Powrót do części trzeciej - Ambiivalencja

AmbiivalencjaAmbiivalencja Posty: 45 Member
edytowano września 2016 w Kącik twórców
Podejrzewam, że nie zagląda tu już zbyt wiele osób, ale skoro postanowiłem zacząć od nowa przygodę z simsami 3, to dlaczego by i nie stworzyć własnego kącika? Tymczasem zapraszam do oglądania mojej starej dwójki simów! :smile:

Nie lubię grać dziewczynami :s
33t38xm9u437.jpg
li9aeok4q7w8.jpg
zb2zx0t3pvfd.jpg
5zpvkgqtsfds.jpg


Post edited by Ambiivalencja on

Komentarz

  • Opcje
    chojrakchojrak Posty: 4,701 Moderator
    No bardzo rzadko ktoś tu zagląda. :smile: Wszyscy teraz robią domy na wyzwania i o Bożym świecie pozapominali. :lol:
    No na tych czterech fotach jest zdecydowanie więcej niż dwóch simów, chyba że robisz im ekstremalne metamorfozy,
    włączając rysy twarzy. Uśmiałem się z tego sima na trzecim zdjęciu. Chyba węgiel ładował do pieca i mu buchło w twarz. :joy:
  • Opcje
    AmbiivalencjaAmbiivalencja Posty: 45 Member
    edytowano października 2016
    Na każdym zdjęciu jest ta sama dwójka simów, ojj zdziwiłbyś się jak fryzura i makijaż mogą zmienić wygląd hahha :smiley:
    Też to zauważyłem, ale mimo tego o dziwo podoba mi się ta grafika ;) Bardziej przeraża mnie fakt, że robią zdjęcie bez telefonu xD

    Tym razem próbowałem stworzyć coś uroczego, wątpię, że mi się udało :D
    9d98bhyjnlaf.jpg
    nieudolne renderowanie aż razi po oczach :#
    Post edited by Ambiivalencja on
  • Opcje
    chojrakchojrak Posty: 4,701 Moderator
    Nawet niezauważyłem że robią zdjęcie. :smile:

    Urocze w tym zdjęciu jest tło, dzwonek i fryzura. Mam tylko wątpliwość co do twarzy, bo na początku widziałem chłopca o androgenicznej urodzie, później kobietę. Szczerze to nieprzepadam za takim "modelem twarzy". Usta jak naleśnik i nos kościsty. W dobie gdy w mediach promowane są kobiety z pontonami zamiast ust, ja wolę jednak skromniejsze. Od zawsze. :smile:

    Podejrzewam że ten "model twarzy" ma trochę nawiązywać do japońskiego ideału zmieszanego z anime.
  • Opcje
    AlicjaAlicja Posty: 7,018 Member
    No, mnie akurat się podoba, lubię te "pontony" Marcinie :) Ideałem urody damskiej jest młoda wersja Isabelle Adjani, lub Monica Belucci. Męska - no cóż - w zależności od okoliczności... Lubię typ południowy.

    Wbrew pozorom jest spora grupa osób wierna trójce. Chętnie pooglądałabym więcej - masz coś jeszcze?
  • Opcje
    Obecnie nie mam się czym pochwalić, ale jestem w trakcie tworzenia nowych postaci :blush:
    Mam jednak tyle pomysłów, że nie wiem jak to pogodzić. Cały czas mam ochotę je usunąć i stworzyć coś innego :p

    sacmtbgfe1b5.jpg
    Inspiracja
    qtvso4n2rjnj.jpg
    7d20tptm24fs.jpg
    Obie postacie to mężczyźni
  • Opcje
    AlicjaAlicja Posty: 7,018 Member
    edytowano października 2016
    No, ten poniżej wygląda trochę... krwiożerczo :( Ma coś dziwnego w spojrzeniu. Ten pierwszy zdecydowanie bardziej mi się podoba. Ale na fotce - przysięgłabym, że to dziewczyna! :)
  • Opcje
    AmbiivalencjaAmbiivalencja Posty: 45 Member
    Racja, jego spojrzenie również nie za bardzo mi się podoba, dlatego obie postacie są w trakcie "rekonstrukcji". Obecnie zajmuje się pierwszym simem, na tę chwilę prezentuje się w ten sposób:
    wm74e2peityz.jpg
    pfx6yytg2cmk.jpg

    Niedługo pojawią się relacje z rozgrywki ;)
Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.
Return to top