PORADNIK - Instalacja modów, dodatków nieoficjalnych (Pobranych z internetu)

124»

Komentarz

  • Opcje
    medzi255medzi255 Posty: 1
    edytowano marca 2013
    ta stronka, peggyzone, to za darmo można ściągać z niej ??
  • Opcje
    SylwiaMegaRedMouseSylwiaMegaRedMouse Posty: 281 Member
    edytowano lipca 2013
    Dajcie mi troszkę czasu i poradnik będzie nowy, czysty i przejrzysty. Ten jest już troszeczkę nie aktualny i jest sporo łatwiejszych sposobów. A więc poczekajcie troszkę i poradnik w nowej odsłonie do was zawita ; d
  • Opcje
    SylwiaMegaRedMouseSylwiaMegaRedMouse Posty: 281 Member
    edytowano lutego 2014
    Jest mi wstyd, że dopiero teraz zajęłam się tym poradnikiem. :oops: W każdym razie macie teraz wszystko ładnie wytłumaczone i w skróconej wersji 8)
  • Opcje
    Ja zgrywam tylko z stron które mają pliki od razu do simsów :) i nieczeba się bawić ;) i zgrywać nie poczebnych linków idp. :)
  • Opcje
    AlicjaAlicja Posty: 7,018 Member
    edytowano stycznia 2015
    Folder Mods wkładamy do Moje dokumenty (w systemie operacyjnym xp) lub Dokumenty (win7 i późniejsze). Folder Mods znajduje się standardowo w C/Moje dokumenty/Electronic Arts/The Sims3. Ja przeniosłam sobie folder Moje dokumenty na dysk D (partycję D) więc jeśli ktoś to też zrobił, to ma folder Mods tam, gdzie przeniósł folder Moje dokumenty.

    Aby dodatki wrzucone do mods działały, muszą być spełnione dwa warunki. Do folderu Mods musimy włożyć plik resource.cfg (kopiujemy go z folderu gry (game/bin). Kopiujemy, a nie wycinamy! Dodatkowo tworzymy w folderze Mods podfolder Packages i wszelki pliki w postaci packages wkładamy do tego podfolderu - w samym Mods nie będą widoczne, i jeśli plik resource.cfg przez pomyłkę wsadzimy do środka folderu Packages, to też niczego nie zobaczymy w grze. Plik resource.cfg musi być w Mods. Ponadto po włożeniu do folderu Mods/Packages nowych fryzur i skórek oraz modów - musimy usunąć z folderu Moje dokumenty/EA/Ts3 wszystkie pliki pamięci tymczasowej (cache). Pliki - nie foldery! Pliki te mają w swojej końcówce rozszerzenie .cache - są to CAS.part.cache, script.cache, compositor.cache, simcompositor.cache. Nie robimy tego tylko wtedy, gdy nie zdążyliśmy jeszcze zasejwować gry, czyli nie mamy sejwów w folderze saves.
  • Opcje
    aniaktosiaaniaktosia Posty: 27 Member
    SUPER! Dzięki za pomoc! :)
  • Opcje
    Alpa22Alpa22 Posty: 29
    Wiesz że EA myślało czy by nie pousuwać takich modów i założyć blokade!Podobno cuś takiego to jest jakieś naruszenie praw autorskich... :| Ja osobiście nieubie modów bo mi kompa popsuły! A i nie bierz tego do siebie poradnik bardzo dobry ;) ja tylko ostrzegam...
  • Opcje
    Hmm. Nie za bardzo rozumiem z przenoszeniem. Co mam przenieść. Wszystkie pliki które zgrałam np. z giełdy z folderu Zgrane?

    Tak głupie pytanie ale ja nie kumata xd
    Przepraszam za błędy ale pisze na szybko.

    Weronika
    werqa
  • Opcje
    Paulax13Paulax13 Posty: 2
    Witam, jest tu ktoś?
Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.
Return to top