Problem z domami the sims 4

hej mam taki problem, iż ściągnięte parcele nie chcą się pokazać w grze. Oglądałam już wiele poradników jak instalować domy i wszystko robie dobrze a ona i tak nie działają :( gdy najedzie sie na ikonke to wszystko jest cena, wymiary itd., tylko nie chce się wczytać i wyskakuje "nie udało się odnaleźć tego obiektu"xpou482mah7d.png
POMOCY !

Komentarz

  • Opcje
    kreatorakreatora Posty: 7,255 Member
    Mimo wszytsko podejrzewam, ze nie wszystko robisz tak jak powinnas, To znaczy te pliki co maja isc do Traya ida do Traya , a te co co folderu mods ida do mods,
    Na moje tam jest brak jakis plikow w Trayu z tych parcel. Moze wkleilas je do mods przez pomylke? Albo nie wkleilas ich wcale?
    Moj EA id w Galerii kreatora
    Champion on EA AHQ
  • Opcje
    kreatora napisał użytkownik: »
    Mimo wszytsko podejrzewam, ze nie wszystko robisz tak jak powinnas, To znaczy te pliki co maja isc do Traya ida do Traya , a te co co folderu mods ida do mods,
    Na moje tam jest brak jakis plikow w Trayu z tych parcel. Moze wkleilas je do mods przez pomylke? Albo nie wkleilas ich wcale?

    robię tak, że jak pobieram plik rar z internetu to przenoszę go od razu do folderu Tray i tam wypakowuje
  • Opcje
    MychQQQMychQQQ Posty: 507 Member
    A ja proponują zakupić oryginalną wersję zamiast grać na pirackiej :D
Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.
Return to top