Cztery pory roku - wrażenia z gry

2»

Komentarz

  • Opcje
    rodzinnarodzinna Posty: 15 Member
    Czy przerabialiście już Święto zbliżone do naszej Wielkanocy, w której ustawiliście sobie kwiatowego królika czy jakoś tak. Otóż do moich simów nie przyszedł. Wiem, że papcio mróz przychodzi ale musi mieć kominek, a czego potrzebuje ów królik aby odwiedzić simów?
  • Opcje
    luckysim0304luckysim0304 Posty: 1 Member
    ogólnie dodatek mi się podoba ale jedna rzecz mnie denerwuje,pojawiły się w tym dodatku nowe kawy takie jak kawa mrożona czy czekolada ale są one dostępne tylko w tych budkach sezonowych nie można ich ani zamówić w restauracji ani przyrządzić we własnym expresie z dodatku spotkajmy się.macie tak samo?wiecie może jak odblokować te kawy by sim mógł je samodzielnie przyrządzić u siebie w domu?moi simowie prowadzą własna cukiernie i miałam nadzieje że będą nowe kawy dla klientów a tu takie rozczarowanie
  • Opcje
    TomekDziTomekDzi Posty: 1 Member
    @Kasadia95 Jakie mody wyrzuciłaś z folderu mods ? Mam ten sam problem.
  • Opcje
    Kasadia95Kasadia95 Posty: 19 Member
    @TomekDzi Mod na współlokatorów, zajęcia pozaszkolne, szkołę prywatną (kolidowała z harcerstwem) i go Explorere. I mcc wymieniłam na nową wersję.
    CC z casa i trybu budowania "przefixowałam" w thesims Studio.
  • Opcje
    olivkasimsolivkasims Posty: 1,502 Member
    Mam pytanie , przeszukałam temat i nie znalazłam czy ktoś zgłaszał podobny problem . Otóż , nabyłam sobie niedawno Pory roku i już rozczarowanie . Simy po wyjściu z domu gdy na dworze jest zimno pięknie zmieniają ubranie na zimowe , ale jak wracają do domu to już nie koniecznie się przebierają a nawet wcale się nie przebierają tylko w kurtkach i czapkach siedzą ,jedzą itd. Nie wiem czy to bug już zgłoszony , czy może ja coś mam nie tak , mam założony termostat na cieplej w domu . Naprawiałam grę , mam aktualne sterowniki ,nie mam modów ani CC , czy ktoś ma podobny problem ? :|:/

    h77pvh5uygtx.jpg
    ID Origin olivkasims
  • Opcje
    EmeraldXIXEmeraldXIX Posty: 677 Member
    U mnie jest podobnie. Gdzieś czytałam, że tak po prostu jest w grze i samemu trzeba pamiętać o przebraniu sima po powrocie do domu :/

    ps. jaki cudny obraz wisi nad kominkiem <3
    ID GALERIA - Nawia9
  • Opcje
    olivkasimsolivkasims Posty: 1,502 Member
    Uuu! no to słabo , ale jak tak to dzięki za info <3 Obraz był kiedyś dostępny jako gratis za pobranie gry The Sims Mobile , fajny jest bardzo bo simy zmieniają tam pozy i każdy nowy sim który dochodzi do rodziny pojawia się na fotce :D
    ID Origin olivkasims
  • Opcje
    ElcardieElcardie Posty: 6 Member
    Też denerwuje mnie to, ze w zimowych ubraniach chodzą po domu, ale kolejna rzecz. Jak pozbyc sie dziadka mroza z domu? Dziad łazi po domu, wchodiz kiedy chce, całą zimę, robi co chce, (gratisowy dziadek z domu starców???) klikam "pozegnaj" za 4+ razem wyjdzie, ale na nastepny dzien znowu w domku ;/
Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.
Return to top