Do zobaczenia, czyli kilka słów ode mnie

dzidziak86dzidziak86 Posty: 4,262 Moderator
edytowano listopada 2022 w Zdjęcie tygodnia
Dla mnie ta kategoria znaczyła najwięcej, więc postanowiłam tu napisać :)

Zastanawiałam się długo co mam napisać na koniec, ale mimo, że minęło trochę czasu od kiedy dowiedzieliśmy się, że forum zostanie zamknięte, to nadal jakoś trudno znaleźć mi odpowiednie słowa.

Przede wszystkim chciałam wszystkim podziękować za lata zaangażowania, pomocy innym, za chęć do zabawy i dyskusji. Z ogromną przyjemnością oglądałam wszystkie Wasze zdjęcia w Zdjęciu tygodnia, wszystkie projekty w kącikach i wyzwaniach oraz historie, którymi się dzieliliście. Za to wszystko należą się Wam ogromne podziękowania i brawa <3

Cieszę się, że mogłam Was wszystkich poznać i spędzić z Wami tutaj czas. To forum zawsze dla mnie wiele znaczyło, od pierwszego komentarza, który napisałam lata temu i nie ukrywam, że trudno będzie mi się z nim pożegnać, ale to "tylko" miejsce, zawsze możecie mnie znaleźć gdzieś indziej, więc mam nadzieję, że spotkamy się na innych platformach.

Tradycyjnie na koniec... dzięki za przeczytanie! Udanego dnia!

Pozdrowienia, Monika

P.S. Dzięki piękne za świetną współpracę @chojrak oraz dzięki piękne za pomoc, zaangażowanie i wsparcie dla EA Community Team <3
P.S.2 Jak mi Zdjęcia tygodnia szkoda, ale muszę przyznać, że udało nam się przeprowadzić głosowanie na Zdjęcie Roku 6 razy, więc i tak imponujący wynik ;)

Komentarz

  • Opcje
    domatorka78domatorka78 Posty: 419 Member
    ja swoją grę sims 4 mam na konsoli ps4 będzię mi tegoforum brakować jak ktoś chce ze mną pogadać mam konto na discordzie w społeczności sims comunity logogin Lunri
Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.
Return to top