Najlepszy pakiet rozgrywki do The Sims 4 to... ?

«1
EA_AtaashiEA_Ataashi Posty: 84 SimGuru (retired)
Cześć wszystkim!

Jeśli mielibyście polecić tylko jeden pakiet rozgrywki w The Sims 4, to jaki byłby Wasz wybór i dlaczego? :)

Może brakowałoby Wam wampirów z Forgotten Hollow? Może nie wyobrażacie sobie wakacji bez Granitowych Kaskad?

Zapraszam do klikania w ankietę oraz komentowania ;)

Najlepszy pakiet rozgrywki do The Sims 4 to... ? 85 głosy

Dzień w spa
10%
kreatoraSimsoweAnimeJajecznicA4Kacper1702KornellerpaulaaxvLINKACrazzzyBlaszczykowski45 9 głosy
Ucieczka w plener
9%
KylieTheSimJoanna150kokomerraKarolinka_LinkaladyvitiaStefatielkkk689klaruszka 8 głosy
Zjedzmy na mieście
11%
ilonarodzinnaLightFlash04_skamielina_pysiaaa___iHasCoffeekonik2008KittyKatelinDomixdejka 10 głosy
Wampiry
35%
edakraft2SimDelsErathnesAzula7777PaatiMalikkamilgtapPLKropka_KITKA7000AericiaKerittawiki2004rProPlayeroMonika88BartixSimDarknessWitusiaaaXxYulqXxytDominikaLotobleronexMaddiex 30 głosy
Być rodzicem
32%
Danuta720dzidziak86Persefona711Ktosikjulisia27Fredranicki3002RosalynEastAelitkaVikeyaaMilka8Doris001_Ewelina0301_BlumyToshikiKageNelcia889SimomaniaczkaAmidomatorka78ZemilaGabi710 28 głosy

Komentarz

  • Opcje
    dzidziak86dzidziak86 Posty: 4,262 Moderator
    Być rodzicem
    Dla mnie to też był trudny wybór :) Jednak ani Dzień w spa ani Ucieczki w plener nie brałam pod uwagę ;) Chociaż na ile znam Twój styl Elu @kreatora to rozumiem czemu te rozszerzenie wybrałaś ;)
    Myślałam jeszcze o Zjedzmy na mieście, oba pakiety dodają przedmioty i możliwości wystroju bardzo w moim guście i ciekawą rozgrywkę. W.koncu wybrałam Być rodzicem, przeważyły kafelki i meble kuchenne ;)
  • Opcje
    Danuta720Danuta720 Posty: 3,547 Member
    edytowano lutego 2018
    Być rodzicem

    Zgadzam się z Moniką, że trudno było wybrać tylko jeden pakiet spośród wszystkich. :)
    Uważam, że może oprócz Ucieczki w teren, wszystkie pozostałe pakiety są bardzo udane i nie mogłabym się obejść bez żadnego z nich. Mam je wszystkie, dlatego mogę polecić je każdemu fanowi gry The Sims. Choć każdy z nich daje inne możliwości to wszystkie razem tworzą jedną, spójną całość.

    - Ucieczka w teren - według mnie jest najbardziej ubogim pakietem i prawdę mówiąc to niewypał EA. Poza uboga rozgrywką, kanciaste meble w małej ilości - kupiłam go na "przecenie" tylko ze wzgledu na nową okolicę. :D

    - Bardzo lubię Zjedzmy na mieście, gdyż wprowadza on nie tylko nowe interakcje - możliwość prowadzenia własnego biznesu, lecz daje możliwość rodzinie simowej spędzenia czasu na publicznej parceli restauracyjnej, zjedzenia tam obiadu (kolacji, czy nawet śniadania). Doskonale meble oraz elementy dekoracyjne uzupełniają pakiet.
    Żal tylko, że nie ma możliwości otworzenia małej, rodzinnej restauracji na parceli mieszkalnej, oraz nie ma również możliwości urządzenia na terenie restauracji wesela.
    Postawiłam kiedyś w jednej z moich restauracji łuk weselny i moja para wzięła tam ślub, jednak był to tzw. "cichy" ślub, bo nie można było urządzić tam wesela. Ea nie pomyślała i o tym, a szkoda.
    Gdyby można było na jednej parceli połączyć wszystkie te interakcje restauracji z mieszkaniem, oraz urządzeniem wesela - pewnie bym wybrała ten pakiet.

    - Dzień w Spa dla mnie to dobry pakiet, choć gdyby nie parę naprawdę udanych mebli, mogłabym się bez nieco obejść.

    - Natomiast Wampiry nie tylko wprowadziły nową, fajną rozgrywkę, ale dodały sporo nowych, ciekawych mebli oraz ścian i podłóg. Szkoda tylko, że EA nie pomyślała o tym, żeby meble, były trochę bardziej uniwersalne. Pakiet kupiłam przede wszystkim ze względu na wspaniałe bluszcze! :p

    - I wreszcie mój ulubiony - pakiet rodzinny, czyli Być rodzicem, świetne meble, dodatki dekoracyjne i fantastyczna rozgrywka! W tym pakiecie EA bardzo się postarała o szczegóły, kuchnia jest rewelacyjna, pokoje młodzieży również, a rozgrywkowa naprawdę ciekawa. Dlatego nie zastanawiałam się długo i wybrałam ten pakiet.
  • Opcje
    edakraft2edakraft2 Posty: 1,043 Member
    Wampiry
    Najmniej brakowało by mi Zjedzmy na mieście, Wampiry uważam za równorzędne z Być rodzicem, Ucieczką w plener i Dzień w spa. Wampiry wybrałam nie tylko ze względu na rozgrywkę ale także dla obiektów, które są prześliczne i często z nich korzystam w grze.
  • Opcje
    AericiaAericia Posty: 574 Member
    Wampiry
    Zdecydowanie Wampiry - choć wahałam się pomiędzy tym a Zostań rodzicem. Ale tylko przez chwilę.
    Bardzo fajne miasteczko, meble moze nie dla każdego ale bardzo klimatyczne i oryginalne - a przede wszystkim same wampiry - bardzo lubię nimi grać, rozwijanie ich umiejętności to czysta przyjemność a te nocne wizyty plazmopijcow to wręcz u siebie adoruję!
    ID Origin: ukyojin (można sobie posłuchać wycia wiatru bo prawie nic tam nie ma)
    Historyjka: Pamiętnik Psotnika (w pozostałych rolach: Diabeł, szczury, karaluchy, Simbugi i simowa logika)
  • Opcje
    KtosikKtosik Posty: 3,546 Member
    Być rodzicem
    Wybór był bardzo trudny, zdecydowałam sie na Być rodzicem ze względu na fajne interakcje rodzinne i śliczne mebelki, które tam doszły. :)
    W zasadzie wszystkie pakiety rozgrywki coś ciekawego wnoszą. Najmniej interesująca jest dla mnie Ucieczka w plener.
  • Opcje
    AelitkaAelitka Posty: 39 Member
    Być rodzicem
    Mi się najbardziej podoba być rodzicem i zjedzmy na mieście. Być rodzicem podoba mi się interakcje jakie są simowe dzieci i nastolatki w końcu nie są jak tacy dorośli. Zjedzmy na mieście jest spoko , jednak irytuje mnie to, że często pracownicy nie przychodzą do pracy lub totalnie olewają swoja pracę .
  • Opcje
    SimDelsSimDels Posty: 3,201 Member
    Wampiry
    Pewnie wybrałbym Ucieczkę w Plener gdyby nie pojawiły się Wampiry, które także wprowadzaja świetne i co ważne pierwsze w pełni otwarte w sumie otoczenie górskie (dla mnie to takie góry jesienią,niekoniecznie sceneria do nosferatu choć zalezy jak się gra). Sama funkcja wampirów jest ciekawa ale nawet kiedy się tego nie lubi to poza otoczeniem dochodzą wyjątkoiwo chyba ciekawe stroje i pare bardzo fajnych rzeczy do trybu budowy oraz meble "gotyckie" wraz z kościelnymi organami więc uważam ten pakiet za wyjątkowo udany chyba najlepszy bo w jakims sensie najbogartszy (przynajmniej oprócz Ucieczki) ale faktycznie każdy z tych pakietów może się przydać. Zgodze się, że bardzo udany był też ten ze SPA ,gdyby tak wtedy twórcy EA pomysleli o jakims otoczeniu do tego (oczywiście wybrzeże z palmami kojarzy się z ciepełkiem ze SPA ale możnaby równie dobrze dac niewielkie otoczenie przypominające Stambuł ,klimaty tureckie i jakąs łaźnię w dawnym stylu to... ale skoro aż tak wyobrażnia twórców nie poniosła to obstawiłem wampirzaki.
  • Opcje
    Wampiry
    Wampiry...super atrakcja simsów . Dodaje takiej fantastyki i magii tej grze. Te stworzenia to już tradycja w tym symulatorze.
  • Opcje
    Zjedzmy na mieście
    Jak dla mnie Zjedzmy na mieście jest mega przydatne. Randki, spotkania, imprezy w restauracjach. Super. Dzień w spa podobnie. Idealne odprężenie dla simów na dzień wolny. Ucieczka w plener - mało korzystam, lecz mimo tego też dodaje super opcje. Ale zupełnie nie ciągnie mnie do Wampirów i Być rodzicem. Nie wiem czemu, jakoś nie przypadły mi one do gustu. Jak dla mnie Zjedzmy na mieście wygrywa.
  • Opcje
    VikeyaaVikeyaa Posty: 2
    Być rodzicem
    Trudny wybór, ale jednak najbardziej chyba bym wzięła być rodzicem i zjedzmy na mieście. Ewentualnie jeszcze dzień w spa.
  • Opcje
    KerittaKeritta Posty: 5 Member
    Wampiry
    Moim zdaniem nie ma najlepszego dodatku, każdy dodaje coś innego co i tak po dłuższej rozgrywce nudzi nam się dlatego ciągle chcemy więcej. Wszystkie są dobre, Dzień w spa pozwala naszym simom zrelaksować się, Ucieczka w plener pozwala nam wybrać się na kamping i oderwać się od codziennej Choreografii wstania, umycia się, zjedzenia, zarobienia simoleonów, wrócenia do domu i pójścia spać. Każdy inny dodaje coś nowego (Bo przecież tak ma być) więc zależy też co kto woli i na co ma ochote. Bardzo mi się podobają wampiry bo pozwalają się oderwać od normalnej rozgrywki dlatego też nie gram nimi na codzień a raczej co jakiś czas. Jak już mówiłam nie mam swojego faworyta ponieważ wszystkie te bardzo mi się podobają i za każdym razem jak kupiłam jeden z wymienionych w ankiecie zostało dodane troche zabawy która po jakimś czasie się znudziła ale w sumie to tym razem dam wygrać Wampirom :blush:
  • Opcje
    iHasCoffeeiHasCoffee Posty: 3 Member
    Zjedzmy na mieście
    Sama niestety nie mam tego pakietu, ale po zwiastunach i recenzjach innych uważam jako najlepszy pakiet ,,zjedzmy na mieście ''. Poza tym często daję moim Simom Aspirację z Gotowaniem :smile:
  • Opcje
    JinJin Posty: 22 Member
    Nie ma lepszego pakietu rozrywki od Przygody z dżungli <3 To jest sztos, uwielbiam go. W końcu namiastka podróży z trójki, a te widoki... zakochałam się. W końcu twórcy stworzyli coś wartego swojej ceny.
  • Opcje
    marekzbmarekzb Posty: 151 Member
    Dla mnie również najlepsza jest Przygoda w dżungli, chociaż mam z nią problem.
  • Opcje
    konik2008konik2008 Posty: 69 Member
    Zjedzmy na mieście
    Hej mam zestaw który dodaje dodatek Zjedzmy na mieście, kino domowe i romantyczny ogród. Wpisywać kod czy oddać go?
  • Opcje
    Gabi710Gabi710 Posty: 11 Member
    Być rodzicem
    Być rodzicem! Uwielbiam nowe obiekty no i wychowywanie dzieci! 😍😍😍
  • Opcje
    ToshikiKageToshikiKage Posty: 152 Member
    Być rodzicem
    Zdecydowanie Być Rodzicem. Ten pakiet wiele wniósł do mojej rozgrywki i poprostu go uwielbiam.
  • Opcje
    MikiseqMikiseq Posty: 7 Member
    Być rodzicem
    Zdecydowanie Być rodzicem! Wychowywanie dzieci bez tego pakietu jest nudne i monotonne. No i te mebelki młodzieżowe, ubóstwiam.

    Drugie miejsce zajmuje Dzień w spa. Tego typu lokal przydaje się w np. poznawaniu nowych Simów, a masaże są bardzo przydatne ;)

    Na trzecim miejscu Zjedzmy na mieście, trochę denerwuje mnie to, że śniadanie w restauracji zaczyna się o 8:00, a kończy się o 14:30... poza tym hmm... bardzo lubię być menadżerem różnych knajpek :smiley:

    Czwarte miejsce, hm powiedzmy że Strangerville! Bardzo ładne ciuszki, niektóre obiekty. Ale od czasu wyjścia tego rozszerzenia wcale nie miałem jeszcze "przyjemności" rozwikłać tajemnicy tego miasta, jakoś mnie to nieciekawi...

    Piąte miejsce to Ucieczka w plener, lubię wysyłać moje rodzinki na urlopik do Kaskad, ale prócz tego niczym innym nie zachwyca :confused:

    Szóste miejsce Przygoda w dżungli, zazwyczaj gram rodzinami, a ten pakiet się jakoś nie przydaje, CAS też taki sobie...

    I na siódmym miejscu Wampiry, żałuję że kupiłem... Znaczy, samo granie Wampirem jest o wiele ciekawsze niż w poprzednich częściach, ale ten sam problem co z rozszerzeniem wyżej nieprzydatne w rozgrywce rodzinnej...
Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.
Return to top