzieć, że totalnie zauroczyła mnie modelka, jest prześliczna i bardzo stylowo ubrana. Różowe włosy, me like it.

    A co do spodenków, też bardzo fajnie się prezentują, zwł****** te we wzorki i koronkowe kwiatki. W ogóle super, że się bierzesz się za nowe rzeczy, mi się znudziła zabawa blenderem po tygodniu.

    I jakby co, to ja nie mam zwierzaków, mogę się poświęcić dla dobra sprawy ;)
  • Opcje
    blakcblakc Posty: 529
    edytowano lipca 2013
    @Anilewe
    Spodenki jeszcze w fazie testów, ale dziękuję, fajnie, że komuś się podobają xDD

    @Alka
    cały tumblr i instagram to jeden wielki hipster. Ja osobiście lubię tę modę/subkulturę..? Chyba po części też jestem hipsterem w takim razie xD

    @Banalnie
    Oo! Bądź moim beta testerem! Mój mail to alla1598@gmail.com, więc jakby co czekam na wiadomość, żebym mogła wysłać mój żałosny projekt :)

    Simkę tworzyłam chyba dłużej niż te pozy.. xD
  • Opcje
    [Deleted User][Deleted User] Posty: 0
    edytowano lipca 2013
    The user and all related content has been deleted.
  • Opcje
    Danuta720Danuta720 Posty: 3,547 Member
    edytowano lipca 2013
    Witaj Black. :)
    Dopiero zawitałam do Twojego kącika i choć zupełnie nie znam się na tym co robisz, ale p r z y p u s c z a m, że jest przy tym trochę roboty. :D
    A przede wszystkim Twoi simowie są świetni, co tu dużo gadać...rewelka!
Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.
Return to top