The Sims 4 Ślubne historie - zapowiedź

u8gh2y5n9r3b.jpg

Już 17 lutego premiera nowego pakietu rozgrywki Ślubne historie. Jeśli nie obejrzeliście jeszcze trailera to warto poświęcić chwilkę i zobaczyć jakie romantyczne chwile szykują się dla naszych simów.

Idealny ślub będziemy mogli urządzić simom w nowym świecie Tartosa, który podobno słynie z pięknych plaż, cudownych zachodów słońca i romantycznych ogrodów.

h8dqna9k2pxd.jpg

Po zaręczynach naszych simów czeka ciężka praca, bo oto trzeba zaplanować imprezę zaręczynową, wieczór panieński i kawalerski, do tego jedzenie, toasty, prezenty, data i miejsce. Stresu czeka nas sporo, ale na pewno warto trochę poświęcić, aby ten wielkie dzień był rzeczywiście wielki i niezapomniany ;) Więcej o przygotowaniach możecie przeczytać na oficjalnym blogu The Sims - SPEŁNIJ MAŁŻEŃSKIE MARZENIA W THE SIMS™ 4 ŚLUBNE HISTORIE PAKIET ROZGRYWKI.

Ślubny stream w czwartek o 19:00, więcej o zbliżającym się ślubie Dom i Cam dowiecie się na ich stronie.

Jakie są Wasze wrażenia? Czekaliście na pakiet o takiej tematyce? :)

gnsnkvp0scgx.jpg
yq053tl3cku6.jpg
p8d677q8uocx.jpg
ubne51xsnf3x.jpg

Komentarz

  • edakraft2edakraft2 Posty: 1,043 Member
    Ja czekałam. Bardzo rzadko moje simy biorą cichy ślub, staram się zawsze urządzać przyjęcie. Brakowało mi najbardziej tańca w parach i dodatek kupię choćby dla niego tylko. Szkoda, że nowe kanapy , które widać na zwiastunie mają te wieńce, wygląda to trochę jak czosnek. Wolałabym wersję bez tej "ozdoby". Ale ogólnie sporo ładnych obiektów doszło.
  • Dott84Dott84 Posty: 7 Member
    Moje Simy biorą tylko ciche śluby więc dla mnie pakiet jest zbędny. Nie kupię, ale dodatek prezentuje się całkiem fajnie.
  • edakraft2edakraft2 Posty: 1,043 Member
    Pojawiła się ankieta dotycząca tego pakietu. Nigdy wcześniej tyle nie napisałam w żadnej ich ankiecie. Mam nadzieję, że w końcu doczekamy się naprawy tego pakietu.
  • ToshikiKageToshikiKage Posty: 152 Member
    Jestem ciekawa czy naprawili najpoważniejsze błędy?
    Bo chciała bym kupić ale nie widzę sensu puki nie mam pewności że ceremonia nie jest tak zbagowana...
Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.
Return to top