PORADNIK - Błędy zapisu i wyłączanie się gry - Jak się ich pozbyć...

13»

Komentarz

  • Hej. Mam problem dotyczący The Sims 4, a więc od jakiegoś czasu gra mi się nie aktualizuje. Gdy wchodzę do gry wyskakuje mi komunikat "Zapis gry, który próbujesz wczytać został wykonany w wersji gry The Sims 4 nowszej niż aktualnie zainstalowana. Zaktualizuj grę, aby bezpiecznie wczytać zapis gry" - jakoś tak. Więc już kilka razy aktualizowałam grę i ją naprawiałam, ale nadal wyskakuje mi ten komunikat. Odinstalowywać też próbowałam nawet 2 razy i nic nie dało! :( Jak to naprawić?
  • AlicjaAlicja Posty: 7,018 Member
    Wywal folder saves na pulpit, utwórz w folderze gry na jego miejsce nowy folder saves, ze starego wytnij i wklej do nowego dwa foldery - scratch i SerialGuid i odpal grę. Stracisz swoje zapisane gry ale przynajmniej grę uruchomisz.
  • A masz jakieś poradniki dla czwórki?! Błagam... mam appcrasha :s:s:s:'(:s
  • AlicjaAlicja Posty: 7,018 Member
    To jest właśnie porada do czwórki, bo autorka pytania pomyliła dział i napisała w trójkowym :)
  • Danuta720Danuta720 Posty: 3,547 Member
    edytowano listopada 2016
    @JotkaXD - Jak już ci napisał Sławek w tym temacie: http://forums.thesims.com/pl_PL/discussion/772229/appcrash-the-sims-4-windows-vista#latest , prawdopodobnie masz problem ze słabą kartą graficzną, która może już nie ciągnąć gry. Może też występować inny problem. Najlepiej zrób zrzut ekranu i wklej go do tematu, gdzie Sławek ci odpowiedział, gdyż tylko on może ci coś konkretnego podpowiedzieć. A na przyszłość nie pisz równolegle o tym samym problemie w dwóch różnych tematach.
    Post edited by Danuta720 on
  • Daniela775Daniela775 Posty: 3
    edytowano stycznia 2017
    Witam ! Mam problem z włączeniem The Sims 3. Gre kupiłam 2 lata temu wszystko działało w porządku. Teraz w ogóle nie chcę działać poza 2 wyjątkami ale i te przestały działać. Mianowicie pierwszy raz gdy gra nie chciała działać, odinstalowałam i zainstalowałam Origin i gre na nowo- zadziałało ale gra po pół godziny sama się wyłączyła. Szukałam wiele rozwiązań w internecie i zastosowałam je zaczynając od próby naprawy origin ponieważ przed odinstalowaniem cały czas byłam offline, usunięcia pliku "hosts", próbą zmiany zgodności i naprawianiem problemów ze zgodnością. Raz udało mi się w końcu włączyć gre dzięki TS3W i gdy już się cieszyłam sukcesem komputer się wyłączył przez rozładowaną baterie. Po włączeniu na nowo TS3W już nie pomogło. Program startowy gry w ogóle nie działa nawet nie mogę ściągnąć go na pasek ani wyłączyć okna. Pomóżcie !!
    Post edited by Daniela775 on
  • ZuzaaaaZuzaaaa Posty: 3 Member
    Witam. Przeczytałam cały artykuł ale niestety nie jest to rozwiązanie mojego problemu. Czy ktoś z Państwa może mi poradzić co mam zrobić gdy po każdej aktualizacji czyści się pamięć? Od dłuższego czasu tworzyłam historię 3 rodzin (setki godzin) a po aktualizacji nic nie zostało. Nie powiem bo trochę mnie to zdenerwowało. Bardzo proszę o pomoc bo nie widzę sensu angażowania się jeszcze raz jeżeli będzie się tak powtarzać.
    Z góry dziękuję za wszelką pomoc, pozdrawiam
  • Danuta720Danuta720 Posty: 3,547 Member
    @Zuzaaaa, o jakich aktualizacjach piszesz? gra The Sims 3 już dawno nie jest aktualizowana. :)
  • ZuzaaaaZuzaaaa Posty: 3 Member
    @Danuta720 Mówię o The Sims 4 :# ostatnia aktualizacja była chyba 5 dni temu
  • Danuta720Danuta720 Posty: 3,547 Member

    @Zuzaaaa, pytanie zadałaś w niewłaściwym temacie, gry The Sims 3, w dodatku w dziale Poradników. :)

    Wszelkie błędy gry, w tym zapisu mogą być spowodowane:

    1. Niewłaściwym wchodzeniem do gry i jej zapisywaniem - wchodzimy przez duży przycisk, a gre zapisujemy według opcji "zapisz jako".
    2. Niezaktualizowanymi CC lub/i modami.

    Zatem sprawdź jedno i drugie, a przy okazji zapoznaj się z działami/tematami forum.

    Pozdrawiam. :)
  • ZuzaaaaZuzaaaa Posty: 3 Member
    @Danuta720 Bardzo dziękuję za pomoc i następnym razem przeczytam dokładniej temat forum! ;) Miłego dnia, pozdrawiam
Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.
Return to top