The Sims 4 MultiPlayer

mwyganowskimwyganowski Posty: 3
edytowano lutego 2018 w Wasze pomysły
Cześć tu znowu ja z nowym pomysłem <3 , nazywam się Michał. Chciałbym przedstawić pomysł, który mam nadzieję zachwyci wielu graczy The Sims 4 !!! . Cóż, byłoby miło, gdyby istniał osobny multiplayer The Sims 4 - gra wieloosobowa - typ lub tryb gry, który umożliwia równoczesną grę wielu graczy w tej samej grze komputerowej. EA również skorzysta na tym, ponieważ wielu graczy też by tego chciało. Wyglądałoby to tak , że osoba grająca w The Sims 4 , mogłaby sobie zakupić osobne w sklepie The Sims 4 Multiplayer - zyskałoby równierz na tym EA :D , albo po prostu dodać taką opcję w aktualizacji , jeśli rozchodzi się o dodatki do gry , będą one takie, jakie mają gracze na swoim origin , a ci którzy w danej grze grają z przyjacielem a dany przyjaciel ma dodatek a np ja nie to obiekty z danego dodatku będą zablokowane i do póki się nie kupi tego dodatku to będzie trzeba kupić dodatek aby w multiplayer Sims 4 odblokować go !!, .Dodatki dla wielu graczy, będzie tak, jak w zwykłych Simach 4, gracze z dodatkami do oryginału dla Sims 4 również będą mieli je w trybie multiplayer Sims 4 . Gracz, który nie ma danego dodatku, nie może korzystać z trybu wieloosobowego w danym elemencie i byłoby to tak, jakby był zablokowany, musiałbyś kupić dodatek. W grze The Sims 4 Multiplayer można grać z innymi graczami, a tym samym zawrzeć nowe przyjaźnie - osoby w grze wybiorą kraj lub język, który chcą mieć w grze wieloosobowej, a gracze będą pochodzić wyłącznie z tego regionu. mówić w tym języku. Myślę, że możesz wejść do gry The Sims 4 Multiplayer, wejść na czat, na którym piszemy z daną osobą, czyli z przyjaciółmi. Nie zmieni to żadnej interakcji, wystarczy wejść na czat, aby napisać z przyjacielem również w grze. Myślę, że byłoby to po raz pierwszy w historii THE SIMS pomysł wprowadzenia czegoś takiego !!! .. Gracze mogli grać też osobno, jeśli mieli normalną grę i multiplyer. Proszę o zaakceptowanie mojego pomysłu, chcę go dobrze dla graczy i dla EA <3. Pytam o podsumowanie mojego pomysłu i co myślisz o EA, czy jest szansa na The Sims 4 Multiplayer. Proszę o rozważenie mojej decyzji, bardzo Cię proszę. Bardzo cenię waszą firmę i myślę, że EA jest najlepsza, ale przyjmij mój pomysł, proszę. Rozważ moją decyzję. Mam nadzieję, że gra wieloosobowa THE SIMS 4 ujrzy światło dzienne, a rozpoczniecie nową erę THE SIMS !!!

Komentarz

  • Opcje
    dzidziak86dzidziak86 Posty: 4,262 Moderator
    edytowano lutego 2018
    Po raz kolejny proszę o zapoznanie się z regulaminem forum. Temat przenoszę do działu Wasze pomysły.
  • Opcje
    AericiaAericia Posty: 574 Member
    Pomysł nawet fajny, tylko źe nie bardzo wyobrażam sobie jakby to miało wyglądać. Wylogowujesz się z gry a Twoje boty dalej biegają po mieście jako mieszkańcy? Wracasz potem a tu Twoja Simka ma trojaczki z sąsiadem, bo inny gracz upatrzył ją sobie za małżonkę?
    I gdzie ci gracze mieliby mieszkać? Na tych kilku parcelach?
    Być może The Sims 5 będzie miało opcję multiplayer ale raczej w formie gry z kilkoma znajomymi - stawiasz serwer i zapraszasz kilka innych osób, żeby z Tobą pomieszkali. Wersja global nie przejdzie - gra musiałaby być brzydsza graficznie bo kompy nie uciągnęłyby tylu ludzików w mieście. Już teraz jest ograniczenie do liczby botów w okolicy, w tym NPC, bo nie sądzę, żeby jakiś gracz dobrowolnie zechciał kierować np. sklepikarzem czy weterynarzem, żebyś w każdej chwili mógł kupić hot-doga czy wyleczyć sobie kota.
    ID Origin: ukyojin (można sobie posłuchać wycia wiatru bo prawie nic tam nie ma)
    Historyjka: Pamiętnik Psotnika (w pozostałych rolach: Diabeł, szczury, karaluchy, Simbugi i simowa logika)
  • Opcje
    Danuta720Danuta720 Posty: 3,547 Member
    Nie popieram tego pomysłu, nie sprawdził się w trójce i na całe szczęście. Ponadto w trójce tunel platformy multiplayer dodatkowo obciążał grę.
    Seria The Sims jest grą specyficzną, nie tylko można w nią grać, ale także dowolnie modyfikować, więc towarzystwo tu jak najbardziej zbyteczne.
Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.
Return to top