Kącik JoeVega12

joevega12joevega12 Posty: 239 Member
Moje pierwsze miasto
Jeszcze je robię ale dam wam screeny bo jeden użytkownik chciał zobaczyć prace.

WYMAGANIA
Dodatki: Kariera, Po Zmroku, Pokolenia, Zwierzaki, Zostań Gwiazdą
Akcesoria: Nowoczesny Apartament, Miejskie Życie

Zdjęcia: http://chomikuj.pl/joevega12/Dodatki+do+The+Sims+3/*c5*9awiaty/Starlight+Valley

Komentarz

  • Opcje
    arekisarekis Posty: 2,661 Member
    edytowano lipca 2012
    Szczerze... miasto nie jest zbyt staranne ani oryginalne, widać kształty SunsetValley...
    Do tego ta nazwa... Starlight Valley... Widać tu połączenie dwóch miast, Sunset Valley i Starlight Shores...
    Jeśli zajmujemy się robieniem miasta na poważnie powinniśmy zacząć jego budowę od początku. Wybrać któryś z podanych terenów, odpowiednio go uformować i dopiero wtedy powstanie ładne i niepowtarzalne miasto. A zdjęcia powinieneś zamieścić tutaj, jest to możliwe dzięki stronie imageshack.us, którą można znaleźć w regulaminie...
    Zauważyłem jeszcze jeden szczegół... W świecie nie ma ozdób świata ! Nie wiem, czy zostawiasz umieszczanie ozdób na koniec czy nie umiesz ich ustawiać / odnaleźć. Miasto przez to jest puste i nieprzyjemne. Powinieneś użyć różnych ozdób świata aby miasto było wypełnione drzewami, skałami i takimi tam...
    Pozdrawiam
  • Opcje
    joevega12joevega12 Posty: 239 Member
    edytowano lipca 2012
    Jeszcze je robię
    więc wiesz ale to pierwsze miasto i miałem na myśli ulepszenie a nie robić nowe. Aby robić nowe to jeszcze muszę się troche pod uczyć bo niedawno zacząłem i wiem jak zrobić ozdoby miasta i inne rzeczy.
  • Opcje
    KameliaxxxKameliaxxx Posty: 5,410 Member
    edytowano lipca 2012
    Ja rozumiem jeszcze się uczysz, nikt mistrzem nie został od razu :mrgreen: . Ja też nie. Użyte w mieście budynki są Twojej produkcji czy netowe?
  • Opcje
    joevega12joevega12 Posty: 239 Member
    edytowano lipca 2012
    Niektóre z neta, parę z innych miast i jeszcze zrobię parę własnych
Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.
Return to top