Problem ze ślubem-thesimsmobile

MelanieMelanie Posty: 1
edytowano marca 2018 w Dyskusja ogólna
Moi simowie mieszkają razem, są zaręczeni, nie biorą udziału w żadnym wydarzeniu i gdy chce zorganizować wesele to to wydarzenie jest zablokowane i pisze, ze mój sim nie wziął jeszcze ślubu w tym tygodniu. Nie mogę tez kupić żadnych dekoracji weselnych bo pisze ze nie spełniłam wymagań z tym związanych. Może mi ktoś powiedzieć co mam zrobić żeby doprowadzić do tego ślubu?

Komentarz

  • Opcje
    TatkaTatka Posty: 1
    Tez mam ten problem
  • Opcje
    dzidziak86dzidziak86 Posty: 4,262 Moderator
    Czy posiadacie 7 poziom doświadczenia? :)
  • Opcje
    Dariuszka91Dariuszka91 Posty: 1 Member
    Witam. Ja mam podobny problem. Tylko że u mnie ślub się odbył natomiast nie mogłam wprawić wesela ponieważ opcja wyprawienia przyjęcia była zablokowana. Moi simowie są na 10lvl znajomości. Obecnie jestem na 17lvl doświadczenia. Jak wprawić wesele aby odblokować kolekcje dla nowożeńców? Proszę o pomoc.
  • Opcje
    Luna_333Luna_333 Posty: 6 Member
    Nie mogę wziąść ślubu bo pisze że jakaś misja weselna. Już oświadczyłam się w grze i zakupiłam kolumnę kwiatową, łuk weselny i kratę ogrodową, mam drugiego sima na ,,Narzeczony" lvl 10. mam około 21 poziom doświedczenia, jakość życia do niecodzienny szyk. Pora na wesele jest zablokowane a ja nie wiem jak wykonać misję. Do ślubu w sims mobile mogę zapłacić 175 simowej gotówki żeby zrobiło się bez misji. i Jeżeli chcę odprężyć się z innym simem to pisze że łóżko zablokowane
  • Opcje
    Luna_333Luna_333 Posty: 6 Member
    Jak zmienić ile ma się lat w sims mobile?
Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.
Return to top