Zapomniane Królestwo

Marcin121212Marcin121212 Posty: 403 Member
edytowano czerwca 2016 w Kącik twórców
Dawno temu, król Kazimierz wyruszając na przegląd swoich włości przypomniał sobie, że do jego Imperium należy jeszcze jedno malutkie Królestwo, Zapomniane Królestwo. Czym prędzej wyruszył by je odwiedzić i zobaczyć jak się rozwija. Gdy dotarł na miejsce jego oczom ukazał się taki oto widok:
lkcjpd4avozn.jpg

Gdy Monarcha zobaczył kawałek ściany w powietrzu kazał miejscowemu czarnoksiężnikowi zmienić ten stan rzeczy i obecnie ta ściana przestała istnieć.

Komentarz

  • Opcje
    SimDelsSimDels Posty: 3,201 Member
    Ładny jest również krajobraz w tle i z czarami czy bez trzymam kciuki za Twój nowy świat Marcinie jeśli nadal jest w planach bo zapowiada się ciekawie zwłaszcza z taką otoczką czarodzejsko- bajkową :) mamnadzieję,że z pomocą miejscowego czarownika powstanie całe ciekawe otoczenie :)
  • Opcje
    Marcin121212Marcin121212 Posty: 403 Member
    edytowano czerwca 2016
    Dziękuję :smile:
    Otoczenie pewnie jeszcze zostanie zmienione lub udoskonalone, ale to co najważniejsze zostanie. Mam w planach wieżę czarodzieja (program stwórz świat nie zapisuje się kiedy dodaję nową parcelę), więc na razie nie może powstać.
    Stworzyłem już (mogę śmiało powiedzieć) kilkanaście parceli, ale chcę stworzyć historię i będę kolejne zdjęcia dodawał co jakiś czas, żeby za dużo nie zdradzić :smiley: Jedynie mogę powiedzieć, że kolejnym miejscem, które Król odwiedzi jest biblioteka pełna książek, regałów, ukrytych drzwi...
  • Opcje
    KameliaxxxKameliaxxx Posty: 5,410 Member
    Ciekawe, ale trochę za małą dawkę dla nas przyjmujesz. Napisz ciut więcej i ze 3 ,4 zdjęcia dawaj
  • Opcje
    The user and all related content has been deleted.
  • Opcje
    Marcin121212Marcin121212 Posty: 403 Member
    edytowano lipca 2016
    Dziękuję, cieszę się, że komuś się moje domy podobają :smile:
    Dzisiaj postaram się dodać więcej zdjęć, nie było mnie w Warszawie i w związku z tym była długa przerwa. Poza tym, chcę wzbudzić ciekawość i nie chcę wszystkiego pokazywać od razu.

    Post edited by Marcin121212 on
  • Opcje
    Marcin121212Marcin121212 Posty: 403 Member
    edytowano lipca 2016
    A.D. 17 VII 1801
    „Nikt nie może się dowiedzieć, że zapisuję tutaj przebieg mojej podróży.
    Kiedy oglądałem bibliotekę natknąłem się na książkę, w której jest napisane, że jest tutaj przełącznik, czy coś w tym rodzaju, co ponoć pomóc ma w dostaniu się do podziemi, chciałbym to sprawdzić, nie mogę jednak w dzień, bo towarzyszy mi zbyt wielu poddanych, zrobię to dzisiaj około północy.

    Później pokazano mi wielki pałac, który jest dopiero w budowie, zamieszczam tutaj widokówkę, którą namalował mój nadworny malarz towarzyszący mi w podróży.
    uxw4iqebyowi.jpg

  • Opcje
    AlicjaAlicja Posty: 7,018 Member
    Zapowiada się wielce interesująco twój kącik! Pałac jest majestatyczny i tajemniczy. Co tam w nim ukrywasz?
  • Opcje
    Marcin121212Marcin121212 Posty: 403 Member
    Dziękuję :smile:

    Dzisiaj postaram się uchylić rąbka tajemnicy. Problem w tym, że czasu mało.
  • Opcje
    chojrakchojrak Posty: 4,701 Moderator
    No budowle dosyć sporych gabarytów i reprezentacyjne się wydają. :smile:
    Czekam na wnętrza. Duże budynki, więc podejrzewam że ciężko umeblować.
  • Opcje
    Marcin121212Marcin121212 Posty: 403 Member
    edytowano lipca 2016
    To prawda, bardzo ciężko umeblować, zwłaszcza, że wnętrza muszą pasować do stylu świata.

    Przepraszam za post pod postem, ale gdybym pisał wszystko w jednym to byłby chaos.
    Post edited by Marcin121212 on
  • Opcje
    Marcin121212Marcin121212 Posty: 403 Member
    „AD 18 VII 1801
    Znów poszedłem do biblioteki, pomaga mi miejscowy Lord, który dobrze zna miasto i już kiedyś mi pomagał (walczył na wojnie przeciw Germanom).

    3dvedvcn347h.jpg

    Po wizycie u miejscowego czarnoksiężnika, który zdjął zaklęcie z podziemi biblioteki i będziemy mogli je zobaczyć, poszliśmy w nocy do biblioteki.
    anxr8de59ul2.jpg
  • Opcje
    KameliaxxxKameliaxxx Posty: 5,410 Member
    Biblioteka na szczycie pomysłowa, Jak się tam wchodzi? winda?
  • Opcje
    Marcin121212Marcin121212 Posty: 403 Member
    edytowano sierpnia 2016
    Biblioteka to drugie zdjęcie, które wstawiłem (licząc wszystkie od początku, to nie jest wieża czarnoksiężnika. Rzeczywiście tak to napisałem, że może to wprowadzać w błąd :neutral: Jeżeli mi się uda to zrobię schody, a jak nie, to czarodziej ma magiczne moce i będzie się umiał teleportować. Mogę też zrobić schody w górze (wewnątrz, ale nie wiem, czy mi się uda zamknąć powstały otwór w górze jakimiś drzwiami. W końcu czarnoksiężnik to nie jest jest atrakcja turystyczna i trochę prywatności musi mieć.
  • Opcje
    KameliaxxxKameliaxxx Posty: 5,410 Member
    No jesli to czarodziej to faktycznie niech dostep do swojej siedzimy ma on sam.
  • Opcje
    Marcin121212Marcin121212 Posty: 403 Member
    Dawno tutaj nie pisałem, ponieważ Simsy zostały w Warszawie, a ja z niej wyjechałem, obecnie mam dużo nauki, ale postaram, się jak najszybciej wrócić do tej epickiej opowieści, proszę o cierpliwość :smiley:
  • Opcje
    KameliaxxxKameliaxxx Posty: 5,410 Member
    To cierpliwie czekamy
  • Opcje
    Marcin121212Marcin121212 Posty: 403 Member
    edytowano grudnia 2016
    Po dlugiej przerwie, postanowilem wrocic do Zapomnianego Krolestwa.

    Przepraszam za brak polskich znakow, ale moja "kochana klawiatura" przestala odczuwac klawisz alt i nie moge zrobic polskich znakow, gdfy bede mial chwile edytuje ten post z telefonu i dodam polskie znaki.


    qjci40bws0n6.jpg
    Jak myslicie, kto tu mieszka?
  • Opcje
    KameliaxxxKameliaxxx Posty: 5,410 Member
    zaklęta Księżniczka dla Króla?
  • Opcje
    AlicjaAlicja Posty: 7,018 Member
    Tu mieszka zapewne Książę, oczywiście zaklęty w ogrodnika :)
Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.
Return to top