Witamy na nowej stronie Społeczności The Sims 3

11415161719

Komentarz

  • Opcje
    bajka1bajka1 Posty: 114 Member
    edytowano marca 2012
    Patrycjas napisał użytkownik:
    ahhahha czuję się staro.. czy średnia wieku tutaj nie przekracza 12 lat ?
    cześć Patrycjo. ja chyba jestem jeszcze starsz niz Ty. Gosik
  • Opcje
    bajka1bajka1 Posty: 114 Member
    edytowano marca 2012
    hej, jestem Gosik i to Ja napewno jestem najstarsza wiekiem,aż wstyd sie przyznać ale mam po 50-tce, zaczełam grac w Simsy 2,a własciwie siostra mnie wciągnęła i zaczęła wszystko tłumaczyć, no i jestem do dzis i bede jesze dłuzej, jestem zagorzała fanką tej gry.Jest dobra na stresy, jestem wówczas w inym świecie.Pozdrawiam wszystkich
  • Opcje
    Megi04Megi04 Posty: 1
    edytowano maja 2012
    A ja jestem Magda, mam 16 lat. W sismy zaczęłam grać do 11 roku życia ; ) Zaczęłam od 1, potem była 2. Nie planowałam kupować 3 ze względu na to, że wiele osób mówiło o 3 jako gorszej od 2, no ale wyszło inaczej i dzisiaj jestem szczęśliwą posiadaczką zarówno podstawy jak i dwóch dodatków :). Zamierzam powiększyć kolekcję w najbliższym czasie.

    No i witam wszystkich użytkowników ^^
  • Opcje
    cerburencerburen Posty: 2
    edytowano grudnia 2013
    Witam, jestem na forum nowa, mam na imię Luiza i od kilku dni jestem posiadaczką simów 3. Generalnie jak na razie mam problemy z jej instalacją mimo iż zakup nowy, oryginalny z opakowania... mam jednak nadzieję, że szybko uda mi się ten problem rozwiązać i zacząć w końcu po ludzku grać w tę grę ;)
  • Opcje
    KameliaxxxKameliaxxx Posty: 5,410 Member
    edytowano grudnia 2013
    Trzymamy kciuki za pomyślną instalacje i zapraszamy do zabawy
  • Opcje
    ToutPetitPrinceToutPetitPrince Posty: 42
    edytowano stycznia 2014
    Sul sul wszystkim! Jestem nowy na forum, chociaż w The Sims gram od dawna. Widzę, że sporo ciekawych rzeczy o grze można się tutaj dowiedzieć, a także znaleźć pomoc. Pozdrowienia dla wszystkich simowiczów, w tym administratorów. :)
  • Opcje
    KameliaxxxKameliaxxx Posty: 5,410 Member
    edytowano stycznia 2014
    Fajnie że się zaczęłaś udzielać. Witamy
  • Opcje
    ToutPetitPrinceToutPetitPrince Posty: 42
    edytowano stycznia 2014
    kameliaxxx napisał użytkownik:
    Fajnie że się zaczęłaś udzielać. Witamy

    Rozumiem, że to "zaczęłaś" to z przyzwyczajenia do zapewne przeważającej żeńskiej populacji na forum? :wink:
  • Opcje
    KameliaxxxKameliaxxx Posty: 5,410 Member
    edytowano stycznia 2014
    No tak z przywyczjania. Ale rodzaj męski jest jeszcze milej i cieplej witany :wink: Rodzynki szanujemy
  • Opcje
    Miyako87Miyako87 Posty: 67
    edytowano lutego 2014
    Witam, Jestem dość nowy na forum chociaż w Simsy się trochę grało :) Pozdrowienia dla wszystkich :D
  • Opcje
    KameliaxxxKameliaxxx Posty: 5,410 Member
    edytowano lutego 2014
    rozgość się u nas, mam nadzieję że Ci się spodoba
  • Opcje
    evit24evit24 Posty: 25
    edytowano kwietnia 2014
    witam wszystkich! jestem tu dopiero kilka dni i troche błądziłam ale juz powoli ogarniam:)dotychczas myslalam ze jestem za stara na sims:) ale czytajac wasze wpisy czuje sie duzo lepiej:) mam 25 lat i ciesze sie ze nie jestem tu sama:) szczegolnie pozdrawiam KRZYS22:)))) A WSZYSTKIM TYM KTÓRZY SIE Z NAS ŚMIEJĄ MÓWIE ŻEBY PRZESTALI MARUDZIĆ! I SAMI ZACZELI GRAĆ!!!!! POZDRAWIAM:)))
  • Opcje
    KameliaxxxKameliaxxx Posty: 5,410 Member
    edytowano kwietnia 2014
    Oj gramy gramy :mrgreen: , starzy i młodzi. Fajnie ze się przyłaczyłaś
  • Opcje
    MychQQQMychQQQ Posty: 507 Member
    Krzys22 napisał użytkownik: »
    Ja mam 32 lata i nie czuję się staro. :D

    A ja 28 i również nie uważam, że jestem za stara na Simsy :p:p:p
  • Opcje
    A ja mam 22 i uważam, że jestem za stara ale i tak gram.
  • Opcje
    Anilewe89Anilewe89 Posty: 3,050 Member
    22 i za stara? xD Co Ty piszesz, dziewczyno! :D Zresztą, z Simsami jak z książkami - nigdy się nie jest na nie za starym :)
  • Opcje
    A ja mam 35 i wcale nie uważma się za stara na simsy B) i jak będę miała 53 też nie będe stara na granie. Na dobrą zabawę nigdy nie jest się za starym zwłaszcza w gronie pozytywnie zakręconych ludków takich jak Wy. Buziaki dla wszystkich :D
  • Opcje
    Hellou ponownie, tak więc ja mam 31 lat i czasami lubię sobie popykać w simsy.
    AAAaaa i bardzo się cieszę, że mogę tutaj spotkać osoby z podobnym mi wiekiem ;-) Będzie o czym poplotkować! :)
  • Opcje
    JaktojestJaktojest Posty: 941 Member
    Krzys22 napisał użytkownik: »
    No jak czytam to na razie ja jestem najstarszy :) no i sims 3 to moja pierwsza gra typy sims.

    Idź się bujać, młody! :D Ty najstarszy? Dobre sobie!

    Połowa z nas ma wnuki starsze od Twojego syna. Założyliśmy nawet własną partię - KNP (Klub Niedorosłych Pierników). Jeśli wytrwasz przy Simsach, za jakieś dwadzieścia lat może i Tobie podsuniemy deklarację członkowską B)

    PS. A Wy, kochane simsowe dzieciaki, uważajcie na ortografię, zanim wrzucicie post. Jest tu jedna moderatorka, która się STRASZNIE czepia, gdy zobaczy błąd. Wasi poloniści to przy niej łagodne owieczki...

  • Opcje
    Anilewe89 napisał użytkownik: »
    22 i za stara? xD Co Ty piszesz, dziewczyno! :D Zresztą, z Simsami jak z książkami - nigdy się nie jest na nie za starym :)

    No ja szczerze mówiąc mam trochę poczucie winy, że gram, bo to marnowanie czasu :P Tyle mogłabym zrobić w tym czasie... :P A moj chłopak w ogóle mnie wyśmiewa. Mówi, że to dla dzieci :P
Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.
Return to top