PwD: Poszukiwacze Zaginionej Logiki (komiks)

Wczoraj w nocy testowałam nowy pakiecik i takie rzeczy się tam podziały:

i0gz7rhkyxkf.jpg
o5sn6fgskhtb.jpg
zr7im0gzilem.jpg
ij52rlfyxvzi.jpg
al3bl3kejhzg.jpg
o0gg9m9tee2a.jpg
39imi3t71n2z.jpg
bv6bf4h9ov6l.jpg
ajavz6e3mofe.jpg
e65tzmyase5t.jpg
re03bhq9imln.jpg

Tymczasem w Wampirowie organizowana jest akcja ratunkowa urny, która ponoć (wg info, logiczne) została w świątyni.

96jjf6ipo5yp.jpg
uws5acdtmdvl.jpg
aoetcufjchno.jpg
gc9stzrey862.jpg
zuyk0gw29t9i.jpg
5t3yazbx0mj2.jpg
3v7nerqa8dvy.jpg
j3i7u7t0faqg.jpg
x8o4134pness.jpg
jtwg5a0fz8ke.jpg
esjablfd28ps.jpg
kvairzcct1im.jpg
vhf1t0u7po0s.jpg
ywvv79y35ikp.jpg
5xvmsqk3wwlj.jpg
646w91qrpn3i.jpg
nez5vaqzwpq1.jpg
4flc5jk7qxsh.jpg
z02dtvtf7cqq.jpg
z8rzo9hr1ji5.jpg
2b13vl25nlgq.jpg
5oilp79pjxr7.jpg
3gu1491rqdsv.jpg
bebwb7c3udkw.jpg
jfi77859vzuv.jpg
bvh91o2buc8u.jpg
wtb53qg9wfm8.jpg
f7zhqn0auzu5.jpg
goxk1x7hv5q1.jpg
21s0clj70dwu.jpg
24c0hwcfa0vk.jpg

Dziękuję za uwagę!
A pakiet polecam. Nawet są emocje!
ID Origin: ukyojin (można sobie posłuchać wycia wiatru bo prawie nic tam nie ma)
Historyjka: Pamiętnik Psotnika (w pozostałych rolach: Diabeł, szczury, karaluchy, Simbugi i simowa logika)

Komentarz

  • Opcje
    kreatorakreatora Posty: 7,255 Member
    Uśmiałam się :) To dziwne ze nie działa opcja samo ugaszenia - normalnie zawsze jest na simie "ugaś się:"
    Swoja droga scenariusz sam się wygenerował , bo "Poszukiwanie zaginionej Arki " było , ale "Poszukiwania zaginionej urny" jeszcze nikt nie wymyślił.
    Mysle ze gdyby Vic wybrał sie na odzukiwania sam ale w chacie urlopowej zostałby Euron to urna nie powinna zniknać , bo to byłaby ta sama odsłona swiatyni. Chociaz licho wie - jak NPC umiera bez swiadkow to urna nie powstaje, Moze jak sim aktywy ginie bez swiadków to tez nie ma urny?
    Jak sie okazuje nawet wampira moze pszczoła wykonczyc . Moze trzeba nabyc jakies środki owadobójcze ?
    Moj EA id w Galerii kreatora
    Champion on EA AHQ
  • Opcje
    AericiaAericia Posty: 574 Member
    edytowano lutego 2018
    obawiam się, że Sim musi mieć świadka śmierci który weźmie urnę - inaczej świątynia się skasuje a w jej miejscu zostanie wygenerowana nowa. Ona jest dosyć mała (ta świątynia) więc dla pozostawionego w domu towarzysza byłaby już zapewne nowa mapa.
    To była gra testowa, w moim stylu (czyli log do gry i hop oglądać nową mapę - zdąylam tylko CAS przejrzeć, żeby ubrać mojego Indianę). Czytałam zagadki itd. ale gdy stanął w płomieniach od ukąszenia jakichś pszczół które wyglądały jak latające ogniki kompletnie zgłupiałam i klikałam w ten basen, żeby w niego wskoczył... a on nic - miał tylko ikonkę pożaru a skok do wody (ugaś się) jako "oczekującą". I pomarło się biedakowi.
    Wtedy byłam prawie pewna że nie będę tego sejwować choć spróbowałam jeszcze poszukać tej urny uroczą parką Simów, którzy może i szybko biegają, za to nie znoszą się jak nie wiem (te kłótnie i bójka to autonomiczne było, nie kazałam. Nie wiem kto zaczął - ja ich szukam a ci się leją, zdążyłam kilka fot zrobić).

    Pożar w świątyni chyba trzeba gasić butelką wody, którą kupuje się na targu. Antidotum jeszcze nie namierzyłam ale ktoś pisał w temacie Dzidziaka że to jest dość skomplikowane. Serio, lepiej się dobrze przygotować i mieć towarzysza - innego aktywnego Sima, dorosłego lub choć nastolatka, kto może w razie czego użyć gaśnicy. Nie wiem od czego jeszcze można tam zginąć i czy ta zielona choroba zabija - dostają status jakiś że są podtruci i że warto wziąć lekarstwo...
    ID Origin: ukyojin (można sobie posłuchać wycia wiatru bo prawie nic tam nie ma)
    Historyjka: Pamiętnik Psotnika (w pozostałych rolach: Diabeł, szczury, karaluchy, Simbugi i simowa logika)
  • Opcje
    kreatorakreatora Posty: 7,255 Member
    Przeczytałam jeszcze raz wychwytując smaczki w dialogach. :) Boskie :)
    Po kiego licha bawiliscisie w aktywowanie szkieletow? Peter je olał przeteleportował sie obok nich i jak widać słusznie zrobił :D
    Moj EA id w Galerii kreatora
    Champion on EA AHQ
  • Opcje
    AericiaAericia Posty: 574 Member
    Euron coś tam jeszcze umiał, choć na lekcjach jogi był może ze dwa razy... Lilith za to nieszkolona... nie wiem, po bożemu grałam, choć przyznam, że jestem głupia bo mimo, że kazałam Vikowi badać pułapki to NIE ZAUWAŻYŁAM, że tam się potem pojawiają podpowiedzi i klikała m bez sensu! :open_mouth:
    To w ogóle radosna twórczość była a wyprawa numer 2 skazana była na niepowodzenie już w momencie p, w którym doszli do świątyni i odkryłam, że to nowa mapa. Kazałam im więc robić głupoty źeby się rpzekonać, jakie to kary przeznaczone sa dla Simów w tym rozdaniu. Pośmiałam się przynajmniej! ;)
    ID Origin: ukyojin (można sobie posłuchać wycia wiatru bo prawie nic tam nie ma)
    Historyjka: Pamiętnik Psotnika (w pozostałych rolach: Diabeł, szczury, karaluchy, Simbugi i simowa logika)
  • Opcje
    KtosikKtosik Posty: 3,546 Member
    Haha, uśmiałam się z tej niefortunnej wyprawy Victariona i akcji ratunkowej w celu odzyskania urny. :D Całe szczęście ,że Euron miał wsparcie wampirzego strażaka z gaśnicą, bo kolejna urna by tam zniknęła. Spłonąć przy basenie, to tak jakby umrzeć z pragnienia trzymając w ręce szklankę wody, doprawdy kuriozum. :D Coś mi się wydaje, że to nie bug gry, tylko celowo zablokowali tą opcję. Trójkowe grobowce były skomplikowane i odkrywało się je bardzo długo, więc nie może być tak, by jakiś simowy superman przeleciał całą świątynię i zagarnął skarby w jeden dzień. ;) Musieli coś wymyślić by nie było łatwo, przecież 10 miesięcy nad tym pracowali, i pewnie Kosiarz ma tam specjalną misję do spełnienia. XD
  • Opcje
    SimDelsSimDels Posty: 3,201 Member
    To było mega fajne :D Początkowo tajemnicza aura poszukiwacza przygód albo raczej chwiwego bogactwa znanego nam skądinąd wampirzaczka... potem przy obrazku z kościotrupicą zaciekawienie przerodziło sie u mnie w salwy śmiechu :D No i odtąd już rechotałem co rusz ,także przy wyprawie młodego z towarzyszką. Fajne jest to luźne potraktowanie wyprawy dla dobra bracha.
    Oboje kapitalnie się dogaduja zabiły mnie takie teksty jak ten o plamce :D fajnie wyglądaja tez wampirze walki w tym otoczeniu, mega pomysł!
    Świetne story i fajny sposób na opowiedzenie o perypetiachnie tylko znakomitych bohaterów ale i mozliwości dodatku (nie przewałkowałem wszystkiego więc te wszystkie błyski tudziez leząca kościotrupica... no nic trzeba tam wrócic i tyle ;)
Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.
Return to top