Witamy na nowej stronie Społeczności The Sims 3

1356720

Komentarz

  • Opcje
    xNellaxNella Posty: 1
    edytowano czerwca 2009
    heeeeeeeej (:
    a ja mam pytanie.
    jak chcem wlożyc gitare do wyposazenia.
    to jak mam ja wlozyc ? ; o
  • Opcje
    asiapolakasiapolak Posty: 65
    edytowano czerwca 2009
    Klikasz na plecak,potem na gitarę i przeciągasz ją do plecaka.
  • Opcje
    KhannahKhannah Posty: 9
    edytowano czerwca 2009
    Hej, Kamila, 20 lat ^^
    Czyli chyba tak po środku ^^
  • Opcje
    111885111885 Posty: 24
    edytowano czerwca 2009
    Witam, Piotr, 24 lata.
    Ja historię rozpoczynam.
    W 1 nawet nie próbowałem grać.
    W 2 spróbowałem, jednak stwierdziłem że jednak nie, nie wiem czemu.
    A 3 zamówiłem od razu pre-order co mnie wciąga nie wiem, ale wciąga.

    Teraz trochę żałuję, że nie grałem w 2 po tym jak wkręciłem się w 3, ale nadrabiać zaległości chyba nie będę bo trza by z 650 zł jak nie więcej wydać na wszystko.
  • Opcje
    VesspaqeVesspaqe Posty: 7
    edytowano czerwca 2009
    Witam serdecznie,
    Vess, 32 lata, Kraków...no i fan the Sims:)

    Zapraszam do oceny moich prac, nie ma tego wiele póki co :))) (jedna parcela, ale dopiero zaczynam;)

  • Opcje
    adrian12444adrian12444 Posty: 121
    edytowano czerwca 2009
    Cześć Wszystkim jestem Adrian z Radomia mam 13 lat... w simsy gram od 6 roku życia. Grałem we wszystkie częśći.

    Niestety The Sims 3 są za dobre na mój PC ponieważ jest z roku 2004 a to już stary gruchot, ale kumpel z podwórka też ma tą gre ( i nowy komp ) to czasem przejde do niego i sobie razem pogramy :D:D:D
  • Opcje
    Patryczek1Patryczek1 Posty: 1,050
    edytowano czerwca 2009
    Witam wszystkich.Mam dopiero 11 lat :mrgreen:
  • Opcje
    rudezuorudezuo Posty: 215
    edytowano czerwca 2009
    Witam
    Jestem Alicja lub rudezuo jak kto woli :D

  • Opcje
    Majka14Majka14 Posty: 19 Member
    edytowano czerwca 2009
    Hay..........;]
    Ja gram w simsy odkąd się pojawiły [mówie tu o jedynce]i od tego czasu nie przegapiłam ani jednej części
    A cio do wieku to mam 14 latek !!!!!!;]
    Widze że dużo jest tu osób w różnym wieku i ciesze sie że można z nimi pogadac i mam nadzieje że nie uważaja nas za smarkaczy!!!!!! :mrgreen::D:lol:
  • Opcje
    FigorellaFigorella Posty: 2
    edytowano czerwca 2009
    14 lat. :D
    Witam wszystkich.
  • Opcje
    Danuta720Danuta720 Posty: 3,547 Member
    edytowano czerwca 2009
    Witam Was serdecznie wszystkich, moi drodzy, nie chcę die chwalić, ale tutaj to ja jestem najstarsza - wiek już "babciowy" - lepiej nie mówić, wystarczy, jak dodam, że mam dzieci w wieku 20 i 28 lat.
    :P
    W simy bawię się już od czasu "jedynki", kiedy to tę grę "przywlokła" moja - kilkunastoletnia wówczas - córka do domu. Wtedy tez zaczęłam nieśmiało stawiać pierwsze domy, ale dopiero parę miesięcy temu odważyłam się je pokazać większemu "audytorium" i rozpoczęłam swój "romans" z forum sims2design, gdzie mam swój dział
    http://forum.sims2design.pl/forum/forumdisplay.php?f=389;
    zapraszam wszystkich do odwiedzenia mojego działu i całego forum, gdzie - uważam - nie tylko ja - wystawiają swoje prace najlepsi polscy projektanci, których spotkacie również i tutaj.

    Pozdrawiam wszystkich "simofaniaków"
    :D:lol:

    Danuta720
  • Opcje
    natalieharrogatenatalieharrogate Posty: 7
    edytowano czerwca 2009
    A ja mam na imię Natalia i mam 17 lat :)
    W simsy gram od kiedy się pojawiły i je uwielbiam.
    Kupiłam też trójkę ale wczoraj wysłałam płytkę do EA bo komputer mi jej nie czyta :/ tzn. włączyło się po godzinie i tak za każdym razem, no to się wkurzyłam i teraz czekam na odesłanie mi płytki aby powrócić do gry ;)
    Pozdrawiam wszystkich simomaniaków :)


    Mam też problem. ale nie o grę tym razem mi chodzi. Po prostu nie mogę na stronie wejsc na moje konto, mój blog itp. Wyskakuje mi: Ups! costam costam. Nie mogę zmienić avatara ani nic.
    Czy ktos może mi pomóc? :?
  • Opcje
    monika71monika71 Posty: 4
    edytowano czerwca 2009
    hejo Monika z wroclawia lat 20 :D z simami związana jestem od 1 zjadly mi juz spora czesc zycia . Pozdrawiam milego grania wszytskim zycze
  • Opcje
    BaerunBaerun Posty: 6
    edytowano czerwca 2009
    Majka14 napisał użytkownik:
    Hay..........;]
    Widze że dużo jest tu osób w różnym wieku i ciesze sie że można z nimi pogadac i mam nadzieje że nie uważaja nas za smarkaczy!!!!!! :mrgreen::D:lol:

    "Nie liczy się wiek, tylko kilometry" jak powiedział Harrison Ford w Poszukiwaczach zaginionej arki".
    E-kontakt ma to do siebie, że trzeba się wyzbyć tendencji oceniania ludzi po ich wieku.
    A tak na marginesie np. 32 latek zagrywający się w gry komputerowe mówiący o połowę młodszej osobie, że jest "Smarkaczem"? To trąca jakąś komedią i totalną hipokryzją.
    NO!
  • Opcje
    kochanylisekkochanylisek Posty: 16
    edytowano czerwca 2009
    Witam serdecznie, nazywam się Michał i mam 26 lat, w wolnych chwilach o ile takowe posiadam, gram sobie w simsy. Pozdrawiam serdecznie Sim-forumowiczow :)
  • Opcje
    agusia060693agusia060693 Posty: 2
    edytowano czerwca 2009
    Witam wszystkich :D Nazywam się Agnieszka, mam 16 lat i gram w simsy w każdej wolnej chwili :D
  • Opcje
    KamushiKamushi Posty: 16
    edytowano czerwca 2009
    Witam. Mam na imię Daniel ( Ugh, jak ja tego imienia nie lubię). W Simy gram od czasu kiedy to dorwałem pierwszą część. No tak 6 lat temu to było, potem zaczęło się dokupowane dodatków, 2 część i tak dalej. Spory zbiór płytek mam. No a jeśli chodzi o wiek to mam 16 lat. W koncie jest oczywiście podane że więcej, ale kurde zarejestrowac się nie mogłem gdy podawałem 93 rok -.-. No, jak na razie to powoli zaczynam dodawać simy do Giełdy, ale niedługo zacznę dodawać moje własne parcele. Oj wierzcie mi, jest ich wiele. No dobra, ale ja już się zabieram, bo rymami w te i we wte napier**ielam. xD No nie mogłem się powstrzymać. Jak złapię wenę to musze zapisać. nQ simso-maniaki. Zapraszam na mój profil, bo w wakacje będzie tam duuużo parceli do pobrania.
  • Opcje
    sucharek20sucharek20 Posty: 1
    edytowano czerwca 2009
    Witam wszystkich :)
    Mam ogromny problem, dziś zakupiłam grę the sims 3 i mam problemy żeby ją uruchomić....zainstalowałam płytę z grą tak jak pokazuje instrukcja , program ea download manager też mam i nie wiem co mam dalej robić gdyz jak klikam na ikonkę "graj w the sims 3" to pokazuje się czarny ekran i za chwilę mnie wywala do pulpitu...o co chodzi ...pomózcie...
    Pozdrawiam
  • Opcje
    kochanylisekkochanylisek Posty: 16
    edytowano czerwca 2009
    sucharek20 napisał użytkownik:
    Witam wszystkich :)
    Mam ogromny problem, dziś zakupiłam grę the sims 3 i mam problemy żeby ją uruchomić....zainstalowałam płytę z grą tak jak pokazuje instrukcja , program ea download manager też mam i nie wiem co mam dalej robić gdyz jak klikam na ikonkę "graj w the sims 3" to pokazuje się czarny ekran i za chwilę mnie wywala do pulpitu...o co chodzi ...pomózcie...
    Pozdrawiam

    Kolego nie ten dział, to po pierwsze a po drugie podaj konfiguracje swojego komputera... ale to w odpowiednim temacie.
  • Opcje
    eljaelja Posty: 5
    edytowano czerwca 2009
    Cześć Wszystkim...
    na imię mam Ela,mieszkam na ślasku
    w J-biu...
    Wieku nie podaję,myslę,że to najmnij istotne:)
    Aczkolwiek,powiem Wam,że mam już dorosłe dzieci:)

    Pozdrawiam,życzę cudownych przezyć,radosci z gry! :D
Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.
Return to top