Email w Origin. Ważne!

Witam. Mam problem, ze znalezieniem email'a wprowadzonego przy zakładaniu konta w Origin. Mój tata mi je stworzył, bo byłam jeszcze wtedy za mała, żeby mieć własny email. Wpisał jakiś nie używany, którego na pewno nie pamięta, a ja go nie znam. Czy jest jakaś możliwość, żeby można było go zobaczyć i zmienić?

Z góry dziękuję.

Komentarz

  • Opcje
    AnnieraAnniera Posty: 9 Member
    Zależy czy jesteś zalogowana na originie - jeśli nie to musisz spróbować przypomnieć swoją nazwe uzytkownika i napisać/zadzwonić do origina ;)
  • Opcje
    AlicjaAlicja Posty: 7,018 Member
    Jeśli w przeglądarce masz ustawione zapamiętywanie haseł, oraz automatyczne kończenie zaczętego wpisu, to drogą prób i błędów można dojść jaki to był mail. Nie ma znowu tak dużo portali z pocztą (interia, wp, onet, gmail) i w okienkach gdzie wpisuje się adres mailowy powinny widnieć wszystkie maile jakimi się logowano na poszczególnych portalach - o ile wcześniej nie czyściłaś pamięci przeglądarki. W przeglądarce powinnaś znaleźć historię logowania. Ale mało prawdopodobne jest, by przez tyle lat przeglądarki nikt nie wyczyścił. Jeśli tata pamięta jakie dane podał rejestrując się na Origin (chociaż w przybliżeniu) to zadzwońcie do EA. Chociaż ostatnio słyszałam o bardzo liberalnym traktowaniu takich zapominalskich, to musicie się liczyć z tym, że może już nie odzyskacie konta.
    To bardzo przykre, że nawet twój tata podszedł tak niefrasobliwie do tematu. Przecież zapłacił jakieś pieniądze za grę. Każdej innej rzeczy, za którą się płaci raczej się pilnuje... A do danych konta na Origin gracze przywiązują tak mało uwagi...
  • Opcje
    AericiaAericia Posty: 574 Member
    edytowano stycznia 2018
    @Alicja, oczywiście nie bronię gapowiczów, ale trochę ich rozumiem. Pomysł źeby gra fizycznie kupiona w sklepie, w pudełku, działała tylko na określonym koncie jest chyba dość nowy. Ludzie, zwłaszcza "pudełkowicze" wychodzą z założenia że kupili, mają, gra jest ich i jej nie stracą (bo jest na płycie przecież), dlatego nie przejmują się kontami i hasłami.

    Sama, kiedy instalowalam grę, byłam lekko zdezorientowana i jakoś nie przypominam sobie wielkiego ostrzeźenia na pudełku (podstawkę mam na płycie) - zapamiętaj hasło i mail, bo to ważne, kod jest przypisany do konta... ale to jeszcze sprawdzę jak będę u rodziców w domu.

    @Brylowata musisz porozmawiać z tatą i poprosić, by jednak sobie te dane przypomniał - przynajmniej nazwę użytkownika. Zakładałam wiele maili w życiu i większość pamiętam nawet z hasłami.
    No i spróbujcie skontaktować się z firmą i wyjaśnić sytuację.
    ID Origin: ukyojin (można sobie posłuchać wycia wiatru bo prawie nic tam nie ma)
    Historyjka: Pamiętnik Psotnika (w pozostałych rolach: Diabeł, szczury, karaluchy, Simbugi i simowa logika)
  • Opcje
    Danuta720Danuta720 Posty: 3,547 Member

    @Brylowata , niestety bez znajomości adresu mailowego nie odzyskasz konta Origin, na ten adres pracownicy EA wysyłają wszelkie powiadomienia, także zmiany dotyczące haseł do konta.

    Co do czwórki w wersji pudełkowej, ten pomysł nie jest nowy - cóż, wkroczyliśmy w cyfrową erę.

    The Sims 4 to 100% gra cyfrowa, a podstawa gry oraz główne dodatki posiadają wydania płytowe tylko dlatego, by przyciągnąć jak największą rzeszę graczy, także tych, którzy jeszcze nie p osiadają zainstalowanej platformy Origin.
    A szczęśliwy posiadacz/kolekcjoner wersji pudełkowej może pochwalić się swoją kolekcją tylko na półce i dbać, by nie przykrył ją kurz czasu. ;)

    Żadna z płyt The Sims 4 nie włączy gry bez pośrednictwa aplikacji Origin, więc i jej właściciel nie może grać bez pośrednictwa konta Origin.
    Przypisanie gry do konta Origin to także zabezpieczenie przed piratami.
  • Opcje
    chojrakchojrak Posty: 4,701 Moderator
    edytowano stycznia 2018
    Jeśli kupował coś na originie za pomocą przelewu, to może transakcja będzie widoczna w historii transakcji po zalogowaniu na stronie banku. Przypuszczam, że login i hasło do strony banku raczej zna. :lol:


    Skoro konto origin zostało utworzone dawno temu, to nie szukałbym w historii przeglądarki i nie liczył na autouzupełnianie haseł. Przeglądarki też mają swoją pojemność i potrafią trzymać dane na przykład tylko ze stu ostatnich dni.
Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.
Return to top