the sims 5

Słuchajcie ja wszystko wiem ja wiem że nie ma jeszcze 4 pór roku a bez tego serii się nie kończy ale takie filmy jak ten
https://www.youtube.com/watch?v=NkH8Y2ndess

Mam prośbe ptraktujcie to z wielkim przymrużeniem oka :-)

Komentarz

  • Opcje
    kreatorakreatora Posty: 7,255 Member
    Troche to wyglada na montaz z wielu filmików z różnych gier.. Ale dlaczego Deligracy, któta jest znanym i cenionym twórca w simowym świecie chciałaby się tak przejmowac i zajmować jakims fałszerstwem, to to już jest dziwne.
    Jednak rok na zrobienie nowej odsłony simsów to jest niewiele czasu - trzy lata , cztery najmniej by EA to zajęlo wiec raczej podejrzewam ze to pobozne zyczenia i żart a filmik jest stworzony przez nią i z pomocą jej równie słynnych kumpli z YouTube :)
    Moj EA id w Galerii kreatora
    Champion on EA AHQ
  • Opcje
    AlicjaAlicja Posty: 7,018 Member
    Ale - Elu - @anmoderi002 wyraźnie napisała, że to żart :)

    Ja już nie czekam na piątkę... Nie wierzę, że EA wyprodukuje coś, co powali na kolana. Pomysł na tę grę już powoli się wyczerpuje. Piątka byłaby tylko powieleniem już ogranych pomysłów. Wampiry nie pokażą niczego nowego. Wróżki i czarodzieje nie przeskoczą tych trójkowych. Podróże - chyba została jeszcze do eksploatacji kultura Afryki i Indie. Pogoda? - Cóż nam może spaść z nieba - prócz deszczu, śniegu, gradu? Chyba tylko UFO, ale to już było - w trójce i czwórce... Otwartej przestrzeni oraz narzędzia kolorów chyba już nie otrzymamy, tak jak koników i papug... Czekając na czwórkę wierzyłam, że dojdą takie efekty, jak powiewanie włosów na wietrze, możliwość otwierania okien, poruszające się firanki, używalne serwisy do herbaty, otwierane szafki kuchenne i wkładanie do nich zawartości. Liczyłam na większą swobodę interakcji z noworodkiem, ale to już było w dwójce, i najwyraźniej przerosło możliwości trójki, bo zamiast ślicznego bobasa dostaliśmy różowy lub niebieski tobołek. Czwórka posunęła się (a może cofnęła) do "przywiązania" niemowlaka do kołyski, jak w jedynce... Więc co nam może piątka pokazać?
  • Opcje
    SimDelsSimDels Posty: 3,201 Member
    edytowano marca 2018
    A ja się zastanawiam jak one się będą (za przeproszeniem) rozmnażac w czasach ponurej cenzury kiedy gołe plecy zaczynają być probemem.. :O Żartuje oczywiście. Pokazano tam min znakomitą symulacje budowy lunaparków (w praktyce budowy wszystkiego, niekoniecznie tylko lunaparków) czyli ten niby block system :) faktycznie ta gra (nazwy nie wymieniam bo w chwili obecnej nie wime czy mogę) pozwala na budowanie fantastycznych rzeczy i kreowanie świata nawet poprzez rzeźbienie w podłożu (ktoś zrobił słynny pomnik prezydentów USA w skalnej górze).
    Dodawanie środków transportu (i oczywiście przejażdźek lunaparkowych) oraz budowanie dowolnych struktór bez limitu wysokości chyba z opcja rekoloru (nie mam pewności).
    Gdyby w tej grze dało się jeszcze sterowac ludzikiem i mebelkowac dokłądniej to simsy miałyby nie lada konkurencję ale póki co (o dziwo) mamy brak konkurencji i byc może przez to brak zarysu innowacji w przyszłęj odsłonie zakładając, że takowa powstanie. Możnaby wprowadzić przedewszystkim ponownie otwarty spory świat ,dowolnośc umieszcania parcel i przedewszystkim nowość, której jakoś nie ma choc namiastkowo pojawiła się w trójce i teraz w czwórce (łodzie) - transport. Stacja kolejowa na której sim wsiada ,animacja pociągu jak odjeżdża czy najlepiej sledzenie go kamerą (namiastka symulatora kolejowego) do kolejnej stacji na drugim końcu mapy gdzie ludzik wysiada z wagonu. Podobnie samolot ,punktem docelowym może być przylot na inna mape oczywiście.
    Myśle, że piątka wyjdzie chyba wbrew zapowiedzim twórców tymbardziej przez "umiarkowany" sukces czwórki, która ma swój urok ale i swoje braki byc może tym razem będzie to gra na dobre kompy z lepsza grafą jako eksperyment w drugą stronę więc coś mi się zdaje, że szala narzekań i zachwytów będzie balansowac być może nie tak jak teraz wokół średniej (choć w sumie ładnej jak dla mnie) grafiki i ograniczeń przestrzeni a bardziej wokół wielkiego (ok, dużego) otwartego świata / światów i... najlepiej intel core 9 lub wyżej... (?) :)Co mi pewnie trochę utrudni dostęp jednak eksperyment może na tej zasadzie powstać bo tak jak w przypadku GTA5 sprzedałoby się mając świetna grafę i możliwości niezaleznie od tego, że co któryś szczęśliwy zakupowicz szcęśliwy po odpaleniu gry by juz nie był...
    Gdyby była to jednak gra z rozległym światem, transportem i ... mozliwością samodzielnego tworzenia takich map to od razu "staję na głowie" i wymieniam kopa :smiley:
  • Opcje
    AlicjaAlicja Posty: 7,018 Member
    Michał, strasznie mi przykro. Jesteś wspaniałym twórcą, nie tylko trójkowych światów, nie tylko mnóstwa dodatków, ale także ciekawych i dowcipnych historyjek. Nigdy, w najgorszych majakach sennych nie sądziłam, że spotka cię coś takiego - ban ze strony człowieka, który tu ledwie przyszedł. Nie dał się poznać służąc pomocną dłonią w problemach z grą, czy udaną mediacją w sporach - zaczął się za to terror i zamordyzm. To forum nigdy już nie będzie takie samo, a przynajmniej długo się będzie otrząsać po szoku, którego doznaliśmy. Tego nie darujemy i nie puścimy płazem!
  • Opcje
    edakraft2edakraft2 Posty: 1,043 Member
    A ten ban za co? Chyba nie za tę wypowiedź? W szoku jestem...
Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.
Return to top