:

16781012

Komentarz

  • Opcje
    szymonlimonszymonlimon Posty: 61 Member
    edytowano lipca 2014
    Iwonko, jestem tutaj niepierwszy raz i muszę stwierdzić, że od pierwszego domku bardzo szybko pniesz w górę i zdobywasz nowe umiejętności budowlane. Ja niestety nie mam aż tak dużej cierpliwości, żeby budować, meblować, rekolorować, ale tobie idzie to świetnie:) Dodatkowo simka jest obłędna:)
    Pozdrawiam:)
  • Opcje
    Adax01Adax01 Posty: 53
    edytowano lipca 2014
    Witaj Iwono! :-)

    Cieszę się, że mimo małej ilości czasu wreszcie mogłem odwiedzić Twój kącik ;-)

    Przejrzałem wszystkie Twoje dzieła i jeśli pozwolisz to chciałbym kilka z nich udostępnić czytelnikom pewnej simowej strony oraz te dzieła zrecenzować (tak jak dzieło Kreatory).

    Jeżeli jesteś tym zainteresowana to napisz do mnie: adaxchannel@gmail.com

    Wszystkich innych zainteresowanych udostępnieniem Waszych dzieł szerszej publiczności także proszę o kontakt :-)
  • Opcje
    Anna_vel_annAAnna_vel_annA Posty: 3,173 Member
    edytowano lipca 2014
    HAHA! Agnez oni wyglądają razem wspaniale! Pozdrowki serdeczne!
    h6shak8bpgow.jpg

  • Opcje
    SimDelsSimDels Posty: 3,201 Member
    edytowano lipca 2014
    Niesamowicie przyjemne wnętrza.najbardziej spodobała mi sie chyba ta kuchnia z dużą zasłona na jednym z pierwszych zdjęć bo to pomieszczenie wygląda bardzo realistycznie i przypomina wiele rzeczywistych pomieszczeń w blokach ,domach itd.
    Bawisz sie wzorami i kolorowaniem i bardzo piodobaja mi sie efekty Twojej zabawy tymi narzędziami.Warto jednak dodać,że przedewszystkim masz talent do projektowania wnętrz (umeblowanie,kolorystyka itd) - jest kolorowo ale realistycznie.Bardzo na plus.
    Świetne prace !
  • Opcje
    [Deleted User][Deleted User] Posty: 0
    edytowano lipca 2014
    The user and all related content has been deleted.
  • Opcje
    kreatorakreatora Posty: 7,255 Member
    edytowano lipca 2014
    No i gdzie Rose Hause? Przylecialam tu o bladym swicie, zeby obejrzec te cudo, bo tych tych malych zdjatkach na GW duzo sie nie zobaczy, choc juz widac ze neoklasycystyczny dworek to jest z ganeczkiem na kolumnach, a tu chala..
    Moj EA id w Galerii kreatora
    Champion on EA AHQ
  • Opcje
    SimDelsSimDels Posty: 3,201 Member
    edytowano lipca 2014
    Też jestem za prezentacją Twojego ostatniego domu,nie bardzo mam cierpliwośc do bogatych wystrojów wnętrz a chciałbym uczyc sie tego od mistrzów więc... ;) (dawaj foty!)
  • Opcje
    [Deleted User][Deleted User] Posty: 0
    edytowano lipca 2014
    The user and all related content has been deleted.
    Post edited by Nieznany użytkownik on
  • Opcje
    Anna_vel_annAAnna_vel_annA Posty: 3,173 Member
    edytowano lipca 2014
    Cześć Iwonko!

    Bardzo się cieszę że dałaś nam skosztować nowego specjału! Miał być dworek: i jest dworek. Podoba mi się harmonijna bryła i podjazd taki estetyczny i barwny! Uwielbiam jasne elewacje, już ostatnio Kamelia pisała żebym się wzięła w garść i rzuciła jakiś kolor, a ja dalej uparcie brnę w biel i szarości! U Ciebie komponuje się to pięknie z drewnianymi ciemnymi oknami.
    Zaplecze urokliwe z tą wanna z jabłkami i kurnikiem, jeżeli trafi się mieszczuch co tylko z kryształów pije nektar to może przypadkiem odkryć w sobie duszę rolnika ;) Niezmiernie podoba mi się patio z wiklinowymi siedzonkami na powietrzu, ja zamawiam fotel bujany!
    Wnętrza wyważone, starannie dobrane kolory, przepych. Oczywiście kuchnia wyposażona, nie ma co! Jest się czym zająć jak się ma wyobraźnię. Jadalnia elegancka.
    A spiżarnia?! JA TAM ZAMAWIAM POKÓJ!
    Cudny salon, gdzie przy filiżance herbaty posłuchamy jak utalentowany sąsiad odgrywa nam serenady pod nieobecność żony ;) Klimat przycieżkawy przez dobór koloru drewna, mnie jak najbardziej odpowiada. Łazienka już bardziej fikuśna, funkcjonalna z zapewnioną intymnością.
    Pokój dzieciakowy sielanka i dużo dobrej zabawy. Niezmiernie podoba mi się zdjęcie kolejne w hallu gdzie mamy szezlong i komódkę z lustrem, to jakby sfotografować harmonię.
    Sypialnia extra, zasłony zrobiły swoje i kolory, bordo dominuje i dostarcza nam dawki tajemniczości.

    Polecony i wysyłam CAŁUSY WIELKIE!
    Pozdrówki Iwono!
    h6shak8bpgow.jpg

  • Opcje
    kreatorakreatora Posty: 7,255 Member
    edytowano lipca 2014
    Przede wszystkim calosc lacznie z otoczeniem jest w jednym sylu. Bryla tradycyjny dworek ze zwirowanym podjazdem przed gankiem. Mnie w oko wpadla cudnie skomponowana tam plama kwiecia po lewej stronie przy altance.Roze tez obowiazkowo sliczne - bo dworek rozany jest. Zaplecze takie wiejskie cudne z tym kurnikiem wyglada jak kawalek realu przeniesiony w gre. No a w srodku jest wszystko tak jak sobie wyobrazamy w XIX wiecznym dworku pal licho piecyk nowoczesny w kuchni, ktory zrecznie skomponowany z blatami nie przenosi nas do czasow wspolczesnych , bo uwage przyciaga swietnie tam pasujacy piec kuchenny. Juz zupelnie mnie rozczulila tam sciereczka wiszaca przy drzwiach. No absolutny real. Swietny pomysl z tymi drewnianymi kolumnami obok zlewu. Wlasnie sie zastanawiam skad je wytrzasnelas, bo super tam pasuja. Spizarnia - to kolorowe cudenko. Ale zostawie tam Anne, niech sie ghrzebie w sloikach. Ja wole posiedziec w jadalni z tym z widokoiem na ogrod przez te cudnie dobrane, ogromne okna. Kacik z blekitnawym :) swietnie zrekolorowanym dywanem i portretami VII wiecznymi moglby byc ozdoba kazdego muzeum :D
    Jadalnia i kolorem scian i meblami po postu mnie urzekla. Ale salon byl jeszcze sliczniejszy - swietnie dobrana tapeta co jest sztuka duza, bo wzorki moga zepsuc kazde wnetrze. Wszystko jest stylowe az do bolu. Nic nie zgrzyta zadnego wtretu nowoczesnosci. Nawet telewizor tak zrecznie zamaskowany, ze prawie sie go nie zauwaza. Kacik wypoczynkowy, a tam portrety rodzinne cudowna biblioteka, z pieknie zrekolorowana sofa ktora az sie prosi zeby sie na niej wyciagnac z ksiazka. Biureczko szafeczki - wszystko dobtane idealnie. Musialas poswiecic wiele godzin by stworzyc wnetrze tak przepojone realizmem, No i obowiazkowy barek. Ja osobiscie nie jestem zwolennikiem tych domowych barkow, w ktorych sim moze co najwyzej sobie sete wodki strzelic, ale trudno tu wstawic bar profesjonalny, wiec bedzie sie ratowal winkiem co sobie obok spoczywa w stojakach. Moze na wartosci nie zyskuje nie stojac w piwicy, ale za to jaka wygoda gdy sie chcemy napic :) W lazience zostawie Kamelie - ona kocha lazienki. Ja od razu do dziecinnych. I od razu powiem ze oba ladne, ale bardziej mi sie podoba zielonkawa wersja. Obie swietnie sa utrzymane w tym XIX wiecznym styli calosci. Duze brawa bo w pokoju dzicinnym czesto sie natykam na takie zestawy barw,ze mnie zatyka ujemnie i nie bardzo wiem jak zjawisko skomentowac, zeby autorta szlag nie trafil. Sypialnia u gory - MOCNE zbicie barw zielonkawej z ta nasycona purpura ale stylowe jak cholera i ja tam spac w koncu nie musze. Lazienke tez zostawie druga dla Kamelii. Nie bede sama lazic po takim duzym metrazu. Wracam na parter :D
    A na powaznie praca jest cudna. Co ja bym zmienila tylko, to ten wiszacy swiecznik w wejsciu na te co sa w salonie. W spizarni, czy w kuchni OK ale w eleganckim wejsciu mniej. No i oczywiscie lazienke na pietrze bym zrobila w innej nie Chojrakowej kolorystyce, ale jak juz dawno sobie ustalilysmy - jak to cudownie, ze sie roznimy w takich detalach, bo inaczej wszystkie prace bylyby na jedno kopyto. Marcin ta lazienka powinien byc zachwycony :D
    W sumie swietna i prawdopodobnie szalenie pracochlonna praca. Detale wypieszczone na maksa. Sciereczka w kuchni.. no wzruszyla mnie.
    Oczywiscie polecony juz nad ranem - gratulacje i usciski :)
    Moj EA id w Galerii kreatora
    Champion on EA AHQ
  • Opcje
    olivkasimsolivkasims Posty: 1,502 Member
    edytowano czerwca 2016
    .
    Post edited by olivkasims on
    ID Origin olivkasims
  • Opcje
    Kamil1990Kamil1990 Posty: 523 Member
    edytowano lipca 2014
    "W zamierzeniu miał to być dworek..." i wyszedł jak najbardziej. Dobrze dobrana elewacja z gzymsami wpisują się idealnie cel jaki chciałaś osiągnąć. Umiejętnie wykorzystałaś (chwilowy bark właściwego słowa) recoloru podłoży z trybu budowania.
    Wnętrza wpisują się w charakter dworu. Spodobał mi się pomysł z łóżkiem za zasłonami. Nie potrafię wytłumaczyć czemu, ale drażnią mnie straszne te panele z hallu i jadalni. Gdybym tylko miał linka to na pewno bym polecił ;)
  • Opcje
    szymonlimonszymonlimon Posty: 61 Member
    edytowano lipca 2014
    Wow, Iwonko-świetny dworek:)
    ]Łazienka jest mistrzowska-bardzo elegancka, kojarzy mi się z łazienką bardzo bogatych simów:)
    Biblioteka jest świetna, czytam dość mało książek, ale w tej bibliotece chętnie spędziłbym pare godzin:D Ten kącik z herbatą jest przepiękny, chętnie bym się napił pysznej herbatki obok tej pięknej simki:)
    Ogólnie cały dom mi się baardzo podoba, jest wiktoriański i lekko gotycki;) Fajny pomysł z tymi kolumnami obok warsztatu do wekowania. Myślę, że pobiorę domek, pomimo tego, że nie mam prawie wszystkich rzeczy ze store:))
    Pozdrawiam:)
  • Opcje
    kreatorakreatora Posty: 7,255 Member
    edytowano lipca 2014
    Niezle. Ale wtopa :) To byl warsztat do wekowania. Kupilam, zainstalowalam i nawet nie obejrzalam dotad. No tak ale ja produkuje na dzis **** jak dobrze wiesz
    Moj EA id w Galerii kreatora
    Champion on EA AHQ
  • Opcje
    KameliaxxxKameliaxxx Posty: 5,410 Member
    edytowano lipca 2014
    Moja miła. Zajrzyj sobie teraz na pierwsza strone kącika i poogladaj pierwwsze pracę sprzed 8 miesięcy. Zrobiłas ogromny postęp, serio.

    Więc co ja mogę napisac teraz BRAWO
    Naprawdę dopieszczony na maksa, bardzo stylowy a lekki. Jestm wielkim fanem brazowej części kuchni.

    PS żyrandola nie zmieniaj , ja go osobiście bardzo lubię :wink:
  • Opcje
    [Deleted User][Deleted User] Posty: 0
    edytowano sierpnia 2014
    The user and all related content has been deleted.
    Post edited by [Deleted User] on
  • Opcje
    kreatorakreatora Posty: 7,255 Member
    edytowano sierpnia 2014
    Natychmiast polecialam obejrzec wnusie. Ty to umiesz czlowieka podpuscic :D Dawaj wiecej tej wnusi :)
    Moj EA id w Galerii kreatora
    Champion on EA AHQ
  • Opcje
    Piekny dom Iwonko-jestem z ciebie dumna bo lecisz jak burza :)!
  • Opcje
    97wojtas9797wojtas97 Posty: 633 Member
    Piękna chatka! Strasznie podoba mi się kolor, jak i bluszcz, który obrasta budynek. Hm, zawsze robisz takie piękne ogrody?! *-* Masakrycznie dobrze jak ja to mówię! I wszystko ładnie współgra. Bryłą jest idealna do takiego typu domu jakiego nam tutaj zaprezentowałaś z dachem nie było nic do kombinowania bo jest idealny. Wnętrza gustownie urzadzone w bardzo fajnym stylu i także wszystko gra. Przepraszam, za taki krótki komentarz ale od pewnego czasu straciłem wenę do pisania. ;/

    Pozdrawiam!
  • Opcje
    The user and all related content has been deleted.
Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.
Return to top