12 - Z Pamiętnika Psotnika czyli apogeum BIEDY

12346»

Komentarz

  • Opcje
    AericiaAericia Posty: 574 Member
    edytowano lutego 2018
    To już nie będzie rewanż ale zaszczyt! Andy po prostu mieszka sobie w domu Jade - wybrałam mu tę chałupę bo było wolne łóżko a sam dom jest nawet ok (dużo fajnych rzeczy mają). Chciałam go wprowadzić do swojego świata ale rzadko go widuję, niestety. Chyba nie jest "w typie" chłopaków.

    Mogę wziąć takich sprzed dorośnięcia bo nie kasuję save'ów. Tylko główkę Vikowi zwiększę bo jednak ma za małą - jako dorosły wyglądał groteskowo. :(

    Super że Ci się podobało. Ja o Andy'ego dbać będę bo wszystkie Simy, które wprowadzam, mają u mnie specjalne miejsce. :)
    (O, Vic ma przyzwoitą córkę z... Może się polubią!!!).
    Stormrage teściem Vimesa! #Niemogę!
    Post edited by Aericia on
    ID Origin: ukyojin (można sobie posłuchać wycia wiatru bo prawie nic tam nie ma)
    Historyjka: Pamiętnik Psotnika (w pozostałych rolach: Diabeł, szczury, karaluchy, Simbugi i simowa logika)
  • Opcje
    KtosikKtosik Posty: 3,546 Member
    Haha, nie wiem sąd Ci sie biorą te wszystkie pomysły, ale historyjka jest superowa. Czytam i parskam śmiechem. :D
    Sądzę, że to rodzeństwo, choć ma o sobie tak bardzo pochlebne opinie, nie mogło by bez siebie egzystować. XD
    Kiciuś przejdzie w tym domu prawdziwą szkołę życia, może nawet zatęskni za okresem bezdomności, albo się przystosuje i wyłapie wszystkie szczury wyjadające resztki, bo przecież też musi coś jeść. ;)
    Szalenie jestem ciekawa jak Andy odnajdzie sie w tym "piekiełku". :)
  • Opcje
    AlicjaAlicja Posty: 7,018 Member
    Aericiu - jak zawsze można u ciebie liczyć na duży uśmiech. Ale zaniepokoiłaś mnie tą wizją końca świata. Czyżby w ten sposób chcesz się rozstać z tym przesympatycznym rodzeństwem?
  • Opcje
    TokusaTokusa Posty: 284 Member
    @Aericia powiem ci, że teraz dopiero masowo nadrobiłam (NO BO MNIE NIE BYŁO).
    Ej, ten, skoro Victarion niedługo dorośnie, to może mu zostanie jakiś uraz i będzie dalej pisał pamiętnik? xD Byłoby mimo wszystko ciekawie przeglądać jego perypetie tak długo, długo!

    Ogólnie czasami się nie mogę co prawda połapać (przez to, że czytam po takim czasie), co się dzieje na serio, a co jest snem/szaloną wizją/ wszystko prawdziwej, Tokus idź się udław, ale i tak kocham ;u; twój humor jest po prostu najlepszy!
    Origin ID: TokusaShi
  • Opcje
    AericiaAericia Posty: 574 Member
    Haha, @Tokusa sny były tylko w odcinku o horrorze - 3 propozycje alternatywnego życia oraz koszmar z diabłami w kiblu.
    Reszta to prawda najprawdziwsza - z atakującą Geetą na czele. A teraz będzie jeszcze lepiej bo światnsię zacznie kończyć. :dizzy:
    ID Origin: ukyojin (można sobie posłuchać wycia wiatru bo prawie nic tam nie ma)
    Historyjka: Pamiętnik Psotnika (w pozostałych rolach: Diabeł, szczury, karaluchy, Simbugi i simowa logika)
  • Opcje
    TokusaTokusa Posty: 284 Member
    @Aericia jak się okaże, że Vic ma bilion dzieci, to niech ucieka!
    Chociaż chyba coś czuje, że tym razem kot dogadał się z Szatanem i grają w szachy czy coś.
    (Tokus najlepiej we wróżby)
    Origin ID: TokusaShi
  • Opcje
    kreatorakreatora Posty: 7,255 Member
    edytowano marca 2018
    Córka Vica jest juz u mnie i czeka na syna Petera :) -pewnie bedzie w nastepnej historyjce jak pozegnam sie z Peterem ale to chwile potrwa bo jeszcze z Peterem pogram trochę zanim dojrzeję do nowej gry no i ona w jego typie nie jest - za szczupła obawiam sie XD wiec nie chce jej narazac na stress :)
    Niemniej obejrzałam ja sobie juz w grze i ona jest tak urocza i sliczna jak na Twoich fotkach, ktore mi pokazywalaś. Zakochałam sie w niej i bede ja miec w grze przyszlej :)
    Polecam kazdemu bo to sliczna simka
    . https://www.ea.com/pl-pl/games/the-sims/the-sims-4/pc/gallery/63A512C82C9F11E88FE1DE15B984DA1F
    P.S Nawet jeśli jej do gry jej nie weźmiecie jak ja, to dajcie jej chociaz serduszko w galerii tu w linku wyzej, bo naprawde zasluguje na to bardziej niz podobne do siebie kropka w kropkę wytwory wylansowanych juz w Galerii kreatorów, a czesto są to te same simki w innych fryzurach i ciuchach , wysylane po 50 razy
    Moj EA id w Galerii kreatora
    Champion on EA AHQ
  • Opcje
    AericiaAericia Posty: 574 Member
    Ojej, dziękuję za tak niesamowitą reklamę, Elu! Wstydam teraz...
    Stella rzeczywiście się udała, choć ona "zrodzona a nie stworzona". Ma pyzaty pysio po tacie a jej matką, zdradzę, choć to spoiler ale kij, pewnie jeszcze się historia zmieni, jest Lilith. Stąd jest taka chudziutka (Lilith wszak jest drobnej budowy). Vatorka w ogóle daje ładne dzieci... polecam randki z nią! :wink:
    Dziś wrzucę wersję jeszcze niezeskillowaną, z początków jej nastoletniości.
    W przeciwieństwie do ojca Stella jest milutka i uprzejma, wreszcie jakiś normalny twór! :)
    ID Origin: ukyojin (można sobie posłuchać wycia wiatru bo prawie nic tam nie ma)
    Historyjka: Pamiętnik Psotnika (w pozostałych rolach: Diabeł, szczury, karaluchy, Simbugi i simowa logika)
  • Opcje
    SimDelsSimDels Posty: 3,201 Member
    edytowano marca 2018
    "Matkojedyna" chciałby sie powiedzieć ! :D Ales mi humora poprawiła . Neuron rzeczywiście ma krzepe i swojego pysiaczka nie odda bo braterska miłośc jakby nie bylo ,zobowiązuje. Kociacha z obrotu spraw tez chyba nie do konca się ucieszyła choć coby nie paczeć - zyskała dom. Zwariowany ale zawsze ;)
    Neuron to zaś wyrasta nam na człowieka-burzę, nawet wampirzyca wie, że takie dziecki sa niebezpieczne to nie to co dorosła nieświadoma przekąska ale podobno - zwłaszcza młodsze niż Euron) dziecki mają zmysł ,którego nie mamy juz póxniej , napewno większa odwagę do przekraczania granic bo np granicy strachu nie ma jak tu |:O
    Wczesniej brachu dojrzał stał sie flirciarzem na maxa a że czasem w takich sytuacjiach przeszkadzaja diabły w klozecie no to cóż... no cóż :D Takie rezczy chyba tylko w Twoim story Aris i dlatego uwielbiam tu wracac!
  • Opcje
    AericiaAericia Posty: 574 Member
    edytowano maja 2018
    ODCINEK prawie 11 - Z Pamiętnika Psotnika czyli... KONIEC ŚWIATA...

    m8c2h9s1pbhm.jpg



    Nie sądziłam, że ten tytuł okaże się być... proroczy.
    W tym miejscu miało być coś innego - dalsze losy moich botów, którym przybyło kilka sporych problemów... Tekst już miałam, część screenów też. W tym momencie jednak nie będę już tu niczego publikować.

    Bardzo dziękuję tym, którzy tu wpadali, czytali i interesowali się historyjką. Pisałam ją dla Was a jej tworzenie sprawiało mi wielką przyjemność.

    Być może będę zamieszczać dalszy ciąg... gdzieś w necie.

    Aericia
    (+Victarion, Euron, Udrap, Diabeł, Tajemniczy Problem, Goście z Galerii, szkodniki domowe i kilka innych gofrów z mojej historii).


    EDIT.

    Tradycyjnie piosenka na napisy końcowe. Reakcja Vika na administratora jego bloku...
    https://www.youtube.com/watch?v=E0xc7TD6s7A

    Post edited by Aericia on
    ID Origin: ukyojin (można sobie posłuchać wycia wiatru bo prawie nic tam nie ma)
    Historyjka: Pamiętnik Psotnika (w pozostałych rolach: Diabeł, szczury, karaluchy, Simbugi i simowa logika)
  • Opcje
    kreatorakreatora Posty: 7,255 Member
    Czytałam turlając sie ze śmiechu :)
    Moj EA id w Galerii kreatora
    Champion on EA AHQ
  • Opcje
    AericiaAericia Posty: 574 Member
    Dzień dobry!
    Po roku zapaści twórczej udało się naskrobać coś nowego. :) Jeżeli ktoś jest zainteresowany i lubił czytać moje wytwory, zapraszam na odcinek Apogeum BIEDY. :)

    mltarls24xao.jpg

    Link do odcinka (wejście za darmo, nie trzeba się logować): https://simtopia.pl/viewtopic.php?f=56&p=6194&sid=c73d0bb97e8343085db6315c9380cd15#p6194

    Pozdrawiam. :)
    Aericia
    ID Origin: ukyojin (można sobie posłuchać wycia wiatru bo prawie nic tam nie ma)
    Historyjka: Pamiętnik Psotnika (w pozostałych rolach: Diabeł, szczury, karaluchy, Simbugi i simowa logika)
Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.
Return to top