Domki dla każdego :)

2

Komentarz

  • Opcje
    chojrakchojrak Posty: 4,701 Moderator
    Ten ostatni dom ma dobrze rozplanowaną przestrzeń we wnętrzach. Nie ma tej przeraźliwej pustki, jaką można spotkać w większości domów w tej grze. Wystrój jest skromny i bez szaleństw. Stworzyłaś bardzo fajną kameralną przestrzeń, zwłaszcza w salonie i gabinecie to widać. :smile: Kuchnia trochę ciasna jak na czwórkę, ale na pewno bliższa rzeczywistości niż kuchnie wielkości boiska piłkarskiego, jakie niektórzy budują w tej grze. :tongue:
  • Opcje
    Patrycja98577Patrycja98577 Posty: 58 Member
    @chojrak dziękuję za komentarz ♥ wiem, że kuchnia trochę mała, ale ciężko było podzielić przestrzeń w tym domku :wink:
  • Opcje
    Patrycja98577Patrycja98577 Posty: 58 Member
    edytowano lutego 2019

    Dzisiaj coś czego jeszcze u mnie nie było, czyli domek do karczmy :smile:

    American residence posiada:
    * kuchnię
    * salon
    * jadalnię
    * taras
    * sypialnię
    * pokój młodzieżowy dla chłopca
    * sypialnia dla dwóch dziewczynek
    * 2 łazienki
    * warsztat

    Dom kosztuje: 187 426 $

    Mój origin: Simplesims0
    Link do pobrania: https://www.ea.com/pl-pl/games/the-sims/the-sims-4/pc/gallery/CB5C24DE317111E988B7795DCB646EBF?category=all&searchtype=ea_origin_id&sortby=downloads&time=all&searchquery=Simplesims0&max=50&maxis=false

    67cub9h3hty2.jpg
    r202bpwpu8ea.jpg
    9qg44tdasy2v.jpg
    hr8oaqkdm26j.jpg
    ycgn6gw2dcw5.jpg
    y26o0ipuhngg.jpg
    nrml6dpnbucz.jpg
    cwwx1ptlo3gh.jpg
    k1ygdmxet715.jpg
    y6584frhqga0.jpg
    xbrv1bami2qw.jpg
    86cyooahkg3g.jpg
    mf8z0patw12a.jpg
    c7p3zmhpgeg9.jpg
    bfz0400ulyvc.jpg
    hainl7d3cn1d.jpg
    cd9zs2xkyreb.jpg
    hoy11nrndb1p.jpg
  • Opcje
    dzidziak86dzidziak86 Posty: 4,262 Moderator
    Domek jest wyjątkowo uroczy :) Piękne, ciepłe kolory elewacji i ten płotek dodają mu realizmu. Bardzo podobają mi się zaokrąglone daszki i to zielone otoczenie :) Ogród idealny na letnie przyjęcia, a w zimie mnóstwo miejsca na bitwę na śnieżki ;) W pastelowych wnętrzach można poczuć się jak w domu, niezwykle przytulnie całość się prezentuje. Często używam tego dywanika z jadalni, to chyba mój ulubiony. Bardzo fajny pomysł z dwukolorową podłogą w łazience. Również sypialnia rzuciła mi się w oczy, w takim wiejskim stylu. Świetna praca <3

    Pierwszy udział w karczmie wyjątkowo udany ;) Dzięki wielkie za to, że zdecydowałaś się przyłączyć się do zabawy <3
  • Opcje
    Patrycja98577Patrycja98577 Posty: 58 Member

    @dzidziak86 , me serce się raduje widząc tak rozbudowany komentarz na temat mojego domku :heart::love: Dziękuję Ci bardzo za niego i cieszę się, że domek się podoba :smiley:
  • Opcje
    EmeraldXIXEmeraldXIX Posty: 677 Member
    Piękny domek zbudowałaś na 20 wyzwanie do Karczmy. Idealnie go odwzorowałaś, cudnie wyglądają te daszki, weranda, balkoniki i mini wieżyczki. Ładnie prezentuje się całe otoczenie z tymi zielonym klombami. Wnętrza także są bardzo pięknie umeblowane, nie ma pomieszczenia, które by mnie nie zachwyciło. Pomysłowo zrobiłaś podłogę w łazience :) . Idealnie dobrałaś kolory do siebie, dzięki temu we wnętrzach jest jasno, przytulnie i zacisznie. No i podwórko a basenem, czyli jest wszystko by zadowolić każdego sima <3
    Bardzo podoba mi się Twój dom <3<3<3
    ID GALERIA - Nawia9
  • Opcje
    kajtakajta Posty: 56 Member
    Ten domek do karczmy jest po prostu prześliczny. Przytulny i kolorowy, z fajnym podwórkiem. Zwracam też dużą uwagę na dachy i twój wygląda bardzo naturalnie co często jest dla mnie trudne przy budowaniu domów. Na pewno ściągnęłabym coś takiego dla swoich simów, z resztą jak tylko odpalę grę to zaobserwuję cie w galerii. Będę czekać na twoje nowe prace z niecierpliwością. Inne domy też wyglądają bardzo ładnie, fajnie, że dodajesz filmiki na yt żeby można było zobaczyć jak były budowane. Czekam na więcej o:)
  • Opcje
    Babluch56Babluch56 Posty: 277 Member
    Dom z wyzwania wyszedł Ci bajecznie. Oglądałam twoje pracę i bardzo widać jak rozwinęła się twoja twórczość w budowaniu.
    Piękne podwórko przed domem , wszystko jest dopasowane nawet kamyczki wokół klombu z kwiatów. Włożyłas dużo pracy i serca w ten projekt i oto mamy piękne dzieło. Bardzo mi się podoba dom z zewnątrz wygłąda jak z katalogu :)
  • Opcje
    Patrycja98577Patrycja98577 Posty: 58 Member
    edytowano lutego 2019
    @EmeraldXIX , @kajta , @Babluch56 jak ja Wam dziękuję za te cudowne komentarze ! :heart: Cieszę się, że podoba się domek do karczmy w moim wydaniu oraz przestrzeń dookoła, bo nigdy nie byłam najlepsza w robieniu ogrodów :wink: Jeszcze raz dziękuję za te piękne słowa :blush: ,bardzo mi miło gdy czytam Wasze komentarze :heart::smile:
  • Opcje
    Patrycja98577Patrycja98577 Posty: 58 Member
    edytowano maja 2019
    Dawno mnie tu nie było ale już powracam... :smiley:

    Do budowy domku użyłam tylko dodatku psy i koty oraz gry podstawowej. Kosztuje on 83 869 $. Domek idealny dla młodego małżeństwa z dwójką dzieci :)

    Charming family home posiada:
    *salono jadalnię
    *kuchnię
    *dwie łazienki
    *sypialnię
    *dwa dziecięce pokoje
    *taras

    Mój origin: Simplesims0
    Link do pobrania domku: https://www.ea.com/pl-pl/games/the-sims/the-sims-4/pc/gallery/C0640AD883A611E9804BF8B0B5FB3A7D?searchtype=ea_origin_id&time=all&category=all&searchquery=Simplesims0&sortby=downloads&max=50&maxis=false

    knjmplptwkbl.png
    kk6jljx4i1nc.jpg
    cjabu4ufy5qc.jpg
    r35a8rpl95f7.jpg
    imgy6jrz03eztfy.jpg
    rv3nn0qjrwb9.jpg
    q2og3uen9bnp.jpg
    f7kxrcz2a50e.jpg
    o5ox64kex6yv.jpg
    h3rpzij4cz4p.jpg
    vpx7jemzh94m.jpg
    92h18zceqtvs.jpg
    hn2uchbloqpw.jpg
    4sy25acpa0yb.jpg
    7od15r1enagj.jpg
    uicdis5yigj2.jpg
    1ucbq9bcw08m.jpg
    oq1qvbgxawln.jpg
    xcxku1010lcp.jpg

    YT:https://www.youtube.com/watch?v=jlNcW0h_t_w




    Post edited by Patrycja98577 on
  • Opcje
    DominikaLoDominikaLo Posty: 1,152 Member
    Bardzo ładnie się prezentuje! Taki przytulny w środku <3 Malutki zgrabny domek <3
    Kuchnia mi przypadła do gustu oraz łazienka! :wink: Kolory delikatne, ładnie się wpasowują w Kolor Mebli :wink: Super Praca! <3
  • Opcje
    Patrycja98577Patrycja98577 Posty: 58 Member
    @DominikaLo dziękuję ! Zawsze miło usłyszeć takie ciepłe słowa :smile::heart:
  • Opcje
    dzidziak86dzidziak86 Posty: 4,262 Moderator
    Śliczny, największą przyjemność sprawia mi właśnie budowanie i oglądanie takich domków. Tradycyjny, rodzinny i bardzo przytulny! Uwielbiam przedmioty z psów i kotów, pasują idealnie do tego stylu. Sama bryła jest ciekawa, z zewnątrz wydaje się mały, ale wnętrza kryją mnóstwo przestrzeni. Kącik jadalny w kuchni jest wyjątkowo uroczy, świetnie wygląda też salon połączony z jadalnią, często chyba tak jest, że łączy się te dwa pomieszczenia. Ja akurat w realu mam stół w kuchni, co nie jest tak naprawdę najlepszym rozwiązaniem, bo widać cały bałagan jaki się robi przy gotowaniu :) Super praca!
  • Opcje
    Patrycja98577Patrycja98577 Posty: 58 Member
    @dzidziak86 bardzo dziękuję za ten miły komentarz :smiley::heart: Rodzinne i sielskie domki też są moimi ulubionymi oraz chyba najprostszymi w budowie :wink:
  • Opcje
    marekzbmarekzb Posty: 151 Member
    Bardzo ładne domy. Z projektu na projekt coraz bardziej mi się podobają. Nowoczesne, przestronne, w odpowiednich kolorach, klasyczne czyste bez natłoczenia różnokolorowych elementów sprawiających wrażenie chaosu. Uporządkowane. Rady Danuty720 bardzo cenne, sam z nich skorzystam.
  • Opcje
    Patrycja98577Patrycja98577 Posty: 58 Member
    Dziękuję :smiley: bardzo miło mi to słyszeć :heart:
  • Opcje
    Patrycja98577Patrycja98577 Posty: 58 Member

    Hejka !

    Dzisiaj zaprezentuję Wam domek na wyzwanie, które stworzyłyśmy z dziewczynami z naszego forum oraz z forum angielskiego i francuskiego :smiley: My w tworzeniu naszych domków kierowałyśmy się stylem wiktoriańskim. A tak prezentuje się mój domek :smiley: :

    c7os6ugpv90m.png
    78ybuv3gq6v3.png
    yicctd3vhlaq.png
    znni4oy3ohpi.png
    dmt7z27rt7bg.png
    jv2g06zny06k.png
    9szxj2ke6d40.png
    ndfwfvvyzp3o.png
    tr0w282w1ehv.png

  • Opcje
    DominikaLoDominikaLo Posty: 1,152 Member
    Super konstrukcja domku! :smile: w środku jest bardzo przytulnie , Łazienka oraz kuchnia mi się podoba :smile: Jadalnia z kominkiem cudnie wyglądają, Exstra Praca <3
  • Opcje
    Patrycja98577Patrycja98577 Posty: 58 Member
    @DominikaLo bardzo dziękuję ! Cieszę się, że razem z Tobą i z dziewczynami przyczyniłyśmy się do tworzenia tego save'a :smiley:
  • Opcje
    dzidziak86dzidziak86 Posty: 4,262 Moderator
    Śliczny jest ten domek :) Wydaje się maleńki, ale w środku jest wiele miejsca. Całość jest bardzo przytulna. Podobają mi się delikatne kolory, a wieżyczki są bardzo urokliwe. Z tyłu mały ogródek, pasuje do tego domu. Wnętrza są gustowne i ciepłe. Zazdroszczę mieszkańcom, bo to mógłby być domek moich marzeń ;) Raz jeszcze dzięki wielkie za udział <3
Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.
Return to top