Kaynee Lay - Private Asylum Inc.

1234568»

Komentarz

  • Opcje
    katiusza55katiusza55 Posty: 497 Member
    edytowano marca 2013
    Jutro wszsytko zginie, bo mam formata!

    I odpalam Studenckie życie, gdzie Gotard będzie studiował o.O ... inni też, ale to już jest mniej zaskakujące.
    Nie obchodzą mnie blędy, pady gry itd. wszystko można przezwyciężyc.
    A technicznie to chyba wychodzi na const., bo o ile trójka jest chwiejna i ma różne kaprysy, o tyle dwójka jest bardziej prymitywna i mna mniej opcji.
    A lepiej iść do przodu niż się cofać ;)

    (mój powrót do trójki okazał żwawszy, niż mogłam ***********ć o.O )

    edit - *p.r.z.y.p.u.s.z.c.z.a.ć. :D
  • Opcje
    AmbasadorAlkaAmbasadorAlka Posty: 380
    edytowano marca 2013
    Whoa! zapisze się to na kartach kącikowej historii! :D

    Ach, ja jutro też najpewniej dostanę SŻ. Na studia najpewniej wyjedzie Jane; ale słyszałam (od Eli tak na marginesie :P), że mody NRaasa nie działają z tym dodatkiem. To spory problem dla mej osóbki, bo taki Master Controller to sporo mi pomagał w usprawnieniu gry. Wiesz może coś o tym, że tak spytam ni z gruszki ni z konopi indyjskiej? :P

    Widzę, że używasz już mocnych słów takich jak "p r z y p u s z c z a ć"... gra musiała ci nieźle zaleźć za skórę, że p o s u w a s z się do takich słów :mrgreen:
  • Opcje
    katiusza55katiusza55 Posty: 497 Member
    edytowano marca 2013
    No Twallan na razie zaniedbuje swoje tradycje, gdyż zwykle aktualizowal swoje mody niemal od razu. Poczekamy, zobaczymy. Grunt, że CmarNYC zaktualizowal CAS core mod.

    A co do tych wszelkich wulgaryzmów... tak, ja jestem szalenie nieposkromioną osobą, także dobrze, że censor tego forum czuwa :D
Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.
Return to top