The Sims 4 Wiejska Sielanka - pierwsze wrażenia

MOŻLIWE DZIĘKI PROGRAMOWI EA GAME CHANGERS / PROVIDED BY EA GAME CHANGERS
xuad4c3zlys6.jpg

Niestety nie miałam kiedy napisać jak zawsze posta z pierwszymi wrażeniami, bo po premierze tym razem skupiłam się na budowaniu, zresztą trudno w jeden, czy dwa dni coś stworzyć samemu o tak bogatym pakiecie ;) Pomyślałam jednak, że może mielibyście ochotę podzielić się swoimi fotkami i wrażeniami z pogrywania Wiejską Sielanką ;)

Osobiście nie sprawdziłam za bardzo jak wygląda rozgrywka, większość czasu spędziłam w trybie budowania, który troszkę mnie rozczarował, ale testując widziałam, że tryb życia jest ciekawy, więc jak zawsze coś za coś ;)

Miałam okazję spotkać zajączki i postawić drzewko z ptaszkami. Udało Wam się z nimi zaprzyjaźnić, wieść niesie, że pomagają w ogrodzie ;)
pvereldh49x4.jpg

Żarty mojej simki nawet rozbawiły krowę, niestety zajączki mają bardziej wyrafinowane poczucie humoru, więc poczuły się nieswojo ;)
mjlhg4ydkqsk.jpg

Co do świata jest cudny, niestety nie miałam okazji go pozwiedzać za wiele, może w weekend się uda. Odwiedziłam strażnika stworzeń i chciałam zajrzeć do jego chatki, ale jakoś się nie udało, kupiłam jednak ubrania dla zwierząt ;)
wzpjyqehgw7c.jpg

Podoba mi się system sprawunków i zadania do wypełnienia. Ciężko było znaleźć, niektórych simów, ale teraz już wiem jak sprawdzić kto jest kim i gdzie ich szukać ;)
zt44tmutpb1l.jpg

Dotarłam nawet na Jarmark lam w Finchwick, ale niestety żadnej nie spotkałam ;) Z tego co widziałam odbywają się jarmarki krów, kurczaków, olbrzymich roślin użytkowych i jarmark ogrodniczy. Mam zamiar się na nie wybrać w ten weekend.
rdcyve8ivhbq.jpg

Poniżej moje domy zbudowane z podstawki i nowego dodatku, wszystkie dostępne w galerii.
o4p4gqjrwkdn.png
848cgwa15zla.png
qo1a0prdda3b.png
6qr0rq6qs2lq.jpg

Dajcie znać co Wam się udało odkryć i jak Wam idzie prowadzenie farmy i opieka na zwierzakami!

Komentarz

  • chojrakchojrak Posty: 4,701 Moderator
    Cudne zdjęcia zrobiłyście :star:

    @nolcanol Super wyglądają te burzowe z początku, takie mega realistyczne jak na czwórkę. Zwłaszcza że słyszałem opinie że przesadzili z intensywnością zieleni trawy w wielu miejscach w tym świecie.

    @dzidziak86 Widzę że się przemogłaś do tej piernikowej ozdoby dachowej :wink:
  • nolcanolnolcanol Posty: 667 Member
    @chojrak nie przeszkadza mi intensywność zielonej trawy w Simsach, w sumie to mam i tak podkolorowaną grę bo wydawała mi się zawsze za blada :smiley:
    Galeria: nolcanol
    Instagram: nolcanol
    TSR: nolcanol
    eqahdwoysw56.jpg
  • edakraft2edakraft2 Posty: 1,043 Member
    edytowano sierpnia 2021
    Moje przedszkole

    uscdadv6y3oh.jpg

    Mam 8 kurczaków z tego tylko 2 kury i 4 albo 5 kogucików jest złota. Jakoś wolno rosną te kurczaczki.

    fohpw7cmd6uv.jpg

    2apm8hdcmzim.jpg

    v2ga1jug035c.jpg

    Pograłam już trochę i mimo, że kilka rzeczy bym poprawiła to i tak jestem zachwycona. Rozgrywka jest ciekawa, interakcje słodkie a okolica... Po prostu bajka. Kupiłam w przedsprzedaży i nie żałuję.
    Ubrania bardzo mi się podobają, fryzury też. Szkoda że dzieciaki i małe dzieci nie dostały więcej. Tryb budowania jest całkiem ok, mogli jednak dać trochę roślin, drzewa i te róże które są w Debugu. Tryb kupowania już trochę gorzej. Meble fajne ale jest ich mało. Liczyłam na nową kołyskę.
    W okolicach lasu jest stanowczo za mało roślin i można je zbierać jedynie nocą i nad ranem.

    ebu6t486oywq.jpg

    Jeszcze taka ciekawostka. Jak dacie półkę nad kuchenkę sim sam postaw na niej przetwory, oczywiście tylko te które wymagają gotowania i tylko na tej która jest wyżej, niestety.
    Post edited by edakraft2 on
  • dzidziak86dzidziak86 Posty: 4,262 Moderator
    @edakraft2 @nolcanol cudne fotki! Mi jakoś nie wychodzą ładne w tym świecie, może jak więcej pogram to znajdę odpowiednie światło.

    @chojrak no właśnie się nie przekonałam, chciałam raz wykorzystać i raczej więcej się nie będę w te ozdoby bawić, tym bardziej, że uparcie gra twierdziła, że użyłam przy nich moo, a nie zrobiłam tego, więc mnie tylko te zdobienia zirytowały ;)

    Też sobie kupiłam kurczaczki i zaczynam od nich, nie wiem, czy mój sim będzie miał jeszcze czas na krowy i resztę zwierzyńca. Trochę trudno się z nimi zaprzyjaźnić, ciągle im nie pasuje jak do nich mówię, czasem tylko głaskanie im się podoba. Bardzo podoba mi się ten system sprawunków, niektóre zadania są czasochłonne i jest dużo biegania po świecie, ale pomysł na to jest super.

    @nolcanol właśnie brak pasującej sofy do fotela mnie bardzo rozczarował :/ W ogóle ta sofa do niczego nie pasuje mi. Za to obiekty do kuchni śliczne.
  • kaja36170kaja36170 Posty: 54 Member
    Mnie też się podoba ten dodatek, z tym, że brakuje mi do tego jeszcze pola ze zbożem, serio. Wiem,że takie poletko zajmowałoby dużo miejsca, ale byłoby bardziej wiejsko :D Nolacanol, nie wpadłam na to, żeby zrobić szklarnię, a to świetny pomysł, bo moje simy żyją głównie z uprawy roślin, muszę ten pomysł wcielić w życie. Tylko, że to będzie ogromna szklarnia ;) Trochę brakuje mi nowych roślin, kwiatków, krzaczków itp. Ale ogólnie dodatek moim zdaniem całkiem udany, dzięki niemu wróciłam do gry po trzech latach :D Gram z wyzwaniami parceli proste życie i bez przyłącza.
  • ToshikiKageToshikiKage Posty: 152 Member
    Ten dodatek wnosi naprawdę sporo... Zakochałam się w nim, świat cudownie zielony, rozległy do zwiedzania, spacerów.
    Powrót pani Zadeckiej, cudo.
    Szkoda tylko że krowy, lamy i kury są traktowane jak przedmiot przez grę, no ale i tak są urocze. Mimo że w realnym świecie nigdy bym nie ubrała zwierzaków, to tu te króliczki są boskie.
    Dwa dni szaleństw w tym świecie i jeszcze nie mam dość...
    Wyzwania parcel to naprawdę genialna myśl. Dzięki temu rozgrywka nabiera realizmu, a od czasu dodatku gram wszędzie z wyzwaniem proste życie.
    Szkoda że dodatek Eco wyłapuje tu sporo "zanieczyszczeń" i muszę poprawiać wszędzie sprzęt aby środowisko było czyste...
    Wiele wnosi w rozgrywkę i muszę pogratulować SimGuru że w końcu wzięli się do pracy, bo wszystko zwiększyło swoją zawartość i poprawiło jakość, a nowości są dużo lepsze niż kiedyś...
  • Werek_cukierekWerek_cukierek Posty: 1 Member
    Czy możecie podpowiedzieć mi jak mam umieścić lamę w wyposażeniu by wzięła udział w konkursie? Do wyposażenia domu nie działa, opcja dodania jej do wyposażenia osobistego nie działa, kiedy zaczyna się konkurs też nie działa a zgłoszenia nie mogę przekazać bo nie mam zwierzęcia w wyposażeniu :(
  • edakraft2edakraft2 Posty: 1,043 Member
    Klikasz na zwierzę wybierasz Działania i schowaj do wyposażenia. Jeśli to nie działa to spróbuj naprawić grę.
  • kreatorakreatora Posty: 7,255 Member
    Taka ciekawostka - ptaszki o ile sa zaprzyjaźnione są bardziej przydatne od krolików bo wytepią eszystkie muchy w ogrodzie co zabiera simowi duzo czasu, a latajac nad ogrodem zachecają rosliny do wzrostu. Sim usunie chwasty sam szybko ale z muchami ma problem. Najbardziej z prezentow ptaki lubią jajka i wełne reszta jest losowa i dla kazdego pniaka inna.
    Odkryty do tej pory bardzo nieprzyjemny bug gry - obiekty zabrane na jarmark nie wracaja do wyposazenia rodziny jak powinny i mozna utracic ulubioną krowę. koguta, czy lamę oczywiscie olbrzymie warzywa też. Wiec zamiast lamy lepiej wziac wełne , zamiast krowy mleko, a zamiast kury jajko. Wystawiamy tylko jeden objekt - gdy wystawimy dwa napewno nie wygramy - kolejny bug gry.
    Kazdy jarmark ma inna tematykę, ktora nie pokrywa sie z info z kalendarza rodziny (kolejny bug) wiec warto nim sie na ten jarmark wybierzemy, na chwile wybrac sie tam bez niczego w wyposazeniu i zobaczyc co dzisiaj mozna tam wystawić.
    Moj EA id w Galerii kreatora
    Champion on EA AHQ
  • edakraft2edakraft2 Posty: 1,043 Member
    Mnie tam zawsze wszystko wraca, prędzej czy później. Fakt że raz kilka dni czekałam na zwrot krowy :-)
  • edakraft2edakraft2 Posty: 1,043 Member
    Ciekawostka. Dom parterowy i kury na wolnym wybiegu :-)

    k4yku77o5e6h.jpg

    ovixvcd5x0kp.jpg

    who1m219y5fv.jpg

    fmspbpx8r37x.jpg

  • kreatorakreatora Posty: 7,255 Member
    Złoty kogut jest dobry bo w trzy minuty udoskonali wszystkie rosliny w ogrodzie, ale demoniczny kogut w roli obrońcy jest bardziej widowiskowy
    iu69njzrw04f.jpg
    Moj EA id w Galerii kreatora
    Champion on EA AHQ
  • hagihagi Posty: 98 Member
    Może wiecie jak zrobić cukier, mąkę? Czy to tylko do kupienia?
  • edakraft2edakraft2 Posty: 1,043 Member
    Tylko do kupienia. Możesz również dostać te produkty wykonując zadania lub wymieniając np kurczaki .
  • hagihagi Posty: 98 Member
    @edakraft2 dziękuję za potwierdzenie :)
  • Mysia_chanMysia_chan Posty: 2 Member
    Dodatek extra, ale czasami mam kłopot z lamą i krową ... Nie wychodzą same z obór a później dostaję komunikat , że zaniedbałam zwierzęta a drugi problem jest z krowim kwiatem ? jakoś tak ... Ogrodnik sam z siebie go zasiewa choć nie mam takiego nasiona i zapycha mi tablicę powiadomień :neutral: Ma ktoś też tak ?
Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.
Return to top