Uroczysta kolacja - ZŁOTY MEDAL

Mam problem ze zdobyciem złotego medalu na uroczystej kolacji, brązowy i srebrny bez problemu udaje się, ale dalej już nie daje rady. Główny cel zalicza się bez problemu tak samo poboczne takie jak podziękuj gościowi za przybycie, opowiedz dowcip, ugotuj coś, podaj drinki... Ale jak już zrobię tyle, że mam srebro to zostają mi takie jak niech ci goście zatańczą w tym samym czasie/słuchają muzyki albo niech goście jedzą w tym samym czasie. I tu jest problem. Nie wiem czy jakiś błąd w tłumaczeniu czy błąd w grze. Jedzą wszyscy razem albo tańczą wszyscy razem i nic się nie zalicza. Jakiś błąd czy macie jakieś sposoby na to?

Komentarz

  • Opcje
    KtosikKtosik Posty: 3,546 Member
    edytowano marca 2018
    @Alicja87 , te zadania są faktycznie głupkowate, bo czasem żądają np. "zagraj razem" , a na parceli nie ma takich obiektów (szachy, bilard).
    Trudno coś poradzić, może tylko to, że najlepiej takie imprezy organizować we własnym domu, nie na parcelach publicznych. Zaprosić jak najwięcej swoich simów z rodzinki, i wtedy masz nad nimi kontrolę. Możesz im polecić wspólne tańczenie lub zawołać na posiłek. Obce simy nie chcą wykonywać pewnych interakcji, mają wolną wolę i robią co chcą. :D Dobrze też mieć w takim domu jakieś obiekty wpływające na nastrój, bo miałam już zadanie "wszyscy są rozbawieni w tym samym czasie". Chyba nie ma na to sposobu, mnie tylko raz udało się zdobyć złoto za jakąś imprezę. :)
  • Opcje
    Mam ten sam problem przy przyjęciu domowym i też dotyczy to tańczenia w tym samym czasie, słuchania muzyki w tym samym czasie i grania w gry w tym samym czasie. Jeżeli jest "niech będą w nastroju do flirtów" - to wystarczy że dwaj simowie są. Może tutaj jest jakiś numer faktycznie z tłumaczeniem bo są różnice: "niech ci simowie będą..." lub "niech simowie będą...", podobnie dziwnie jest z jedzeniem tortu "zjedz tort" a zalicza mi wtedy kiedy inni też jedzą, liczy każdy zjedzony kawałek, nie tylko przeze mnie. Nie dałam rady spróbować na razie zmusić wszystkich simów do słuchania muzyki w tym samym momencie, ale Alicja próbowałaś tak?
  • Opcje
    XardyXardy Posty: 50 Member
    Też tak miałem z słuchaniem muzyki/tańczeniem choć kiedyś działało :confused:
    Ja w galerii: Zagram_se_w_gre
    Ja na DOTsim: sims.arhn.eu/?mref=Xardy
  • Opcje
    QsaQsa Posty: 20 Member
    Podpinam się :D
  • Opcje
    ANIA3ANIA3 Posty: 1,331 Member
    ten problem jest już od dawien dawna i wydaje mi się, że to jest jednak coś z naszym polskim tłumaczeniem, jak w wielu grach :) gdyby to był jakiś bug, to chyba byłby już naprawiony, albo byłyby jakiś głosy w związku z tym na zagranicznych forach ;) jak pamiętam problem był z zaliczeniem właśnie grupowego tańczenia, czy słuchania muzyki i widzę tu po komentarzach, że problem jest dalej. Osobiście nie udało mi się odkryć, co jest kluczem do zaliczenia tych zadań, pamiętam, że nawet kombinowałam z różnymi rodzajami głośników itp. że może to od sprzętu na jakim słuchają muzyki simowie zależy, albo nastroju, ale nic nie działało :p
    Keep Calm 
    and 
    patatajaj na tęczowej owcy 

    B)
Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.
Return to top