#nowe szkice #miasta #słodkie budynki #zabytki #godziny spedzone na szkicowaniu #zapraszam

2456713

Komentarz

  • Opcje
    Kamil1990Kamil1990 Posty: 523 Member
    edytowano sierpnia 2011
    No rzeczywiście bryła jest dość prosta. Bardzo podoba mi się ta fontanna, półka na książki w przedpokoju i kolor kuchni. Wydaje mi się, że lepiej było by gdyby komplet wypoczynkowy był by z innego materiału ( ale to kwestia gustu ). Zapraszam do siebie ;)
  • Opcje
    LOLOLO12LOLOLO12 Posty: 640 Member
    edytowano sierpnia 2011
    Czekam na twoje kolejne prace. Powiem Ci tak, ja na początku robiłem domy kwadratowe i myślałem, że są boskie więc na początku budowania domków też tak możesz mieć.
  • Opcje
    PanBiszkoptPanBiszkopt Posty: 3,463 Member
    edytowano września 2011
    Dziękuję za porady, mam nadzieję, że ten domek lepiej mi wyszedł.

    Przedstawiam wszystkim Tropical Dream

    Tropical dreams to marzenie każdej bogatej rodziny z dzieckiem. Dom ma wielki basen, jackuzzi oraz prywatne jezioro.

    Zdjęcia:

    screenshotoriginalta10.jpg

    screenshotoriginalta8.jpg

    screenshotoriginalta6.jpg

    screenshotoriginalta11.jpg

    screenshotoriginalfggf.jpg

    screenshotoriginalk.jpg

    screenshotoriginalta3.jpg
    Parter

    screenshotoriginalta12.jpg
    I piętro

    screenshotoriginalkibae.jpg
    Salon

    screenshotoriginalta.jpg
    Kuchnia

    screenshotoriginalta1.jpg

    screenshotoriginalgh.jpg
    Pokój dziecka

    screenshotoriginalta2.jpg

    screenshotoriginalta5.jpg
    Pokój rodziców

    screenshotoriginalta4.jpg
    Łazienka na piętrze

    screenshotoriginalta9.jpg

    Link: Tropical Dream
  • Opcje
    PanBiszkoptPanBiszkopt Posty: 3,463 Member
    edytowano września 2011
    DP
  • Opcje
    rgx97rgx97 Posty: 7,593 Member
    edytowano września 2011
    Muszę przyznać, że tworzysz naprawdę ciekawe pomieszczenia. W "Tropical Dream" i "Corissa View" stworzyłeś bardzo piękne łazienki. Brakuje mi tylko bardziej rozbudowanego ogrodu. Poza tym jest świetnie.
  • Opcje
    SimomaniaK9SimomaniaK9 Posty: 1,214 Member
    edytowano września 2011
    Szczerze? Ogólnie wnętrza dość ładne, ale z zewnątrz... Totalny misz-masz. Na Simsdistrict.pl jest dział "Referat d/s szlifów ostatnich" tam możesz się spytać o fachowe zdanie na temat twoich domów, itd. Naprawdę polecam, bo dom nieudany, a widzę w tobie potencjał ^^
  • Opcje
    PanBiszkoptPanBiszkopt Posty: 3,463 Member
    edytowano września 2011
    Dziękuję za słowa krytyki, wiem, że domy w mniej nowoczesnym stylu lepiej mi wychodzą, ale chciałem spróbować czegoś innego. W nowoczesnych domach zawsze mam problem z kolorem elewacji. A na Simsdistrict.pl mam konto więc na pewno skorzystam z twojej rady. :)

    Pozdrawiam
  • Opcje
    PanBiszkoptPanBiszkopt Posty: 3,463 Member
    edytowano października 2011
    Dawno mnie tutaj nie było. Postanowiłem odświeżyć ten kącik. Oto moje najnowsza praca:

    screenshotoriginaljpgbc.jpg

    screenshotoriginaljpgdh.jpg

    screenshotoriginaljpghf.jpg

    screenshotoriginaljpgnc.jpg

    screenshotoriginaljpgc.jpg

    screenshotoriginaljpgfc.jpg

    screenshotoriginaljpgk.jpg

    screenshotoriginaljpgh.jpg

    screenshotoriginaljpgfh.jpg

    screenshotoriginaljpgfg.jpg

    screenshotoriginaljpgd.jpg

    screenshotoriginaljpggf.jpg

    screenshotoriginaljpgfx.jpg

    screenshotoriginaljpgfb.jpg

    screenshotoriginaljpgs.jpg

    screenshotoriginaljpgb.jpg

    screenshotoriginaljpgcb.jpg

    screenshotoriginaljpgdc.jpg

    screenshotoriginaljpgx.jpg

    screenshotoriginaljpggx.jpg

    screenshotoriginaljpgbx.jpg

    screenshotoriginaljpgxb.jpg

    screenshotoriginaljpgn.jpg

    screenshotoriginaljpgvc.jpg


    Link: pobierz
  • Opcje
    marta2010marta2010 Posty: 765
    edytowano października 2011
    Łał!
    Masz talent. Polecę, ale nie pobiorę, bo zauważyłam ND, a w domach i nie chcę. :wink:
  • Opcje
    PanBiszkoptPanBiszkopt Posty: 3,463 Member
    edytowano października 2011
    Możesz pobrać. Przed wysłaniem zawsze usuwam wszystkie ND, bo inaczej nie chce mi się wysłać. Raz jeden domek próbowałem wysłać aż 8 razy... Bo jakiś głupi mały dywan był w jakimś pokoju. ND są tylko na zdjęciach. W domku jest tylko store. Nie wiem, czy ci się to store pobierze, czy zastąpi innymi obiektami.
  • Opcje
    SimomaniaK9SimomaniaK9 Posty: 1,214 Member
    edytowano października 2011
    Bardzo ładne! Widzę,że się postarałeś!
    Naprawdę fajny domek!

    P.S. Zapraszam do mnie. Proszę...
  • Opcje
    obaretkaobaretka Posty: 14,662 Member
    edytowano października 2011
    Szczena mi opadła jak zobaczyłam Twoją ostatnio dodaną pracę xd Świetny domek ! xd Niestety jest z ND jak zauważyłam, więc niestety nie pobiorę, ale jak najbardziej polecę xd
  • Opcje
    PanBiszkoptPanBiszkopt Posty: 3,463 Member
    edytowano października 2011
    obaretka napisał użytkownik:
    Szczena mi opadła jak zobaczyłam Twoją ostatnio dodaną pracę xd Świetny domek ! xd Niestety jest z ND jak zauważyłam, więc niestety nie pobiorę, ale jak najbardziej polecę xd
    Dzięki :lol:

    Oto mój nowy dom. Tym razem jest bardzo dużo store, ale przynajmniej bez ND :wink:

    screenshotoriginal6.jpg

    screenshotoriginal67.jpg

    screenshotoriginaliyk.jpg

    screenshotoriginal12.jpg

    screenshotoriginall.jpg

    screenshotoriginalljl.jpg

    screenshotoriginaljl.jpg

    screenshotoriginalhf.jpg

    screenshotoriginalhj.jpg

    screenshotoriginalll.jpg

    screenshotoriginallj.jpg

    screenshotoriginalo8.jpg

    screenshotoriginalkj.jpg

    screenshotoriginalo.jpg

    screenshotoriginal9.jpg

    screenshotoriginal1.jpg

    screenshotoriginalljhiu.jpg

    screenshotoriginalljk.jpg

    screenshotoriginallui.jpg

    screenshotoriginallh.jpg

    screenshotoriginalh.jpg

    screenshotoriginalio.jpg

    screenshotoriginalp.jpg

    screenshotoriginal5.jpg

    screenshotoriginal45.jpg

    screenshotoriginaly.jpg

    Pobierz
  • Opcje
    Kamil1990Kamil1990 Posty: 523 Member
    edytowano października 2011
    Bardzo fajny domek, troche taki w stylu wiejskim, pewnie przez tą elewację :) Wygląda ciutkę jak przerobiona stodoła z budynkami gospodarczymi ( nie mam tu nic złego na myśli ) w budynek mieszkalny. Co do ND to EA Games zagrała nam na nosie z tą aktualizacją ( chyba jedyna aktualizacja jaka im się udała i znowu na naszą niekorzyść ). Poleciłem domek i zapraszam do siebie ;)
  • Opcje
    magdajkmagdajk Posty: 409 Member
    edytowano listopada 2011
    Skąd masz fortepian?
    Post edited by Nieznany użytkownik on
  • Opcje
    PanBiszkoptPanBiszkopt Posty: 3,463 Member
    edytowano października 2011
    Kamil1990 napisał użytkownik:
    Bardzo fajny domek, troche taki w stylu wiejskim, pewnie przez tą elewację :) Wygląda ciutkę jak przerobiona stodoła z budynkami gospodarczymi ( nie mam tu nic złego na myśli ) w budynek mieszkalny. Co do ND to EA Games zagrała nam na nosie z tą aktualizacją ( chyba jedyna aktualizacja jaka im się udała i znowu na naszą niekorzyść ). Poleciłem domek i zapraszam do siebie ;)

    Budując ten domek wzorowałem się trochę na tradycyjnym polskim dworku szkachedzkim i zdjęciu z podręcznika do historii :XD:
    A co do tego przerabiania to właśnie o mniej więcej taki efekt mi chodziło. Chciałem żeby wyglądał jakby był wielokrotnie przerabiany. Miał to byc taki domek letniskowy i trochę jakby taki drugi domek, w którym można odpocząć z daleka od zgiełku wielkiego miasta.

    Do magdajk:
    Pianino mam z Po Zmroku. Tylko zmieniłem teksturę :mrgreen:
  • Opcje
    rgx97rgx97 Posty: 7,593 Member
    edytowano października 2011
    Świetnie wyszedł Ci ten dom. Bardzo podoba mi się jego front. ;)
  • Opcje
    SimomaniaK9SimomaniaK9 Posty: 1,214 Member
    edytowano października 2011
    Niestety nie zgadzam się z poprzednimi opiniami, a poprzedni domek był taki ciekawy...

    Zacznijmy od początku, czyli od ogrodu, elewacji. Już sam płot jest fatalny, bo bardziej pasuje do domów w stylu wiktoriańskim, a połączyłeś do tego cegiełkę z żelazem... Brr... Ścieżki prowadzące przed dom są okropne. Ja już dawno wyleczyłem się z płytek przed domem, patterny są bardziej realistyczne, i dają większe możliwości. Roślinności przed domem nie ma - łyso tu - łyso tam. Gdzieniegdzie widzimy liche krzaczki pelargonii i róże, które jest kwiatem bardziej pasującym do domów w wiktoriańskim stylu... Poza tym, pelargonie te są w różnych odcieniach, od fioletu, przez żółć, do bieli. Zadaszenie przed domem jest całkiem ciekawe, gdyby nie jego ogrom i garaż. Gdy wejście do domu kojarzy nam się z górskimi, wiejskimi domkami, to garaż jest okropnie nowoczesny, przynajmniej drzwi i okna... Nie podoba mi się również sama bryła - jest *******, ciężka, głównie przez zastosowanie dachów dwuspadowych, które są złłłem wciellonym. :wink: Z tyłu na samym początku rzuca się w oczy *******, nieobudowane jacuzzi. Np. ja bym nie chciał, żeby ktoś mnie podglądał, gdy się kąpię... :P Poza tum, rozbieżność stylów...
    Następnie daje się zaważyć licha, wąska ścieżynka, nawet nie można powiedzieć "otoczona" nielicznymi kwiatami. Dalej znowu te płytki i bardzo romantycznie umiejscowiona ławeczka. Jeśli robisz taka ławeczkę, to koniecznie w odosobnionym miejscu, bo jest ona w stylu romantycznym, więc lepiej by było użyć mniej ozdobnej. Wnętrze również nie jest najlepsze, ponieważ:
    - płytki w kuchni są koszmarne
    - salon, jadalnia, kuchnia i co tam jeszcze, to jedno przeogromne pomieszczenie, które można przecież odrobinę zmniejszyć.
    Tekstury i style mebli są różne, a ten ultra - nowoczesny kominek przy wiklinowym krześle? Masakra!
    W sypialni podobnie.
    Ja jak z resztą wszystkim radzę, napisz na SD, W DZIALE "Referat d/s szlifów ostatnich" http://www.simsdistrict.pl/forum/forumdisplay.php?f=241 tamtejsze porady są bezcenne i pomagają nie przy jednym, ale przy każdym projekcie. Happy Simming! :wink:
  • Opcje
    PanBiszkoptPanBiszkopt Posty: 3,463 Member
    edytowano października 2011
    Reczywiście, mogłem zmienić kilka rzeczy. Z tą ścieżką do domu to właśnie nie wiedziałem, co lepiej teksturę czy płytki. Z teksturą próbowałem ale jakoś dziwnie wyglądało. A co do wnętrza to starałem się zrobić jakby domek letniskowy. Z reguły w domku letniskowym daje się rzeczy takie, jakich się nie używa już w normalnym domu. Ten garaż to jest jakby dobudowa do tej starej części. A to jackuzzi chciałem bardziej żeby wyszło jako takie żródełko. Mogę dodawać więcej kwiatków. (to nie są pelargonie tylko hortensje)
    A co do pomieszczenia to rzeczywiście dałem za duże. W sumie zajmuje prawie całą część domu.

    Teraz zabrałem się za budowę dworku szlachedzkiego. Wnętrze jest bardzo folklowowe (czy jak to tam się odmienia). Jest tam dużo nawiązań do klaszub. Niestety dalej jest w nim taka 'duża Izba' Ale lepiej zagospodarowana

    PS Dzięki za komentarz
  • Opcje
    1KINGA1KINGA Posty: 695
    edytowano listopada 2011
    Super domek. Poleciłam :thumbup:
Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.
Return to top